Glavni meni

Berg FE 450

Započeo K0le, 15 Februar, 2019, 23:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K0le

Na prodaju moj Husaberg FE 450
2009. godi¹te
Prva generacija hard endura sa FI tj ubrizgavanjem, cilindar pod 70 stepeni, elektro start
Motor je fabrika , cirka 150 radnih sati
©titnici hladnjaka, ¹titnici ruèki, ozraèivaèi vilju¹ke, ventilator hladnjaka, dodata kontakt brava, musevi napred i pozadi
Na svakih 10 radnih sati menjano ulje i filter, sipan iskljuèivo Motorex.      Nov akumulator
Uz njega ide par sitnica, manual, katalozi rez. delova, poklopac airboxa, rez. filter vazduha, manuelni ¹paner lanca bregaste.
Na mom imenu, registrovan do 10.2019.










3950 € , dogovor naravno moguæ, poneka zamena isto - zavisi za ¹ta  :D       [callme]



**Imam za njega i SM toèkove BEHR sa osovinama, diskovima, poklopcem zadnjeg lanèanika i gumicama.. sa ktm-a lc4, fali im par adaptera za mota¾u na berga/exc ili 690
ne ulaze u navedenu cenu, prodao bih ih odvojeno samo ako motor ode pre bez njih  [thumb_up]




Boban_m

Sta bi Kole i kuda dalje?

K0le

Citat: Boban_m poslato 15 Februar, 2019, 23:29
Sta bi Kole i kuda dalje?

Ni¹ta stra¹no nije bilo, razmi¹ljam da promenim zbog nekoliko razloga.. Mada ne ¾urim
A kuda, pa zavisi 'oæe otiæi za ke¹ pa da mogu da biram s ruke a da pustim oèi  ;D, ili æe pak biti neka zamena   [neampojma]
imam neke kriterijume i motore koje bih najradije posedovao.. al sva¹ta je u igri  [flashing]

Lazic


K0le

Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2019, 23:53
Prestra¹an...? :D
Ma kakvi. Ja mogu i H2R da gonim kad æeram ko baba  ;D

Ivicat

Na 10 sati zamena ulja  :o

K0le

Generalno ne mora. Adv vozaèi menjaju na 15-20 sati i vi¹e , 10 je fabrièka preporuka za veæa optereæenja agregata - trke i sl . Ja menjam na 10, ionako ide samo 1.35 L ulja i ceo proces zamene traje manje od 10 minuta.

con3

Kako li tek izgleda kao SM

Lazic

Kako li tek tada leti kroz saobraæaj... :o

K0le

Citat: con3 poslato 16 Februar, 2019, 00:54
Kako li tek izgleda kao SM

Da ti doèaram  :D 



Slika je od kolege Finca, ali to je taj 450, isto godi¹te, iste takve felne . Motard sa alu poliranim felnama, onako kako bi to i trebalo da izgleda  [flashing].

Par ljudi me veæ pitalo, Berg je samo plavo-beli KTM.  ©to se tièe odr¾avanja i nabavke delova nije nikakva egzotika, sve se nabavlja u KTM-u. Od plastika do najsitnijeg ¹rafa .

K0le

Danas malo iskaljan ali odmah i opran :D, sezona je poèela - sve¾e ulje, filter, ploèice napred i pozadi, pregledano ulje u koènicama, kvaèilu .. zverka i dalje na prodaju  8)