Glavni meni

Yamaha YZF 600 R - Thundercat

Započeo Darko, 07 Januar, 2019, 23:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Motor je u odliènom stanju. Svi servisi raðeni na vreme. Na motoru je sad sve zamenjeno i apsolutno je bez ulaganja.
U vo¾nji je odlièan,ne vuèe,ne dimi,ne tro¹i ni gram ulja. Kvaèilo je mekano,menjaè je odlièan i ne ispada iz brzina.
Dosta dodatne opreme.Registrovan do aprila 2019.
Mogu reæi da je redak Thundercat u ovakvom stanju...

Od delova i servisa uraðeno u skorije vreme:
- gume Pilot Power 2CT(napred i nazad)
- prednje ploèice Galfer sinter
- zadnje vi¹e od pola (vidi se na slici)
- akumulator
- ulje u koènicama (napred i nazad)
- lanac D.I.D. i lanèanici JT
- ulje Ipone full sintetika
- antifriz
- sveæice
- sinhronizacija karburatora

Od dodatne opreme:
- podmazivaè lanca
- modifikovano sedi¹te
- USB punjaè za telefon
- nosaè telefona/navigacije
- bixenon projektor sa xenon sijalicom u faru
- led dnevna svetla (maglenke)
- ruèice koènice i kvacila
- povi¹en i zatamnjen vizir
- pokazivaè stepena prenosa
- digitalni sat/voltemar/termometar
- led migavci sa relejem za sporo treptanje
- nosaè kofera
- 3 kljuèa
- promenjena boja osvetljenja cajgera
- dodatno led stop svetlo
- crash pad-ovi
- aftermarket lonac

Za veæinu promenjenih delova imam i originalne koje dajem uz motor.

Cena koju sam stavio na oglas je 1999e i podlo¾na je korekciji.
. Prenos motora je obavezan.




































stilgar

? Jel tebi Boban iz amerike poslao ecu ili yamahu 😀

Grof

Bikerboy iz Subotice je tra¾io ovako ne¹to, èinjenica za malo manje para ali se mo¾da mo¾ete naæi oko para... inaèe Thunderpussy izgleda jako lepo.

FANTOM

    BikerBoy je hteo ThundeRace  ;) . Al ja jos necu da prodajem motor kao . Meni kod ovih modela Yamahe nije jasno kako ovaj od 600 moze biti skuplji od mog od 1000 , a isto su godiste npr. ne vezaono za oglas nego eto slobodno razmisljanje , ako neko ima neke teorije relativiteta i zavere , bio bih rad da cujem .  [watching]

Slaninar

Citat: FANTOM poslato 09 Januar, 2019, 03:41
    BikerBoy je hteo ThundeRace  ;) . Al ja jos necu da prodajem motor kao . Meni kod ovih modela Yamahe nije jasno kako ovaj od 600 moze biti skuplji od mog od 1000 , a isto su godiste npr. ne vezaono za oglas nego eto slobodno razmisljanje , ako neko ima neke teorije relativiteta i zavere , bio bih rad da cujem .  [watching]

Novac je mudro smi¹ljeni naèin prevare... :)

Pogotovo za cene polovnih sve zavisi od toga koliko su ljudi spremni dati za takav motor. ©to bi ljudi davali vi¹e za 600 nego slièan od 1000?  Lupam: registracija (manja), bolje se pokazao u praksi (kvarovi, rezervni delovi, vozne karakteristike), lep¹i dizajn, ili samo veæa popularnost modela...

Mo¾da neko ima jo¹ neku, bolju ideju, za sad mi samo ovo pada na pamet.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Thunderace, Thundercat.. nije bitno samo da je Tandzara na dva tocka :)
Izmedju ostalog trazim i ovakvo nesto, Thundercat je u igri, samo mALo mi je preko budzeta, cekam da jos malo padne cena :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Darko

@fantom

Razlika u ceni proizilazi ne zbog naslova oglasa , nego zbog opisa oglasa

Grof

Znam da si pisao da bi ne¹to do 1500, prodavac tra¾i 1900, on spusti par stotki ti digne¹ i eto te u posedu dobrog motora ;)

zagadjenje

A glavna razlika je ThunderCat i ThunderAce :)

Lepa ma¹ina!!!
Tjuning bud¾ing

Gavrolini

Ovaj model je trebao da se zove yzf600f

FANTOM

    Pa taj model i nosi valjda oznaku yzf 600 r ThunderCat ovo je samo dodato na kraju  ...
    A da je bolji za put konkretno od 1000 tesko ubacis u petu i na 5000 obrtaja 120 km/h potrosnja mi bila 5l do mora ako ne i nize ... Ekonomija top.
Inace motor top bio je od jednog mog komsije koji je pican kao i Darko sto je plus . E sad ne znam da li Dare usluzno prodaje ili ga je on otkupio ...


jevta


Gavrolini

Nosi oznaku R ali je realnije da nosi oznaku F

Biker-Boy

Thundercat je radjen je na platformi FZR 600R, ima istu sasiju i agregat, i kad se pojavio bio je Yamahin vrhunac u 600ccm sportak klasi, doduse, to je kratko trajalo jer se pojavio R6
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Nemoze biti R sa sedistem iz jednog dela pa da ga jebes :)

Hurricane


Darko

Honda cbr f4 i , i f4i sport.
Jedna ima jedno sediste , a drugi ima dva sedista , i jedno i drugo su cbR a ne cbF
Nije podela na r i f po sedistu  ;)

UFF

obe te honde su F sto im i pise na kraju
nemaju dva R

Gavrolini

I jedna i druga su cbr ali 600f. S tim sto je i sport malo vise orjentisana  ka R motorima ali ne kao cbr600rr. I da pojasnimo kad kazem R mislim na super sport, kad kazem F mislim na sport touring

Gavrolini