Glavni meni

menjam alat za alat :D :D

Započeo K0le, 07 Februar, 2019, 18:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K0le

Preturao sam po gara¾i pa je ne¹to i isplivalo, ako nekome treba da se dogovaramo

prvi je alat za proveru dizne (bez skidanja iste sa agregata), namenjen dizel motorima. Kori¹ten u agromehanizaciji, mislim da mo¾e i na ostale . Èe¹ki Motorpal je u pitanju , u originalnoj torbi, sa nekoliko nastavaka i uputstvom



drugo je abrihterska glava, kupljena pre 15 godina i nikad montirana. Sreæom prsti su na broju  ;D. Radna povr¹ina 30 cm, tri no¾a, deo za cirkular, bu¹ilica, .. sa sve remenicom, kuæi¹tima i lagerima











Cenu neku formiranu i nemam, najradije bih menjao za neki  alat . Prvenstveno mi treba kvalitetan kilo-kljuè..
Otvoreni smo za sve ponude  :D

friziderdzija

zainteresovan za alat za dizne...daj nekih slika kako to izgleda, gde se kaèe dizne itd
ako je to ona skalamerija gde prikaèim diznu i drukam da se vidi na kojem pritisku æe da prokine...zainteresovan sam da kupim za pare.

K0le

















Mislim da je to to ¹to tra¾i¹. Oznaka ureðaja je NC 251 , evo i linka za isti na sajtu proizvoðaèa http://www.motorpal.cz/produkty/zarizeni-pro-servis/zkusebni-pristroj-nc-251/
Isti su, samo je ovaj kod mene ranije proizveden (made in czechoslovakia). Ima tragove od stajanja, i torba je malo o¹teæena, ali to je to . Sve se vidi na slikama

friziderdzija

to je to...ja jurim stonu verziju a ovo je mobilna...nema veze, msm da je ok...koliko je to u parama i mogu li da ga uzmem da probam? predpostavljam da se dizel za probu sipa u ruèke?

K0le

Da, 'èepovi' na ruèkama se odvræu, imaju i neku vrstu sita. Nije problem za probu, najbolje me zvrcni na 065 541 09 49 pa se izdogovaramo  [callme] [cheers]

Gavrolini

Kole ne daj mu. Ko zna gde ce on to da gura i kakve ce perverzije sa tim da radi. Jesi video kakve tete kaci u domaci guz.   

K0le

Citat: Gavrolini poslato 08 Februar, 2019, 19:38
Kole ne daj mu. Ko zna gde ce on to da gura i kakve ce perverzije sa tim da radi. Jesi video kakve tete kaci u domaci guz.   

Dokle god se mo¾e svrstati u Majstorski pos'o nemam ¹ta da prigovorim  ;D ;D

friziderdzija

Ону тету сам мајсторски обрађивао до скоро...

®or¾

Pa prosledi dalje ¹ta si se stiso ;D

Gavrolini

Izgleda da su joj zacepile dizne pa mora da produva :)


Hattrick

Bitno da je colovna gedora uvek spremna.  [rofl]

friziderdzija


Lazic

Bulj¹evici svih zemalja, ujedinite se... :D

K0le

Alat za dizne otputovao , abrihterska glava je jo¹ uvek aktuelna! Svaki dogovor moguæ  [flashing] ;D [cheers]

UFF

sta sve treba osim motora (i kakvog) da se to pokrene? ceo sto, prenos, radna ploca, dve...?
u prevodu to je samo za nekog ko je obradjivao staru gradju sa ekserima u njoj pa sjebao glavu jer se ne isplati sam praviti sve?

K0le

Ne razumem se toliko u to. Znam da je bila kupljena glava, motor, ¹ipke za sto.. planirano za samogradnju cele skalamerije. Znaèi mo¾e¹ da gleda¹ na to kao zamenski deo ma¹ine , ili kao komponentu za pravljenje , kako god ti volja.

Hurricane

moj cale je imao pravljeni, uffe ti od onog tvog krsa od gvozdjurije i uz pomoc aparata za varenje mozes da ga napravis ko iz picke

fali ti motor, moze oni od hidrofora a mozda i od neke masine, parce debelog lima, dva dela za radnu povrsinu, neka debela navojna sipka za podesavanje debljine i kais

sve to moze od necega da se uzme, ovo ti je najbitniji deo

UFF

eto kole ce to da donira za 4um i sto sam pregovarao sa kostom kad je kupovao kanarinca pa mu je kosta zbog mene spustio 100e  
jel da? :D

K0le

Ne¹to mogu da doniram, ne¹to ne. Alat ne mogu, jbg.
Teènu sreæu ¹to proizvodim  uvek sam rad da doniram za forum - kao ¹to sam i do sad nekoliko puta, nije problem  [cheers].
Kad nekome izaðem u susret, kao ¹to sam i tebi pomogao, to èinim iz prostog razloga ¹to smatram da se dobro dobrim vraæa (ako ne meni, bar nekom drugom) a ne da bih mahao time kad se uka¾e prilika  [thumb_up]