Glavni meni

Smart Watch - tema

Započeo Darko, 21 Februar, 2019, 22:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Imas i na aliexpresu odlicne satove , ali sve sto je ok i kosta ...

https://www.aliexpress.com/item/-/32858762871.html


Ova firma “amazfit” , pravi dobre cuke

Lazic

Highest elevation 194m... :o Pa moj stan je na 225 metara iznad mora... :o :D

Glava Dole

Citat: mazzi poslato 22 Februar, 2019, 14:35
https://www.youtube.com/watch?v=jQfLr_oqbS4#

Dobio uz telefon.

- Baterija traje vise od 10 dana
- Prati puls
- Prati faze sna
- Broji korake
- Prati trening i potrosnju kalorija
- Ne mozes da se javis na njemu
- Dobijas notifikacije
- Ne mozes da instaliras dodatne aplikacije

Nisam razmislajo da kupim SW ali posto sam dobio u paketu ucinilo mi se zanimljivo. Sad ga ne skidam sa ruke :)

Stvari koje su meni zanimljive radi odlicno puls, san i trosenje kalorija. Ja ga i ne drzim stalno konektovanog na tel zato sto me nerviraju notifikacije sa telefona.

Opominje me kad sedim dugo /1 sat/ da ustanem i malo prosetam :D

Koji si to telefon kupio i koliko ga platio kad si dobio poklon od 30K?

mazzi

Havaji Mate20 Pro, nisam nista platio posto je firma uzela sa novim ugovorom. Mislim da je sad oko 700e na kupujemprodajem

Darko

Taj telefon pravi nestvarno dobre fotografije , ali i nestvarno los ton ... ne los - los , nego katasrofalan :)

mazzi

Foto aparat na koji mozes da se javis :D Problem je sa tonom sto kad ga stavis u neki bamper ili futrolu i prekrijes donji kraj vise se nista ne cuje :)

Darko

Znam , snimao na svirci par klipova da izbacim ... nisam mogao da iskoristim bukvalno ni jedan. Nerealno je koliko los ton napravio

Darko

juce gledao gt2 , jbt kako je dobaaar..

ako neko od forumasa hoce moj gt1 i neke pare za zamenu za gt2 nek me vièe

ЯЭВОЛУТИОН

ako neko ima kurac od 15 cm rado bi mu dao moj od 12 cm i doplatio.....koga bre boli kurac za sat koji meri puls i korake i potrosnju kalorija i visinu....imam i ja jedan koji sam koristio za ronjenje....kostao boga oca ali zivot zavisio od njega...sad stoji u fioci kao draga usponema....u fioci a ne za kurcenje....
p.s.
i kad slikate nesto nije neophodna da budete prisutni na slici...dakle piramide u gizi postoje i bez vas isped njih....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Не плаћам ником ништа, уосталом сат за сиротињу има на цркви.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Decembar, 2019, 10:28
ako neko ima kurac od 15 cm rado bi mu dao moj od 12 cm i doplatio.....koga bre boli kurac za sat koji meri puls i korake i potrosnju kalorija i visinu....imam i ja jedan koji sam koristio za ronjenje....kostao boga oca ali zivot zavisio od njega...sad stoji u fioci kao draga usponema....u fioci a ne za kurcenje....
p.s.
i kad slikate nesto nije neophodna da budete prisutni na slici...dakle piramide u gizi postoje i bez vas isped njih....

konacno mi stigla pomoc u brobi protiv muskih modernih odevnih (gay) predmeta koji se nose pod izgovorom funkcionalnosti  ;D

MIGE

Citat: UFF poslato 26 Decembar, 2019, 01:14
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Decembar, 2019, 10:28
ako neko ima kurac od 15 cm rado bi mu dao moj od 12 cm i doplatio.....koga bre boli kurac za sat koji meri puls i korake i potrosnju kalorija i visinu....imam i ja jedan koji sam koristio za ronjenje....kostao boga oca ali zivot zavisio od njega...sad stoji u fioci kao draga usponema....u fioci a ne za kurcenje....
p.s.
i kad slikate nesto nije neophodna da budete prisutni na slici...dakle piramide u gizi postoje i bez vas isped njih....

konacno mi stigla pomoc u brobi protiv muskih modernih odevnih (gay) predmeta koji se nose pod izgovorom funkcionalnosti  ;D
upravo sam kupio sat a narukvicu za merenje pulsa imam odavno  [rofl] [rofl] [rofl]

mrle

a kakvi su oni satiæi od par hiljada dinara? Da uzmem deci da imaju ¹ta da sjebu ili izgube.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MIGE poslato 26 Decembar, 2019, 08:15
Citat: UFF poslato 26 Decembar, 2019, 01:14
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Decembar, 2019, 10:28
ako neko ima kurac od 15 cm rado bi mu dao moj od 12 cm i doplatio.....koga bre boli kurac za sat koji meri puls i korake i potrosnju kalorija i visinu....imam i ja jedan koji sam koristio za ronjenje....kostao boga oca ali zivot zavisio od njega...sad stoji u fioci kao draga usponema....u fioci a ne za kurcenje....
p.s.
i kad slikate nesto nije neophodna da budete prisutni na slici...dakle piramide u gizi postoje i bez vas isped njih....

konacno mi stigla pomoc u brobi protiv muskih modernih odevnih (gay) predmeta koji se nose pod izgovorom funkcionalnosti  ;D
upravo sam kupio sat a narukvicu za merenje pulsa imam odavno  [rofl] [rofl] [rofl]

ja ne znam kako se ne sete da stave neku narukvicu koja meri kolicinu alkohola u krvi....i mozes da nestelujes na koliko promila pisti alarm....to bih razumeo...to bi bio kvalitetan pijanac....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE