Glavni meni

Olivera Oli nas je napustila...

Započeo Hurricane, 08 Mart, 2019, 01:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

...ja nemam sta da kazem, osim tuge koju nisam sposoban opisati..

bratac, sestra, majka, drug nas, ne znam sta sve ne jos, sve...







...srecan jer sam te sreo...


pocivaj u miru

MIGE


Charuga


CBRR1


Hurricane

..koleginica bajkerka, podosta km i kvalitetnog druzenja prosla sa nekima od nas sa foruma..

Ispratili je danas

:(


mrle

Vidim poznata mi. Poka¾em ¾eni, odmah je se setila.
©ta je bilo?

rboban

Ride It Like You Stole It

navajo

Oliska nasa, dusa me boli...moja prva zenska voznja je bila sa njom Tamarom i Nelom...one su me usvojile!

Ispratili smo danas je na poslednju voznju onako kako je zelela, uz zvuk motora❤

Zato onu nasu zensku stafetu posvecujemo Oliski!!!

Bosanke su se javile i one ce prvi dan stafete posvetiti nasoj Oliski!!

Predlozile smo da sve devojke tokom voznje nose roze maramu oko ruke kao znak podrske zenama koje se bore protiv raka, kao pokusaj da podignemo svest o znacaju preventivnih pregleda!!

Sada nam se javljaju zene iz svih krajeva sveta sa zeljom da podrze ideju, i one ce se na nivou svojih drzava organizovati i nositi roze marame tokom voznje stafete!!!

Ako smo vec dobile medijski prostor, onda cemo se potruditi da ga iskoristimo za nesto dobro!!

A Oliska ide sa nama.na stafetu...napravicemo majice sa njenim likom i upisati njeno ime na stafetu...kao da je sa nama odvozala, a odvozace jer cemo je nositi u srcima😢

MIGE

prvencija je lek najbolji za te opake bolesti..pisem iz licnog iskustva...nemojte da vas mrzi da se cimate po lekarima, u pitanju je vas zivot...ako nemate zivaca,idite privatno..znam da je skupo ali za zdravlje se mora naci neki dinar viska..ne zelim da nas je manje na dva tocka zbog glupe bolesti vec da nas je sve vise zdravih i nasmejanih  [thumb_up]

Lazic

Na¾alost bata Mige, sa godinama æe nas biti sve manje, ovako ili onako...

idanijel