Glavni meni

Pomoc drugara iz Bg

Započeo Lazza, 05 Februar, 2019, 13:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazza

Nesto se razmisljam da u nekom buducem periodu promenim adresu u licnoj karti na Nbg ili Bezanija pa ako neko ima neki savet oko kojih stanova i kojih blokova izbegavati/birati bio bih jako zahvalan 😎
Stan koji mi treba za prvo vreme je negde oko 80kvadrata i znam da je lep onaj deo oko Save... posto Bg ne znam toliko dobro svi saveti su ok samo nemojte sa komentarima jos jedan seljak u Bg. Svestan sam toga i sam 😁
I may be dumb, but I'm not stupid.

ЯЭВОЛУТИОН

najbolje ti je tamo kod uff-a....tamo su sve seljaci pa ces biti svoj na svom... :)

p.s.
jebi ga bilo jace od mene, a i sam si se namestio :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazza

Nista protiv i te varijante, Uff ima lepse dvoriste od 99% Bg-a 😁
I may be dumb, but I'm not stupid.

Taraba

Dodji u Borcu, tamo je najbolje.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zVuk

izbegavaj novije zgrade...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Taraba

Ni to nije pravilo. Ima i novih dobrih zgrada, samo ima vise onih krs.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

novije su uglavnom na brzinu radjene i nije uradjena procena sleganja zbog peskovitog tla pa tako je jedna ulegla da lift nije mogao da radi
Iznajmljujes ili kupujes stan?

zVuk

Citat: Taraba poslato 05 Februar, 2019, 15:36
Ni to nije pravilo. Ima i novih dobrih zgrada, samo ima vise onih krs.

....neuporedivo vise je onih krs...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

#8
Tek kad su mi pre tri godine ugraðivali klimu sam shvatio u kakvoj tvrðavi ¾ivim... Pre 52 godine zavr¹ena zgrada, kod mene na 16-om spratu je zid deb'o 40cm pri tom pun armature... :o Kakav Pentagon kakve pièke materine... :o ;D

Odavno sve ¹to treba na zid lepim, za svaku rupu treba bar 2 vidije i da te neko gura sve vreme... :o



Da, po¹to Lazza n'ume da se izrazi lepo, sviðaju mu se male zgrade na obali Save, blokovi 70, 44, 45... ;D

mrle

45 blok je ok. Ima u mojoj zgradi full stan, 90tak kvm, treæi sprat od èetiri. Gleda na Savu i splav Knjaz.


mrle

A pomenuta zajednièka prostorija za kolica i bicikle je "smeæara" u kojoj dr¾im kawu.

Lazza

Lepo izgleda stan ali i kada bi kupovao malo mi je van budzeta ...
I may be dumb, but I'm not stupid.

Boban_m

Dodji Lazo kod mene, ima da biras stan za te pare ;D

UFF

Citat: dzimika poslato 05 Februar, 2019, 16:10
novije su uglavnom na brzinu radjene i nije uradjena procena sleganja zbog peskovitog tla pa tako je jedna ulegla da lift nije mogao da radi

ako hoce sleganje tla i kliziste nek kupi kucu na kraju petlovog brda pored revolucije
em ce da bude medju brdjanima, em ce kuca da mu prelazi po malo svake godine  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 05 Februar, 2019, 20:47
Citat: dzimika poslato 05 Februar, 2019, 16:10
novije su uglavnom na brzinu radjene i nije uradjena procena sleganja zbog peskovitog tla pa tako je jedna ulegla da lift nije mogao da radi

ako hoce sleganje tla i kliziste nek kupi kucu na kraju petlovog brda pored revolucije
em ce da bude medju brdjanima, em ce kuca da mu prelazi po malo svake godine  [rofl]
ali izbegava sudbinu beograda pod vodom.....


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

klasican divljak

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

despic

Mozda je ispalo glupo pitanje...hteo sam da vidim koliko moras da si u pokretu, u kom delu grada i u koje doba dana. Najvise zbog guzvi u gradu. Vreme je cudo. A vrlo lako moze da ti se desi da izgubis sat do dva dnevno u saobracaju.
Sledeca stvar (po meni jako bitna). Ako ti treba ultra brz net dodji u krnjacu (kod metroa) opticki kablovi, skynet, brzina 200/100 1500din. Nove zgrade, 800e kvadrat. Skroz fino, moj kolega skoro kupio stan. Za te pare, bolje neces naci. Lokacija: 4km od centra grada, motorom za 5min po guzvi.
Zena, deca...? Moras misliti na sve.
Sad, neko ce ti reci 45 blok ful, 70 isto 63,64. Jeste ful ako si odrastao tamo, jesu lepi stanovi al generalno, precenjeno i ima svojih ozbiljnih mana. Bezanija je meni prelepa, al opet zavisi sta trazi i radis u zivotu.
Ja sam odrastao kod skupstine, sa 20 sam se preselio u kotez i super mi je. Ja bih pre ziveo u Pancevu pa i u Svilajncu (radio sam tamo par puta) Ali sad, kad mi dete malo poraste....shvatam da nece imati s kim da se druzi. Da je dobra skola daleko. Da komsiluk i nije za pohvalu itd itd. O tim stvarima do juce nisam razmisljao.
Koliko god da imas para, verujem da ti se ne bacaju.
klasican divljak