Glavni meni

WRWR Meðunarodna ¾enska moto ¹tafeta

Započeo navajo, 26 Februar, 2019, 22:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: navajo poslato 06 Mart, 2019, 00:58
A i ne moramo svi da imamo decu....planeta je i onako prenaseljena :)

Marsutu javljamo kada se organizujemo...za sada je vec preko 40 zena potvrdilo ucesce...bice to ooooooopasna zurka drugari!!!!
neces decu....nema jebanja....odmah se menja zensko i musko stanoviste o deci.....svi bi da se jebu a da im ne udje.....znam da ima onih koji ne mogu...to je razumno, ali mogu da usvoje neko dete....ali stav da ne zelis decu iz nekog razloga je infantilan i pre svega egoistican....sve ono sto imas odneces u grob...ili ces sve sto zaradis potrositi ....zanimnjivo je da ljudi koji su stekli veliko bogatstvo obicno imaju gomilu dece...za njih planeta nije prenaseljena...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Alja bre, neka svako radi ¹ta hoæe, ¹to se uzbuðuje¹... Krivo mi je ¹to mnogi koji bi trebalo d'imaju decu ih nemaju, i obrnuto...

megaidiot

a neki ljudi prosto nisu za decu, neki oprave decu pa im se useru u zivot, a neki i cine uslugu planeti sto ih nemaju - jebiga ima nas raznih.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Mart, 2019, 21:14
.....svi bi da se jebu a da im ne udje.....
citav zivot pokusavam i nikako ne ide :D

navajo

Drugari, zurka povodom doceka stafete ce biti 5. aprila u Wurst Platz Baru...gomila zena, motora....mislim, treba li jos nesto da dodam da bih vas nagovorila da dodjete i date podrsku😂😂😂😂

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

Da, Ana, organizuj sa onima iz Wursta da tada ne deru sa cenama piva... :D

ЯЭВОЛУТИОН

zena sa motorima i pederi iz wursta....dobitna kombinacija za sexa bez....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Jeb'o sex, samo da bude pivo malo jeftinije... Inaèe æu da se napijem kuæi pa odem meðu ¾ene...

castor

Pa æe¹ onda tamo da se osjeæa¹ kao kod kuæe. Bo¾e ludaka... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Mart, 2019, 19:28
zena sa motorima i pederi iz wursta....dobitna kombinacija za sexa bez....
nose devojke sve sa sobom sto im treba :) i mogu da ga zavrcu kolko oce, bez pranja gaca, kuvanja, bracnih obaveza... [rofl] [rofl] [rofl]



Lazic

Citat: castor poslato 15 Mart, 2019, 20:47
Pa æe¹ onda tamo da se osjeæa¹ kao kod kuæe. Bo¾e ludaka... [rofl] [rofl] [rofl]
U stvari, onda ne moram ni da idem tamo... :o ;D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Kostić

#33
Citat: navajo poslato 14 Mart, 2019, 23:19
Drugari, zurka povodom doceka stafete ce biti 5. aprila u Wurst Platz Baru...gomila zena, motora....mislim, treba li jos nesto da dodam da bih vas nagovorila da dodjete i date podrsku😂😂😂😂

да ли ће да буде бесплатних голих жена и бесплатног алкохола? ако тога нема џаба трошак а подршку имате на интернету јел вам мало па треба и да пунимо касу неком фенси локалу јер то личи на бјб форе да талимо кеш од пића и слично

манијачки позиви у локал треба да изгледају као кад гаша прави неки спот рекламу за пиво и искашље тему - ЏАБА пиво за манијаке колко могу да попију и да однесу кући

то ј ета разлика

: )

navajo

#34
Ko hoce dobrodosao je, ko nece ne teram ga puskom da dodje!!!

Trebao nam je prostor gde ima mesta da se parkiraju motori i neko ko ce insfinasirati bend koji ce da svira...Wurst je u centru, dostupan, i ima mesta za motore, pogotovo sto cemo mozda motore prekonoci ostaviti tu, i ujutru doci po njih kada nastavimo dalje ka madjarskoj granici.

Para da same nesto organizujemo nemamo jer ce svaka od nas da pukne jednu platu na benzin za ta dva dana, za nekih 1300 kilometara koje cemo da izvozimo...spavanje, hranu i putarine.

Bice neko domace pivo po normalnoj ceni to vece.

Ako mislite da je lako organizovati ovako nesto bez para i podrske, onda super...ja iskustva nemam i pored posla od kog pucam ovo mi sve nije trebalo...ali kad jedes govna jedes do kraja, prema tome izguracemo ovu pricu do kraja!!!

Hvala na podrsci!!!

http://www.youtube.com/watch?v=http://gdata.youtube.com/feeds/api/videos/N0oi8-xCFn0?v=2#


Lazic

Citat: navajo poslato 17 Mart, 2019, 12:21
Ko hoce dobrodosao je, ko nece ne teram ga puskom da dodje!!!

Trebao nam je prostor gde ima mesta da se parkiraju motori i neko ko ce insfinasirati bend koji ce da svira...Wurst je u centru, dostupan, i ima mesta za motore, pogotovo sto cemo mozda motore prekonoci ostaviti tu, i ujutru doci po njih kada nastavimo dalje ka madjarskoj granici.

Para da same nesto organizujemo nemamo jer ce svaka od nas da pukne jednu platu na benzin za ta dva dana, za nekih 1300 kilometara koje cemo da izvozimo...spavanje, hranu i putarine.

Bice neko domace pivo po normalnoj ceni to vece.

Ako mislite da je lako organizovati ovako nesto bez para i podrske, onda super...ja iskustva nemam i pored posla od kog pucam ovo mi sve nije trebalo...ali kad jedes govna jedes do kraja, prema tome izguracemo ovu pricu do kraja!!!

Hvala na podrsci!!!

http://www.youtube.com/watch?v=http://gdata.youtube.com/feeds/api/videos/N0oi8-xCFn0?v=2#

Domaæe pivo po normalnoj ceni je skroz ok, pusti Kostiæa... ;D Nego bre, kakve to poslove radite kad vam je plata 65 litara benzina... :o ??? :D


navajo

Neke od nas ni ne primaju platu 😂😂😂

Preko 200 eura ima da nas kosta ova akcija, mislim na devojke koje ce voziti celu turu:
Prvi dan Beograd-Skoplje
Drugi dan Skoplje- Nis-Despotovac(Manasija)-Beograd
Treci dan Beograd-Sremski Karlovci-Petrovaradin-Novi Sad-Subotica-Paloc-Horgos-Subotica
Cetvrti dan Subotica-Beograd

Spvavanje, klopa, putarine, ako ne uspemo da dobije o slobodan prolaz za dz...skupi se tu troskova koliko hoces!

Pri tom, nekom motor trosi i preko 6 litara.

Hvala Ivane za yt link ❤




Lazic

Ta kojoj motor na otvorenom tro¹i preko 6 mora pod hitno kod majstora...