Glavni meni

R1200gs zamjena semeringa na diferencijaly (final drive)

Započeo Boban_m, 10 Mart, 2019, 03:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

rasrafio ga u delove...novi klipovi, nove vodjice, dihtunzi....imas x......s......6.......5.......0.........s..........p................e...............c................i.................a...........l
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

#21
Citat: El Jefe poslato 29 Mart, 2019, 12:25
Баци слику Специјала да паримо очи
evo jedne lepe :)


jos jedan Revolution :)
http://www.revmoto.net/ViewVehicle.aspx?id=2173

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Mart, 2019, 11:36
jel moze taj obd na neki od mojih motora...

honda gl1000 1975
suzuki katana gsx1100s 1982
kawasaki gpz1100b2  1983
yamaha xs650 special 1981

i da li mogu da obrisem greske na karbovima....hvala unapred
Sve je to lepo, ali samo za gledanje... :)

Boban_m

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Mart, 2019, 11:36
jel moze taj obd na neki od mojih motora...

honda gl1000 1975
suzuki katana gsx1100s 1982
kawasaki gpz1100b2  1983
yamaha xs650 special 1981

i da li mogu da obrisem greske na karbovima....hvala unapred
Od uredjaja mozes pumpu za gume da prikopcas na te motore. A greske na karbovima probaj da obrises pucvalom ;D

ЯЭВОЛУТИОН

pucvalom sam probao...i carb cleanerom....ne ide....nije to da ne radi, nego da mi ne upali neku gresku iznenada pa da me ostavi na putu...recimo crkne senzor abs-a////nemam bre abs...ili crkne tps/////ni to nemam....ili me izda lambda sonda pe prebaci u safe mod////i to nemam....
najsmesnije je kad uz bmw novi daju komplet alata....a sa njim mozes da popravis....nista.....bolje da su ostavili mesto za zuti prsluk i prvu pomoc....ali to bas i nije obavezno po jevropi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bogdan

imam ja diagnostike  za Hondu o Kawasakija  tih godista





Lazic


Boban_m

Citat: bogdan poslato 29 Mart, 2019, 17:42
imam ja diagnostike  za Hondu o Kawasakija  tih godista





Isti alat i za te motore i vlasnike omladince ;D

Glava Dole

Citat: bogdan poslato 29 Mart, 2019, 17:42
imam ja diagnostike  za Hondu o Kawasakija  tih godista






Imam ja jos sigurniju dijagnostiku ;D




bogdan

tacnije , post-dijagnosticka sprava , posto se uveris da ti niko nije ukrao karike  ;D

El Jefe


Последњи модел. Са електронским паљењем
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m


PECA BMW

a to sam odradio , ugradio chip i probao raznorazne mape . na kraju nasao mapu koja mislim povecala snagu motora za 30% (bar je takav osecaj) mada imam osecaj da sada i trosi :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m


PECA BMW

u necu ja taj skupi , idem na onaj kinez za pocetak , drugar mi poklanja takav sa sve kablom ako ono sto sam narucio ne bude radilo
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Na Floridi ako ima¹ kabl, odmah si gej...

E, da... Ne sekiraj se, ima¹ oseæaj da to¹i vi¹e zato ¹to sad zavræe¹ k'o budala da bi video koliko bolje ide... Kad se bude¹ resetovao shvatiæe¹ da u stvari tro¹i prilièno manje... Samo mora¹ da zavrtanje vrati¹ u normalu... Veruj mi, probao na vi¹e vozila...

SAd mi klepetalo tro¹i 8 po gradu, a sve je ok, zavræem ga u crveno (la¾em, talog u filteru zakuca na 9k) non stop... ;D

Boban_m


Lazic

Predpostavljam da je u pitanju FKS... Po¹to znam koliko ima¹ godina mogu da predpostavim za tetku, 'ladno je mo¾da poznavala mog dedu... :o ;D Pitaj je da li se seæa Antona Hmelar¾a...? :-*


Za sve ostale u zbunu, jeste deda mi je bio Èeh iz Jagodine... Èak ih ima jo¹... :D Peco, koliko Komareka poznaje¹? ;D

Boban_m

Nijedna analogija s tetkom ti nije pala na pamet? [prebicute] ;D