Glavni meni

Dakar 2019

Započeo Ruske, 08 Januar, 2019, 12:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ruske

Gabor izdominirao, a rasprava jos nije pocela 😀
Nego, jel znate nekog da se snima, da ga mogu gledati dok se voza po Dakaru?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

Gavrolini


ЯЭВОЛУТИОН

krepalo magare po tezinom...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che

Ne zanima me vise, kao ni ovaj drugi sa slike...






Gavrolini

Realno skontao bolje da crkne motor nego da opet zavrsi medju 10zadnjih sa 3-4 zene ispred sebe.

Ruske

Vidim puno fanova ima :D
Prosle godine sam pratio Lyndon Poskitt-a i bio prezadovoljan. Svaki dan po 15tak min doobrog Dakar videa a sad nista...otiso da se voza po svetu a ja nemam koga da gledam...
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

ninja66

Citat: Che poslato 08 Januar, 2019, 13:03
Ne zanima me vise, kao ni ovaj drugi sa slike...






A Dusan Borkovic ?

ЯЭВОЛУТИОН

tri jahaca apokalipse
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che

Citat: ninja66 poslato 08 Januar, 2019, 13:40
A Dusan Borkovic ?

I on, i Spanovicka i ostala dupe-uvlakacka gamad...

friziderdzija

gabor je seljaèina i smrad i bez pojavljivanja sa avavav...
na ljeljenu na trci je vozio namunjenu ma¹inu na 270-300ccm u klasi do 250ccm i kada je pobedio drao se ko magarac na cilju u fazonu najjaèi sam i najbolji, niko ne mo¾e da me pobedi...konjina jedna debela, uobra¾ena.
a onaj njegov isprdak od sina rièi se pravio mesec dana lud kada mi je poslao pogre¹nu zadnju gumu...da ne bi jedne divne i ljubazne gospoðe koja mi se javila na telefon u njihovoj firmi popu¹io bi za gumu

Gavrolini

Niko ko ih poznaje nema nista lepo da kaze o obojici.

ЯЭВОЛУТИОН

koliko para je sam sagmaister uzeo od drzave kroz sponzorstva mogla su dva mlada vozaca da voze dakar svake godine a verovatno i tim mehanicara u pratecem vozilu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

ma jooook, sto bi mladi isli igde da se takmice kad mogu kod kuce samo da gledaju na tvu

ЯЭВОЛУТИОН

#13
recimo sampion u motokrosu i sampion u hard enduro takmicenju da dobiju motore i sredstva da odu na dakar...znam decka koji je isao sa 30000 evra a znam da su pricali da sagmajter ima budzet od 100000....doduse startnina je 20000usd....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ruske

#14
Vidim da rasprave nece biti :D
Inace, evo jedan iteresantan video koliko kosta Dakar (ili je kostao 2016.)
https://enduro21.com/index.php/rally/1316-how-much-does-the-dakar-rally-cost-to-race
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.


Ruske

Bas nema srece, ovo mu se drugi put desava...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

Conti-Moto

Super sto mu je zveknuo motor, naucio i Sagmajster nesto kroz godine ...
Motor crkao odmah, znaci nema daljih troskova za trku. Ostatak nosi kuci a deo sigurno mora da vrati u kesu "donatorima".
Novo !!!
Conti ROAD !!

Ruske

@Conti-moto nije do para, nego je covek hteo da saceka Putina 😁

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.