Glavni meni

Kupujem enduro 600-650cc

Započeo alex997, 04 Januar, 2019, 03:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Meni odavno odneo mozak pa sam mozgabez

alex997


Boban_m


Gavrolini

#103
Dobar za izbegavanje. Posedovao sam skoro sve a vozio sve iz te klase i mogu reci da klx sigurno ide najlosije u klasi. Moze dosta da se dobije zamenom karburatora ali i dalje po meni taj motor se bas tesko vozi u terenu. Ako se bas odlucis za klx bolje pogledaj ovaj, bar imas lufta da ulazes u njega. Dosta je komplikovan za rad i fabricki dekompresor pravi problem na vecini. Ovaj bar ima acerbis rezervoar pa mozes izvuci vise para kad ga budes prodavao u delovima :)
https://www.kupujemprodajem.com//Motocikli/Cross-i-enduro-motori/Kawasaki-KLX-650-73825557-oglas.htm

kepo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Januar, 2019, 22:50
nemoj da te tovare zlikovci....uopste nije bitno sta ces kupiti samo nek je u najboljem mogucem stanju za te novce da se ne patis vec da se vozis...posle ces ga i onako prodati i kupices ktm.... :)

Pusti nasa palamudjenja, pogotovi ovih bez mozga, ovde ti je covek sve rekao.

Lazic

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 07 Januar, 2019, 13:12   ;D
















Citat: ninja66 poslato 27 Februar, 2019, 10:13
Citat: Laziæ poslato 27 Februar, 2019, 09:50
Fabrièka boja bi se do sada sama dezintegrisala...
Ovaj je u prvoj boji i lepo stoji.  :)  I cena je .

https://www.polovniautomobili.com/motori/13794120/yamaha-xt
Posle sam malo razmislio i shvatio da sam lupio, na klepetalu ima pomalo fabrièke boje, posle 23 godine tek malo matirala... :D

Taraba

Godine kod tebe se racunaju kao prekovremeno - 110%.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


alex997

sta majstori misle o dominatoru,to me sad zanima..citao sam po forumima da je solidan potrosac ulja,a bogami vise nego solidan benzina :D al mi se cini pak zivahniji od Xt,Klx..varam li se ? i deluje bas visok..a i cene su im dosta povoljne..taman bi imao lufta da ulazem ako zafali nesto..naravno odma bi poskidao plastike napred,ruznoo https://www.polovniautomobili.com/motori/13957878/honda-dominator

Lazic

Probao jednog... Lupao saèuvaj bo¾e...

K0le

Nisam majstor , al sam imao dominga. Tro¹i ulje samo kad se arèi u visokim obrtajima, inaèe je ok kao i svaka vazdu¹ara. Benzina tro¹i kako zavræe¹, isto kao i kod ostalih u klasi, meni je potro¹nja i¹la 5-7L. Deluje visok ali je ogibljenje mekano dosta pa nije stra¹no.
Nije ni¹ta bolji ali ni lo¹iji od xt-a, dr-a , po meni ima lep¹i ram i zvuk sa otvorenim topovima mu je ekstra.
Meni lièno je smetalo sedi¹te, suvi¹e je strmo i smeta za vo¾nju u dvoje. I naleti boènog vetra umeju da smetaju, skela je to .
Naði primerak u dobrom stanju i neæe¹ se prevariti sigurno. Kvalitetno su raðeni, rastereæen agregat, ide i ide uz neko minimalno odr¾avanje.. jo¹ ako ubode¹ jednog od ranijih serija (imaju malo ru¾nije oklope) koji nose i el. start i kurblu ne mora¹ ni da se brine¹ ako akumulator zaka¾e.
Nadam se da sam pomogao

p.s. Laziæe ako si probao onog sa red bull kolor ¹emom... sve mi je jasno  ;D

Lazic

Ne seæam se, mislim da nije... Negde na obroncima Fru¹ke, bio je za japansko tr¾i¹te 500cc, al' mislim da je sve ostalo isto... Samo prolupao za medalju...

Gavrolini

Aj da malo pojasnimo....za sta tebi treba motor? Za kakvu voznju?

alex997

Citat: Gavrolini poslato 02 Mart, 2019, 20:24
Aj da malo pojasnimo....za sta tebi treba motor? Za kakvu voznju?
pa najverovatnije vise za po asfaltu,nekad nekad off,al nista neko silovanje sad po blatu,kamenju itd...vise nesto neki sumski putevi ( traktorski citaj ) ,ne kozje staze no normalan put sumski,dakle nekih 70% on 30% off road...al voleo bi da motor ima snage za da kazem zajebanciju,nzm kako da objasnim al evo primer Xr 600 R sto sam vozio par puta i odusevljen sam kakav odziv na gasu ima,bukvalno nisam smeo da zavrcem do kraja..e pa nesto nalik njemu..da ima taj start,ubrzanje to brutalno..al ne bi Xr kupovao jer nema kontakt bravu sto je po meni propust prevelik Hondin,a i slabo ih ima u prodaji..no vozio sam i teneru 660 iz '91 koja mi je ok da kazem,treba mi nesto izmedju ova dva..

Gavrolini

Onda trazi najbolje stanje za pare koje imas. Xt,dr,kle,freewind sve ce to tebi biti ok samo nadji najocuvaniji primerak.

Lazic


K0le



dzimika

Pise da je 93 god, verovatno prva registracija

Gavrolini

Od njega do 93. su se pojavila tri modela :)