Glavni meni

WRWR Meðunarodna ¾enska moto ¹tafeta

Započeo navajo, 26 Februar, 2019, 22:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: navajo poslato 14 April, 2019, 12:21
pa jbg, mogli bi malo da prilagode ponudu i nama!!



veæ vidim novu temu:
"®enska moto oprema sumnjivog porekla by Gavra"

Gavrolini

Citat: mrle poslato 17 April, 2019, 11:33
Citat: navajo poslato 14 April, 2019, 12:21
pa jbg, mogli bi malo da prilagode ponudu i nama!!



veæ vidim novu temu:
"®enska moto oprema sumnjivog porekla by Gavra"
Ma kakvi to. I onako je sve to stalo a zamisli jos 5x manje kupaca. A i to malo dzigericu da ti pojede. Dodje da proba jaknu i pita kako joj stoji...a ona druze i sa jaknom i bez jakne samo za lopatu :)

navajo

😂😂😂😂😂😂😂
Pa jos dok proveri da li joj se boja jakne slaze sa donjom levom nalepnicom na koferu😂😂😂

Salu na stranu, stvarno je da skoro izbor bio nikakav za zene..jaknu sam jurila po Sloveniji...sad jos kao i ima po par modela u Motolandu, Maxmomentu i Yamahi Barel, do skoro ni toliko :(

Lazic

Citat: UFF poslato 17 April, 2019, 10:54
:wtf:

Citat: navajo poslato 16 April, 2019, 19:06
Novinarka je misica Srbije za 2018.godinu, mlada, lepa, i prvi put je sela na motor...neka se ona nama lepo provela, provozala i napravila lep prilog :)
Nisam znao kako drugaèije da opi¹em tvoje èuðenje kako nisi nahvatao misicu da sedne na tvoj... Motor... :D A po¹to si ¾iv i zdrav morao sam da pomerim vremensku liniju... :o ;D


ЯЭВОЛУТИОН

zar ona misli kao novimarka da siri mir i ljubav u svetu.....nespojivo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Laziæ poslato 17 April, 2019, 18:33
Citat: UFF poslato 17 April, 2019, 10:54
:wtf:

Citat: navajo poslato 16 April, 2019, 19:06
Novinarka je misica Srbije za 2018.godinu, mlada, lepa, i prvi put je sela na motor...neka se ona nama lepo provela, provozala i napravila lep prilog :)
Nisam znao kako drugaèije da opi¹em tvoje èuðenje kako nisi nahvatao misicu da sedne na tvoj... Motor... :D A po¹to si ¾iv i zdrav morao sam da pomerim vremensku liniju... :o ;D



uzaludno trosenje vremena i energije na vozanje misica i slicnih me vise ne zanima
to je za tinejdzere, ja imam preca a vala i pametnija posla
elem fala sto si mi ogranicio rok trajanja na okruglo 100 godina :D

navajo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 April, 2019, 20:22
zar ona misli kao novimarka da siri mir i ljubav u svetu.....nespojivo

Mislim da planira da deli pravdu jer zavrsava pravni fakultet ;)




Lazic

Uff sazreva... :o Repent, the end is near... :o ;D


@Uff:
Do¾ivjeti stotu... Uvek lep cilj... ;D

Silvana

Ne vidim nikako ¹ta je problem... Britanke pokrenule i rekle uèestvuju ¾ene, niko ne brani da tako ne¹to pokrenu mu¹ki. Evo ja nemam problem s tim i ne bih rekla da ste nedojebani ni da ste gej... i da jeste... Ja jednom èula da neko na¹e ¹ire dru¹tvo organizuje gula¹ (pu¾evi) i rekli mi da su pozvani samo mu¹karci... ja rekoh zbog pu¾eva... kad tamo na slikama i jedna V. 110-60-90... Tako da ne verujem vam ni¹ta :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Boban_m

Upravo je formiran konzilijum da se utvrdi autenticnost slike. Dakle, da vidimo o cemu se radi?

Silvana

Haha, d¾aba konzilijum, d¾aba dimenzije... i njoj d¾aba, bili samo pu¾evi :D :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Gavrolini

Bogami ledja veca nego 80% muskog dela foruma :)

UFF

nisam hteo nista da pisem, sve mislim mozda je do jakne

miss mrtvog dizanja [rofl]

Gavrolini

Mozda jeste do jakne vidis da se zale da nema lepih zenskih modela

UFF


navajo

Da nije bilo pomoci manijaka ne bi bilo ni kacige :)

Hvala Brani i Havarisanom, a i ostalima koji su pratili dramu na viber grupi😂😂😂

©to se tièe ledja bila ¹ira i kad sam bila ¹tigliæ, sad kad sam kao trokrilni orman, uz majicu, duks, moto jaknu, pojas, kisno odelo i wrwr prsluk koji mi uvalise, mogu na crtu bugarskim bacicama diska na keca :)


UFF


stilgar

Citat: UFF poslato 17 April, 2019, 23:47
daj njenu fotku bre pozerko jedna
zar ne rece da imas preca i pametnija posla :)