Glavni meni

Smart Watch - tema

Započeo Darko, 21 Februar, 2019, 22:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

@ mige

Evo iz prve ruke nesto ...
displej ubedljivo najjaci u konkurenciji . Uzeo sam ga sinoc oko 21:30 , baterija je bila na 57% ... cackao sam ga do kasno u noc , danas celo prepodne , dakle , evo jos malo pa ce biti 24h ( i to prvih kad je sve zanimljivo i cackam ga non stop ) , sada je baterija na 52% ...

ima 11 skinova  , nemas opciju da downloadujes nove, ali su ovih 11 manje vise svi super.

e sad , na aliexpresu i na kupujem prodajem ima gomila narukvica za smesne pare , tipa od 2$ do 800din .. silikonskih , koznih , platnenih , tako da uz povremeno menjanje narukvica i skinova nece bas skoro da mi dosadi ovaj sat. Fazon , kupis crvene patike , kupis crvenu narukvicu za sat i top si

®or¾

 [rofl] [rofl] [rofl]
Boli te uvo,va¾no da je fasada na mestu

UFF


Darko

Citat: ®or¾ poslato 26 Februar, 2019, 09:55
[rofl] [rofl] [rofl]
Boli te uvo,va¾no da je fasada na mestu

Pa prvo sam fasadu radio pa sam tek kasnije kupio motor i auto :) :) :)

UFF

Citat: Darko poslato 26 Februar, 2019, 09:45
Fazon , kupis crvene patike , kupis crvenu narukvicu za sat i top si

a crvene tange ili maskaru/eyeliner uz to?
ako vec slazes boje treba jos neki detalj da uklopis :D

MIGE

Citat: Darko poslato 26 Februar, 2019, 09:45
@ mige

Evo iz prve ruke nesto ...
displej ubedljivo najjaci u konkurenciji . Uzeo sam ga sinoc oko 21:30 , baterija je bila na 57% ... cackao sam ga do kasno u noc , danas celo prepodne , dakle , evo jos malo pa ce biti 24h ( i to prvih kad je sve zanimljivo i cackam ga non stop ) , sada je baterija na 52% ...

ima 11 skinova  , nemas opciju da downloadujes nove, ali su ovih 11 manje vise svi super.

e sad , na aliexpresu i na kupujem prodajem ima gomila narukvica za smesne pare , tipa od 2$ do 800din .. silikonskih , koznih , platnenih , tako da uz povremeno menjanje narukvica i skinova nece bas skoro da mi dosadi ovaj sat. Fazon , kupis crvene patike , kupis crvenu narukvicu za sat i top si
[dobarpost] [thumb_up]

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

Darko

@uff - to pokazujem samo svom decku , ne mogu da iznosim ovako javno na forumu

®or¾


UFF


mazzi

Havaji se bas trudi ... za sada ima 11 skinova ali ih dodaju bilo ih je 9 do pre mesec dana :). Napravili su sat koji pre svega ima veliku autonomiju. Ja kad sam gledao garmin i slicne smorilo me sto moras da punis sat na 3 dana. Kad ga ozbiljnije maltretiras cak i cesce.

Rekao bih da su izdvojili samo bitne stvari i stavili na ovaj sat. Ja stvarno ne vidim razlog da se javis na sat i razgovaras ...

Havaji imaju plan da u naredne dve godine postanu broj jedan na polju android telefona a i opreme koja ih prati.

Znam da ce sad Samsung fanovi da skoce ali P20 Mate pro pravi nestvarne fotografije ... cak i ja koji ne umem/ne trudim se pravim dobre fotke :)


Grof

Rizikujuæi da ispadnem glup u dru¹tvu.....
Dare, a koji je to sat ¹to si uzeo?

Darko

Ovaj sa kojim me mazzi podenuo u njegovom postu. Dakle , huawei gt

FANTOM

    Kosta 30 000 din u gigatronu sunce ti razano  :o , neka hvala . Nego reci ti meni koja je razlika u odnosu na onaj od 30 dolara sto si okacio na Alii exspresu ?

Lazic

Citat: mazzi poslato 22 Februar, 2019, 14:35
https://www.youtube.com/watch?v=jQfLr_oqbS4#

Dobio uz telefon.

- Baterija traje vise od 10 dana
- Prati puls
- Prati faze sna
- Broji korake
- Prati trening i potrosnju kalorija
- Ne mozes da se javis na njemu
- Dobijas notifikacije
- Ne mozes da instaliras dodatne aplikacije

Nisam razmislajo da kupim SW ali posto sam dobio u paketu ucinilo mi se zanimljivo. Sad ga ne skidam sa ruke :)

Stvari koje su meni zanimljive radi odlicno puls, san i trosenje kalorija. Ja ga i ne drzim stalno konektovanog na tel zato sto me nerviraju notifikacije sa telefona.

Opominje me kad sedim dugo /1 sat/ da ustanem i malo prosetam :D
Telefon jebe mamu, a ni sat nije lo¹... Ako si planirao oba u isto vreme, vrhunska kupovina...

mazzi

@Lazic: Istekao nam ugovor u firmi pa smo imali pravo na telefone a tad je bila ponuda uz Mate da se dobije i sat tako da smo super prosli :)

Razlika je sto moras malo i brend da platis ;)


FANTOM

    Mene interesuje da li ovaj sa Alija slicno vrsi posao . Bas me briga za brend . Bitno je da je funkcionalno ...

Darko

Fantom , majke mu ga , razlika je kolko oces












Sent from my iPhone using Tapatalk

FANTOM

    Da da pogledao sam rivju taj tvoj je babaroga . Ovaj je kineski je pokusaj toga realno .