Glavni meni

©ta se de¹ava sa Lorom Palmer iz Jagodine

Započeo ®or¾, 26 Decembar, 2018, 13:14

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Havarisan


Lazic

Logièno, sad je sledeæi vikend... :D Kako li nam je Irena?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Sunce joj zarko tacno mi nedostaje kad napici nekoga!!
jin-jang

UFF


Havarisan


Lazic


mali_zmaj

Nije se valjda uozbiljila,kukuuuu!!!??  ;)
jin-jang

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Biker-Boy

Jer, lepo je meni govorio tata mani muzikante vazna je skola, socijalno, zdravstveno i redovna plata al' nisam mogao bez rokenrola... :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

taj umro ali zivi neki koji se isto naziva....i peva....do duse loso peva.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Taj ne ¾ivi, samo tro¹i kiseonik... Govno matoro, posr'o se na decenije borbe protiv olo¹a...

ЯЭВОЛУТИОН

covek bi pomislio da sa godinama dolazi iskustvo....mudrost, a istina je u vinu...cim je prestao da cirka pokazao pravo lice.....crkni ko svaki dobar muzicar na vreme kao morison, marli i dzenis.....ili menjaj krv i organe ko roling stonsi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 05 Septembar, 2019, 10:02
Pokojni Bora...
dal da kazem "neka mu je laka crna zemlja" ili "nek mu je teska vuciceva kara"

balcan girl

da zakljucim ovu temu, posle tri operacije i dva letovanja sad sam zdravaaaaa  ;D ;D ;D ;D doduse ne u glavu al to se vec znalo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] sad sam u fazonu trazenja posla, posto se jelte od ljubavi ne zivi, doduse koliko sam debela sad sam i na dijeti  [rofl] [rofl] [rofl] ja sam neka cudna zivuljka kaze doktor da prvi put vidi nekog posle tri operacije da  ode na dva letovanja i ugoji se 20kg u roku od sest meseci  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] a ja sta cu, vodim se onim zdravlje na usta ulazi al 6 meseci lezanja i zdranja cine svojeeeee  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

niki64

Samo da si ti nama zdrava, za debljinu nebrini, postoje veci brojevi odece.  :) :) :).
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

mali_zmaj

Ne daj se godinama,pozitivan stav lijeèi pola bolesti!!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang