Glavni meni

WRWR Meðunarodna ¾enska moto ¹tafeta

Započeo navajo, 26 Februar, 2019, 22:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic


navajo

E, sad moram  jos negde da nadjem i tenk da vozim, da drugaru nabijem rogove 😂😂😂

Ako znate gde i kako, javljajte 😂😂😂

navajo

Kad smo stigle u Skoplje prvo su nas sproveli do mehqnicarske rqdnje gde su nam svima podmazali lance, pa na klopu, pa na zurku...stvarno su bili sjajni domacini!!!


Gavrolini


Lazic

Dobro bre Gavro tamo sam poznavao pola ¾ena, da sam imao vremena i para da li misli¹ da bi se bilo koja bunila da se vozim sa njima...? :D

U stvari, verovatno bi... ;D ;D ;D

Gavrolini

Au bre lazicu zar ne vidis da mi je dosadno a malo tema gde moze da se podjebava. Ne mogu u onoj vasoj ¹tampi, tamo mnogo kenjate o politici. Ali ovo iskljuèivo ¾enska ¹tafeta jeste polna diskriminacija. I posle ja ¹ovinista kad kazem da ¾ene ne mogu da imaju boje kluba niti da budu èlanice istog.

Lazic


navajo

Bilo je dosta muskaraca sa nama, mogli su da se voze, samo nisu mogli fizièki da nose ©tafetu. Svaka ucesnica je mogla da prijavi svog pratioca, ali kako ne bi na kraju bilo vise muskaraca nego zena, dozboljen je bio samo jedan pratilac po ucesnici.
Otpocetka je stav da su mu¹karci na¹a najveca podrska i da je vecina upravo i imala prvi susret sa motorom, ili naucila da vozi, zahvaljujuci ocevima, braci, partnerima, drugarima, tako da ni jednog trenutka nije dovodjeno u pitanje da li oni mogu tokom.stafete da budu pratioci ili podrska:)

S druge strane, kad udjes u prodavnicu moto opreme, na 50 muskih jakni jedva jedna zenska i to sa nekim.gej roze leptiricima, a u svetu vlasnik svakog 5 motor je zena...pa jbg, mogli bi malo da prilagode ponudu i nama!!

Sreca pa sam kao trokrilninorman pa nosim i kupujem musku opremu...sto sitnije zene ne mogu.

Na sajmu od obuce za zene sve neke gluposti sa cirkonima, i obaveznim roze detaljem, a drugar mogao da bira.

Nismo mi jande ranjive i te fore, nego bi i mi da mozemo da biramo opremu a da ne bude sa nekim roze djokom, leptiricem ili tribalom po sred ledja😂😂😂

Nego, nadjite mi gde mogu da vozim tenk, makar par sekundi😂😂😂

Gavrolini

Ajde bre gde si nasla tu statistiku da je vlasnik svakog 5. motora zena? :)

Ivicat

Cuti i to je dobro s'obzirom da je zeni mesto u kuhinji :D

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 14 April, 2019, 12:26
Ajde bre gde si nasla tu statistiku da je vlasnik svakog 5. motora zena? :)
Svaki 5 ti muskarac kupi i registruje motor na zenu. Divlja kolko oce kad ga uslikaju ne vidi se ko je ispod kacige 😀 mila supruga ostaje bez dozvole il dobija kaznene poene. Kad bi bilo vise zenske opreme muski bi se teze maskirali 😀


Lazic

Citat: navajo poslato 14 April, 2019, 12:21
Nego, nadjite mi gde mogu da vozim tenk, makar par sekundi😂😂😂
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Pa jbt, pi¹nuh u gaæe... ;D





Citat: Ivicat poslato 14 April, 2019, 12:54
Cuti i to je dobro s'obzirom da je zeni mesto u kuhinji :D
[rofl] [rofl] [rofl]





Citat: stilgar poslato 14 April, 2019, 13:06
Kad bi bilo vise zenske opreme muski bi se teze maskirali 😀
[rofl] [rofl] [rofl]

Opu¹teno bih vozio roze motor kroz crvena svetla i pod kamerama...  ;D ;D ;D

®or¾

Citat: navajo poslato 14 April, 2019, 12:21
Bilo je dosta muskaraca sa nama, mogli su da se voze, samo nisu mogli fizièki da nose ©tafetu.

Pa zamisli da su se jo¹ hvatali za drveni dildo

milomir22

Sad htedoh da napisem, stafeta zaista podseca na Plezr stik/dildo.

Da se vozila s bajkerima, saznala bi kako je to voziti se 300 km/h.


Novinarka se malo proserava kao i svi novinari, u svakom slucaju, licno podrzavam ovu akciju!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

stilgar

Citat: navajo poslato 14 April, 2019, 14:33
https://www.motorcyclistonline.com/one-in-five-motorcyclists-are-now-women
ta ti statistika nije tacna, u USA je sve vise muskaraca koji bi umesto motora nosili stikle i sve je vise zena koje bi da voze motore, nose koznjake i da *ebu druge zene, evo ti nasa premijerka ona se skolovala i rasla tamo. Ovde koliko god da vas ima sve vas volimo, vi ste prave zene, vozite, pijete, a ocete i da se bijete :) sad ce Irena da se javi da kaze da ovo zadnje nije tacno :)   

navajo

Koliko puta sam uskakala u tuce da branim drugare ni sama vise ne pamtim..mladost ludost, mada bih verovatno opet isto reagovala jer u momentu ne razmisljam o posledicama, preovlada instinkt da zastitim...msm, budala, skakala i za neke koje ne poznajem kad vidim da je u pitanju nepravda...nikada necu nauciti :)

Sreca pa vise ne dolazim u takve situacije, omatorelo se, ne izlazi se, a i ne trenira se vise...sad se usinem samo kada pomislom na ap chagi, ili nerio chagi, ne daj boze neki zahtebniji udarac😂😂😂

Sad samo pijem i iskusno posmatram razvoj situacije iz prikrajka, i gledam gde su najteza piksla ili flasa😂😂😂

Novinarka je misica Srbije za 2018.godinu, mlada, lepa, i prvi put je sela na motor...neka se ona nama lepo provela, provozala i napravila lep prilog :)

Lazic

Da je sad negde oko 2078-me godine, Uff bi se prevrnuo u grobu... :o  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]