Glavni meni

staro -novi lanèanik

Započeo sasa ns 1, 28 Februar, 2019, 02:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

interesuje me da li su lanèanici prednji i zadnji na kojima se se nevide tragovi istro¹enisti  i dalje upotrebljivi.Znam ljude koji su stavljali samo nove lance i prelazili po 20000 km ko da su sve menjali i neke koji opet su imali problema pa su posle 500 km skidali lanèanike jer se novi lanac jako èuo.
Takodje da li je bolje okrenuti lanèanike-naravno one koji mogu i za¹to.Ili je to mo¾da lo¹ije po njih i lanac.
Kako se tro¹i prednji i zadnji lanèanik .Ako uzmemo da je rolnica uzubljena da li se levi zub skida sa gornje strane -prema ¹picu a desni vi¹e sa donje strane--prema unutra¹njisti lanèanika ili obrnuto.

Boban_m


Gavrolini

I dalje nas ovaj covek jebe

Grof

... aj ¹to jebe ali brate jebe pa ne vadi.  ;D

®or¾

 [rofl]  [rofl]  [rofl] Gavra kada nekog opravi trava ne nièe [rofl]

Gavrolini

®or¾ pogledaj samo njegovih tipa zadnjih 20 tema koje je otvorio...jebe nas 100%

Lazic

Imam oseæaj da pitanje smi¹lja mesecima kako da formuli¹e da bude za neverovati...  [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]

ЯЭВОЛУТИОН

posto je lanac strasno skup a lancanici se tekso nabavljaju mogu ti reci moje iskustvo iz vremena pre trideset godina.....svakih petnaest dana lanac skinuti i oprati u petroleju i potopiti u sae90 ulje preko noci a zatim da visi da se ocedi 24 casa...dobro ga obrisati krpom nakon toga ....pamucnom....lancanike okrenuti na svaki 10000 km a menjati zajedno sa lancem prednji dok zadnji moze da istera i dva lanca....podmazivati sa sae90 menjackim ulje,,,ko vozi mz-a i celi su mu lancobrani lanac ne mora da pere tako cesto....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

 [rofl]  [rofl]  [rofl] Pa jbt,otpa¹æu,mo¾e pucvola umesto pamuène [rofl] [rofl]

El Jefe

Да простите Сале нас не јебе. Он је такав по природи.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Jesu upotrebljivi, kako nisu, imam 15/45 530 savrseno upotrebljive, za tebe poklon :) Malo ih samo doradi turpijom a ako malo i budu bucniji nema veze, skines top sa auspuha i nece ti vise smetati, garantujem :)

sasa ns 1

ako mi zatreba a neæe kupiæu ovo
LANÈANIK MALI ZABORAVIH OD ÈEGA JE - Kupindo.com (24603285)
https://www.kupindo.com › Auto i moto › Rezervni delovi › Automehanika