Glavni meni

FZR opet nece dupali

Započeo Glava Dole, 12 Februar, 2019, 02:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Ma sad mu nije ni¹ta 😉

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 02 Mart, 2019, 17:37
Kako si opisao, tci je mjauknuo.

U to i ja sumnjam, otvorio i njega, proverio osnovne elemente i u redu su, ali ako je neki od ona dva cipa mjauknuo onda jbg... njih ne mogu da proverim...

Lazic

pa nema ¹ta drugo

ako sve svetli dobro dok vergla, nije masa.

Glava Dole

Moracu da kupim drugi pa makar stajao za rezervu... samo mi je taj trosak sad falio... [veryangry]

Lazic

zar nema¹ neki stari?

Glava Dole

Ne, odakle mi, nikad ga nisam menjao... narucen drugi identican pa cemo videti kako ce sa njim da se ponasa...

bogdan

olabavio se neki sraf  i iscurela komresija

Glava Dole

Da, mozda i na nekom semeringu, ko ce ga znati :)

mrle


Glava Dole

prvo TCI, u utorak bi trebalo da stigne, pa posle prelazim na svecice :)

Darko


megaidiot

100% ecu, zbuni se kad iscuri kompresija pa pocne da brljavi.

Glava Dole

Javicu vam koja je greska kad ga prikacim na kompLJuter, sprovescu kabal kroz prozor :)

Lazic

Sa Ovèara i Kablara pesma stara...

Glava Dole

...fzr puca, trza a kompresija mu mala... :)

Ostoja

 [yahoo]
Skidaj glavu, to je pro¹li put re¹ilo problem...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Ovog puta je sacuvao zivu glavu :) Zove me kurir za ovaj TCI, kaze stizem za 3-4min, izadji... cekajuci njega okrenem cisto onako iz dosade bravicu i vidim nije skocila obrtaljka... zaverglam sastavi na prvu i opet krene da brljavi... s obzirom da sam pre toga proverio kompletnu instalaciju skopcam da je moguce da su hladni lemovi u pitanju... i izgleda da sam bio u pravu... samo skinem dzekove i ukopcam na novopolovni, kresnem ga... i sve za sad radi savrseno :D Ostavio ga da drnda u leru, na kratko probao dal vuce kao pre, zavrnuo u blokadu da proverim dal isto zvuci u njoj i dal je na istom mestu... skoro do crvenog je doterao temperaturu u leru i za sad kao radi... sto naravno nije nikakva garancija kad su gremlini u pitanju, nista me vise sa njim ne bi cudilo... kako ce se ubuduce ponasati - videcemo :D

Problem uglavnom resen za 50e i malo mojih zivaca ovog puta :D