Glavni meni

Citroen C5 Tourer 1.6eHDi 2012.

Započeo Zeljkamp, 21 Januar, 2019, 01:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

MODEL : CITROEN C5 TOURER 1.6eDHi automatik
AGREGAT : 1560 kubika, 111ks, dizel
KILOMETRAZA : 224.156km
GODISTE : 2012.
TEL. : 📱 065 877 7776
CENA : 6.999 € fiksno


Citroen je pre par godina uvezen iz Francuske i u odlicnom je stanju, sto se vidi i na fotografijama. Redovno je i kvalitetno odrzavan sto dokazuje uredno popunjena servisna istorija i racuni servisa. Veliki servis je odradjen kada je na satu imao 172.023km a poslednji mali servis je odradjen 22.06.2018. godine na 222.396km, tako da, sem registracije i prevoda, nema ulaganja.

Bogat paket opreme :

- Velika navigacija sa kartama Srbije i cele Evrope
- Automatik
- LED prednja svetla
- LED zadnja svetla
- Senzori za svetla
- Svetla za maglu
- Tempomat
- Parking senzori napred i nazad
- Tamna stakla
- Aluminijumske felne
- Chrome line
- Krovni nosac
- Bluetooth
- AUX
- ABS
- ASC
- Automatski klima uredjaj
- Multifunkcionalni kozni volan
- Elektro sklopivi spoljni retrovizori
- Retrovizori sa grejacima
- Elektricni podizaci na sva 4 prozora
- 2 kljuca itd.

ODLICNO STANJE !!!

Usluzna prodaja ! Registracija je istekla i prevod je OBAVEZAN!

Po potrebi saljem jos fotografija na email, Viber ili Whatsapp.

Cena je FIKSNA a cena u zameni je 8000e i zavisi od realnosti cene ponudjenog vozila. Ne interesuju me vozila koja imaju vise od 2000 kubika.

Pozivi svakog dana od 09-23h.










































[cheers]  [flashing]
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Lazic


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

Moze u stare !

Prvi ozbiljni kupci koji su dosli da ga pogledaju (sa majstorom) su ga kupili jer je u odlicnom stanju. Jos uvek mi nije jasno zasto se ovoliko dugo prodavao...
TwinZ Auto & Moto

ada

Zato sto je tezak model za prodaju. I moj je stojao 9 meseci ali je tako

UFF


dzimika

Mozda je citroen ali je ovaj model dobar samo ljudi imaju odbojnost prema citroenu

mareskin

Citat: Zeljkamp poslato 26 Jun, 2019, 00:49
Moze u stare !

Prvi ozbiljni kupci koji su dosli da ga pogledaju (sa majstorom) su ga kupili jer je u odlicnom stanju. Jos uvek mi nije jasno zasto se ovoliko dugo prodavao...

Evo moj razlog. Meni se svideo, ali nisam zainteresovan za dizela¹a. Sviða mi se dizajn, èak i ¹to je karavan varijanta i sve ostalo.
Laik sam za auta, ali svaki èas èujem od prijatelja dizela¹a o problemima sa nekim diznama i plivajuæim koji ko¹ta kao ðavo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zeljkamp

Na ovom primerku je sve bilo OK. Nije imao mana, bar ne one za koje sam ja znao.
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Citat: mareskin poslato 28 Jun, 2019, 13:40
Citat: Zeljkamp poslato 26 Jun, 2019, 00:49
Moze u stare !

Prvi ozbiljni kupci koji su dosli da ga pogledaju (sa majstorom) su ga kupili jer je u odlicnom stanju. Jos uvek mi nije jasno zasto se ovoliko dugo prodavao...

Evo moj razlog. Meni se svideo, ali nisam zainteresovan za dizela¹a. Sviða mi se dizajn, èak i ¹to je karavan varijanta i sve ostalo.
Laik sam za auta, ali svaki èas èujem od prijatelja dizela¹a o problemima sa nekim diznama i plivajuæim koji ko¹ta kao ðavo.

Plivajuæi zamajac sjebu korisnici koji bi brzo sjebali kvaèilo i sa neplivajuæim, a problem sa diznama se izbegava vo¾njom na (previ¹e)malim obrtajima... :D

idanijel

Na 500km gradske vo¾nje treba bar 50km auto puta provozati.

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

Lazic


idanijel

Bilo bi pozeljno😊

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

mareskin

Citat: idanijel poslato 29 Jun, 2019, 15:32
Na 500km gradske vožnje treba bar 50km auto puta provozati.

Poslato sa COR-L29 pomoću Tapatoka

Meni treba duplo više da dođem do autoputa :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Mo¾e¹ pun gas i van autoputa... :D

dzimika

Plivajuci je poceo da se ugradjuje i u benzince tako da to vise nije vezano za dizelase samo, sto se tice dizni, zna se koji model ima problem sa diznama a ja mogu da ti nabrojim par marki i modela ako bas treba, nije to neka tajna i toga svega ima po netu, sto ae tice c5 odlican auto, komforan i udoban

ada

Uff je protivnig citroena jer je kupio djubre. Neka uzme moju c5 pa neka kaze posle 2 meseca da ne valja. Inace zamajac evo 140000km prikolice od 2 tone svaki dan i dalje radi kao prvog dana