Glavni meni

©ta se de¹ava sa Lorom Palmer iz Jagodine

Započeo ®or¾, 26 Decembar, 2018, 13:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾

Jel neko ima informaciju,¹ta je sa Irenom,jel operisana? Nije ? Bila prièa trebaæe krvi,klope,piva i sad ni pisma ni razglednice [neampojma]

ЯЭВОЛУТИОН

sad se cuo///odlozili za polovinu januara...zvuci nenormalno...dakle dobro je
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Bila je sa Draganom kod mene dan pred zakazanu operaciju, dosla da se oprosti  [pop]
kad ono mosa, otkazali

®or¾


balcan girl

evo javljam se :D :D :D izvinjavam se sto me nema :D :D to sto uff kaze :D odlozeno za 23.01. klasika ono ft1p fali ti jedan papir :D :D :D vratili su me da odradim i biopsiju drugih stvari ne ono sto æe da operisu :D :D ne zna se ko je lud a ko blesav ovde :D :D :D  sto znaèi da necu jos da bacim kasiku osim ako ne bacim kasikaru jer mi se svi doktori penju na kurac :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lone Wolf

Не дај се, ко да је мало што живиш у Јагодини, још и све то.
Не може рај на земљи.

balcan girl

e ako si mi rekao :D :D gde ces vecu traumu od zivota ovde :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

znaèi definitivno treba da bacim kasikaru a ne kasiku :D posto su me sto pedeseti put vratili iz bolnice sa iluzornim izgovorima ft1p i sad sam besna :D i sada cemo malo da vidimo ko vise moze da tera inat jer ja pare ne daaaaaam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

nije to nista,mog druga su izbacili iz zatvora,cini mi se da sam i pisao ovde negde  [rofl] [rofl] [rofl]

njemu treba nagrada za uspeh i talenat

balcan girl

onda ima nade da æe i mene da izbace iz zatvora kad bacim kasikaru :D :D :D odliènooo :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

®or¾

Jbg,pa kako imbecili obrazla¾u to maltretiranje,prosto je za ne poverovati bre veæ meseci pro¹li u zajebavanju.Do sada si veæ trebala i da zaboravi¹ na operaciju

balcan girl

vracaju me po sto puta da radim jedne te iste analize, prvo je bilo slava je doktoru, pa uradi jos ovo, pa uradi jos ono, pa vidis za ovu analizu ti je proslo mesec dana, a da uradis jos ovo, i tako u kruuuuug :D mislim da je vreme da se konsultujem sa mojim advokatom kako da krenem javno da serem a da ne mogu da me tuze za uvredu i klevetu :D :D :D i sad je fora da vidis ti imas uput za jednu stvar ali ova druga stvar je sad hitnija i tako dalje i tako dalje :D :D :D hmmm sve u svemu klasièno zavlaèenje da bih dala kintu :D ne dam, ni po cenu da crknem ne daaaaaaaam i taèka :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

боље нађи неку везу јер ће да те јебу док не умреш од смрти

Lazic

Jebanje do smrti uop¹te ne zvuèi toliko lo¹e...

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

bucko

#16
Oni trebaju tebi a ti ce¹ da ih napu¹i¹?
Oni takve obo¾avaju!

Glava Dole

pupupukuckuckuc cibe tamo sotone.... zar sad tek nakon sto smo se pomirili... ne moze tako, ne budes li se unomrmalila balkanko i desi li ti se nesto progonicu te jednog dana i na onom svetu, to da ti bude jasno :-* [srce] Slusaj doce i ne zajebavaj... pa da na prolece zalijemo :D

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 25 Januar, 2019, 23:25
Jebanje do smrti uop¹te ne zvuèi toliko lo¹e...
Mislis? Zamisli odabrane pripadnike Zulu plemena i tvoje noge uvis ;D

Lazic