Glavni meni

Kupujem enduro 600-650cc

Započeo alex997, 04 Januar, 2019, 03:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Mislim da odavno vise nema to zimska cena...isti kurac. Izleti povoljno motor nekad i u sred sezone. Kod mene je pravilo da se uvek pojavi nesto zanimljivo kad nemam pare i ne trazim motor. Kako ga prodam tako nista nema na oglasima.

zVuk

svaki polovan motor je polovan motor, u svaki ces morati bar nesto da ulozis sto se potrosnog materijala tice.....uz'i bilo koji koji pali, radi, ide i uzivaj....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Vuèe, kupi li ti neko samohodno dvotoèkno ¹vrækalo...?

zVuk

ne, niti cu u skorije vreme...greota da stoji, da se ne vozi...a da mi nedostaje, nedostaje mi...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

To je grozan oseæaj... Pro¹log leta kad sam krenuo da idem biciklom na posao, posle par dana skapirao da do zime ne bih upalio motor 5 puta... A onda u kola... :(
I tako mi bicikl visi okaèen o klin, da ne bih do¹ao u situaciju da ka¾em za motor, greota da stoji... :(

Pri tom, sa svim vozilima i dalje nakupim oko 20-25.000 godi¹nje, ali bez ikakve vo¾nje iz zadovoljstva, osim par puta godi¹nje... Napredujemo svakim danim sve vi¹e...

ЯЭВОЛУТИОН

motor se ne kupuje racionalno...odes kupis i zajebes se.....ako mnogo razmisljas kupiti ga nikad neces a ika kupis zajebaces se svejedno....da neki put te ukenja pa prodjes dobro, ali pre toga mnogo zajeba....kupovao nov ili polovan zajebaces se par puta pre nego sto budes zadovoljan...
elem
neki moj drugar, filozof , resi da pazari motor posto je u mladosti vozio....i u nekom ludilu dodje kod mene i pita za savet.....pri tome ni sam nezna sta hoce i nezna koliko ce koristiti motor, jer je u pitanju ceif a ceifu cene nema,,,jel tako, tako je.
setim se ja da je svojevremeno vozio hondu four i odvedem ga do drugara koji ima savrsenoi restauriran primerak....ovaj se odusevi ali mu 10.000 bilo mnogo.....onda nicim izazvano ode u bmw i izuje se 16.000 i vise za r1200gs...A naravno...kojim je prosle godine presao 1200 km....hiljadu dvesta kilometara (slovima).
ove godine ce preci nesto manje jer je promenio posao pa mora da rinta da se dokazuje....
sad se razmislja da proda bmw...ima nakog kupca kolegu sa posla....jer bi jako malo kalirao....dobio neke silne popuste u bmw jer tamo je kupio i x5.....sektas...i pita za forku...e pa nema kupio svabo...jer svabo nije budala....ako vec nemas vremena da ga vozis, onda ga parkiras u dnevnu sobu da izgleda lepo i svidja se i onima koji na motor seli nikad nisu....

tako da batali vaganje....kao kod zena, kakav god izbor napravio u 99% slucajeva si se zajebao.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Mart, 2019, 10:46
motor se ne kupuje racionalno...odes kupis i zajebes se.....ako mnogo razmisljas kupiti ga nikad neces a ika kupis zajebaces se svejedno....da neki put te ukenja pa prodjes dobro, ali pre toga mnogo zajeba....kupovao nov ili polovan zajebaces se par puta pre nego sto budes zadovoljan...
elem
neki moj drugar, filozof , resi da pazari motor posto je u mladosti vozio....i u nekom ludilu dodje kod mene i pita za savet.....pri tome ni sam nezna sta hoce i nezna koliko ce koristiti motor, jer je u pitanju ceif a ceifu cene nema,,,jel tako, tako je.
setim se ja da je svojevremeno vozio hondu four i odvedem ga do drugara koji ima savrsenoi restauriran primerak....ovaj se odusevi ali mu 10.000 bilo mnogo.....onda nicim izazvano ode u bmw i izuje se 16.000 i vise za r1200gs...A naravno...kojim je prosle godine presao 1200 km....hiljadu dvesta kilometara (slovima).
ove godine ce preci nesto manje jer je promenio posao pa mora da rinta da se dokazuje....
sad se razmislja da proda bmw...ima nakog kupca kolegu sa posla....jer bi jako malo kalirao....dobio neke silne popuste u bmw jer tamo je kupio i x5.....sektas...i pita za forku...e pa nema kupio svabo...jer svabo nije budala....ako vec nemas vremena da ga vozis, onda ga parkiras u dnevnu sobu da izgleda lepo i svidja se i onima koji na motor seli nikad nisu....

tako da batali vaganje....kao kod zena, kakav god izbor napravio u 99% slucajeva si se zajebao.
istina...eto to nekoliko puta kod mene traje vec vise od 50x

El Jefe

И да додам све сам купио скупо, а продао јефтино.
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

isto.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Mart, 2019, 10:46
A naravno...kojim je prosle godine presao 1200 km....hiljadu dvesta kilometara (slovima).
bice to sjajan motor kad dodje da se prodaje. nije stajao, a nije ni vozen. idealno.

UFF

Citat: El Jefe poslato 19 Mart, 2019, 11:24
И да додам све сам купио скупо, а продао јефтино.

ja to radim obrnuto  ;D

alex997

Dugo sam cekao,razvlacio,i uzeo sta sam uzeo :D




panthocrator

Uuuuuuu  TeTka  kakva djunta.
Predobar je

Boban_m

Citat: alex997 poslato 22 Maj, 2019, 22:34
Dugo sam cekao,razvlacio,i uzeo sta sam uzeo :D
Faca sve govori. Cestitam [thumb_up]

Glava Dole


Lazic


megaidiot