Glavni meni

Kupujem enduro 600-650cc

Započeo alex997, 04 Januar, 2019, 03:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Zar ja nisam upravo to napisao?

dzimika

Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2019, 22:51
Dr650 je jako zahvalan motor. On je negde izmedju svega toga sem dr650se koji se pravi od 1996 do dan danas identican i odlicno se pokazao.

Stim sto kod nas je SE model jako redak, pojavilo se par komada zadnjih par godina, ali cak i preko kostaju kao suvo zlato
A lepo si rekao, zahvalan i tacno negde izmedju, ni puno ni malo snage, ali mora da se potera malo a jednostavan

Sto se DR-a tice, ako hoces vise asfalt onda RSE, ako hoces vise off onda R model, ali uzmi u obzir da kod R modela imas i sa anlaserom i bez, pa dobro obrati paznju ako hoces sa anlaserom na slike jer pisu svasta u oglasu a pola nije tacno
Inace posedovao R model 91 god, na kurblu je palio iz prve ako se sve ispostuje, a prvi mi motor bio, kad sam isao da ga gledam lik ga je na -2 u sred februara meseca upalio na prvu, ali kako kaze revolution, mora da se ispostuje procedura :) 

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 07 Januar, 2019, 13:23
Nije to Gavrina kombinacija. To je drugarov xr.  Bivsi kvarisin na kom je on zapoceo u dobrom smeru budzenje. Stavljen cilindar od dominatora 650ccm, hladnjak za ulje itd. Drugar je sve to utamburio plus razbusio sad preko zime na prvu specijalu sa novim vosnerom. Motor stvarno ide brutalno. Andreja zna kakav je bio a sad jos bolji.
Hteo sam reæi, kupuj ¹ta god je ako Gavra ka¾e da valja... ;D :-*

Hurricane


Lazic

Bratac, mogao sam da vidim i sutra... :o ;D :-*

Hurricane

ali nisi  [rofl]

hvala Uffu i tebi sto dezurate za ludake  :-* [srce] [srce] [srce]

Lazic

Pih, rek'o deèko kupio motor... :D

alex997

necu ja skorije kupit izgleda hahaha

Gavrolini


Lazic

Pazi, od sutra do srede æe biti proleæe... :o ;D


Gavrolini


alex997


Gavrolini

Iz razgovora sa vlasnikom sam to zakljucio.

kepo

Ima u Kosjeri dobar DR650 RS. Ako nekoga zanima nek mi posalje tel broj da mu slike posaljem na Viber.



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Citat: kepo poslato 22 Februar, 2019, 13:24
Ima u Kosjeri dobar DR650 RS. Ako nekoga zanima nek mi posalje tel broj da mu slike posaljem na Viber.

To je onaj sto mi je za malo otisao ispred nosa bukvalno, hteo sam da idem istog dana kad ga je oglasio lik u BG da ga pogledam ali lik izgleda da je obecao tom tvom komsiji jer su sutradan dosli po njega a po njegovoj prici uplatili mu kaparu post netom ( a mislim da me slagao za to ali nema veze)

Inace, moje misljenje je da trazi puno para za njega jer ako trazi i dalje onoliko koliko je meni rekao onda jos to je bar 300e vise nego sto ga je platio

kepo