Glavni meni

Kupujem enduro 600-650cc

Započeo alex997, 04 Januar, 2019, 03:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

©ta god da je, dobro izgleda... Ne lièi da je prva farba...

alex997

da,ovo je onaj 43f kako vec,nije '93 sigurno :D

Gavrolini

Nije ni prva farba a ni ne znam kakvo stanje bar na izgled

megaidiot

deluje da je u stanju 'spreman za prodaju' :D

UFF

upravo tako
nije neverovatno ocuvan vec vlasnik neverovatno jako zeli da ga proda i nije mu tesko da se potrudi na sminci

Gavrolini

Mogao je onda i da se potrudi da pristojno okrpi , izgituje i ofarba crvene plastike na rezervoaru. Od celog njegovog truda ja samo vidim ove slamcice na spicama i novu nalepnicu na zadnjoj viljusci.


megaidiot

SM-02, znaci nekad je bio supermoto?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Nikad nisam razumeo zasto su posle tt600e izbacili ttr koji je u svakom segmentu losiji. Vratili se na kurblu, skinuli usd vilu koja je bila 100x bolja i jos napravili ruzniji motor.

srbac

Citat: Gavrolini poslato 07 Mart, 2019, 00:26
Nikad nisam razumeo zasto su posle tt600e izbacili ttr koji je u svakom segmentu losiji. Vratili se na kurblu, skinuli usd vilu koja je bila 100x bolja i jos napravili ruzniji motor.

Mnoge stvari ti ne razume¹  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [yahoo] [yahoo] [yahoo] :P :P :P

Gavrolini


alex997

https://www.polovniautomobili.com/motori/14030169/yamaha-xt
isplati li se uzet ovo za manje pare i ulagat u njega ? registrovan je tako da bi trebalo da bude bar kolko tolko ok stanje..sta vi mislite,jel bio neko da gleda mozda ?

Lazic

#133
Ta je pre¹la 45 hiljada do '95-te...

Hurricane

...sunce ti, u ovoj temi jos nije kupljen enduro?

Sta se ceka?

UFF


alex997

Citat: UFF poslato 18 Mart, 2019, 00:19
neka lesina
trazim pomoc i misljenje da ne bi bila lesina...

Taraba

Kupovina motora koji zahteva ulaganje, ukoliko nije ideja da se igras sa sredjivanjem, se ne isplati.
Ako hoces da srafis, farbas i razvlacis zice - uzmes neki krs jeftino, ulozis jos xyz para i sredis pa vozis sto godina narednih.
Ako hoces da se vozis - kupis motor u najboljem mogucem stanju.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Bas to, pritom sad dolazi vreme za voznju a ne za sredjivanje

megaidiot

a sad ce i cene da idu malo na gore. realno od 4.jan kad je postavljena tema moglo se i kupiti i srediti nesto, recimo onaj komad sto se ne zna dal je spustan ili ne valja amotrizer ili je samo tako slikan, na primer. mada sta ja kenjam, od avgusta prosle godine se ockam i neckam da li da stavim 'drugi' motor u oglase i sad cu da platim jos jednu registraciju i sve redom umesto da sam ga se resio...