Glavni meni

Gepard moto patike , 43 , nove - 50e

Započeo Darko, 16 Januar, 2019, 22:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

tema je o gepard patikama a ne o proracunavanju Mihajlove brzine...i da,stignemo za par min.od zemuna do brda  ;)

UFF


MIGE

uuu dobreee...cu uzNem za stefan braun  :)

Gavrolini

A ne i ovo je off...ovo je leopard a ne gepard

sasa ns 1

la vozim skutera i versisa u ,,punoj opremi,, a na nogama papuèe bez belih èarapa. Samo o¾iljci od ranijih padova u papièama.Prava milina ,luftira na sve strane.
Imam ceo dijapazon modela i boja

Hurricane

sto rece feelgod jedared, od opreme samo dlake na nogama  [cheers]

mali_zmaj

Citat: milomir22 poslato 25 Januar, 2019, 15:00
@ mali zmaj

U mestu nije, pao sam sa x9 skutera pri 60 na sat, ali sam imao srecu da se nisam povredio i da sam imao svu opremu na sebi sem cizama.

Sa svim sto si napisao se slazem, leti cesto od opremem nosim samo rukavice i pojas, ne daj Boze da se olupam negde, ceo bih se odrao, ali sam primetio da oprema, i to ona skupa, mnogima ulije laznu sigurnost. Opremu treba nositi uvek, ali treba voziti kao da je nemas.

Ne vozim motor bas od juce, dozvolu imam vise od 10 godina, a vozio sam dosta i pre dozvole, ali vrucincinu ne podnosim i svesno se izlazem riziku. Da je pametno-nije, ali nije ni pametno voziti motor kad imamo auto, pa jbg sad.

milomire slazemo se u potpunosti u svemu... ,
pao sam ja u mjestu,tj pri jedno 7km/h  i motor mi je legao na zglob na ono ojaèanje na èizmi ,da nije bilo ojaèanja...,ko zna.. ja nosim èizme u 98% odsto sluèajeva..,jednostavno se ne osjeæam dobro bez opreme...,i kad prebacujem motor do garaze onda obujem patike,ali nije mi svejedno,ne bojim se da æu pasti,al brate ove druge budale za volanom...,kad budem pri lovi kupit æu te moto patikice,mada to èisto radi mirne du¹e..
jin-jang

MIGE


Darko

Zadnji par prodat. Nema vise.
Kanta

neskez

Kako se sve zanimljive teme brzo zavrse  :'( :'(

Hurricane

...neeeeee

a ja se taman ponadao da cu uzeti neki kes ako iz Munzeta do brda stignem za manje od 10 min  :'(

Darko

Hahaha , pa sto se mene tice , nastavite vi sa sprdnjom , ja sam samo obavestio da nemam vise patika za prodaju

Lazic

Da stvarno, kako to misli¹, kanta... ??? :o ;D