Glavni meni

Pozdrav od novog clana

Započeo Beton Blok, 24 Decembar, 2018, 01:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Beton Blok

Pozdrav svima od novog clana. Pratim moto forume vec duze vremena pa resio da se registrujem I ovde jer nemam nalog a cesto ga citam.

Iz Beograda sam, vozim "ozbiljnije" motore nesto manje od 2 godine, znaci jos uvek na pocetku. Solo drajver bez kluba. Hobiji pored motora - pivo I rokenrol.  [cheers]

Boban_m


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

bogdan

za rokenrol i pivo  uvek , dobrdosao

Lazic

Èuj, ovde su svi pivski rok hobisti... :D [cheers]

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

®or¾

Anarhija, ni pank jo¹ nije zvekno,a ne rokenrol,¾iv nam bio [welcome]

Slaninar

Citat: Beton Blok poslato 24 Decembar, 2018, 01:19
resio da se registrujem I ovde jer nemam nalog a cesto ga citam.

Za¹to, pobogu?!

©alim se, dobrodo¹ao.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt


®or¾ GTI


Lone Wolf

Мисим добродошао, накрцао си финих мотора за 2 године, а где нађе ово бетон, асоцира на неки бловџаб, али у правом распореду лепо је то.
Влкм.
Не може рај на земљи.

Beton Blok

Citat: Lone Wolf poslato 25 Decembar, 2018, 08:52
Мисим добродошао, накрцао си финих мотора за 2 године, а где нађе ово бетон, асоцира на неки бловџаб, али у правом распореду лепо је то.
Влкм.

Beton blok mi zidamo kuce, beton blok mi zidamo zgrade...

Hvala svima na dobrodoslici

Lazic


Hattrick

Ah taj punk, citava jedna mladost, i snesko koji se u trenu istopio kada kao stariji tinejdzer skapiras da je sve krenulo od Vivienne Westwood, i njenog muza Malcolma McLarena kao reklama za butik krpica.  [rofl]

Dobrodosao, i bolje se ti odmah presaltaj na "Volim '90-te" za svaki slucaj.  :)

Lazic

God save the queen and her fascist regime... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

mene bas nervirali...malo manje nego rockabilly i hipici....ali vise nego mentolci.....sve ni se neki iskezeni zgoljavi neuspeli abortusi unosili u lice...posle spavam u keve jevrosime
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Beton Blok

Bilo je tu dosta dobrih momaka, srcanih I hrabrih. Mnogi posle zavr¹ili u skroz nekim drugim pricama. Sve u svemu ima nas raznih al kao mlad je to uvek neka agresivnija muzika koja se slusa nego nakon 10,15 Godina, ukusi se malo primire.

mali_zmaj

jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

 
Citat: Beton Blok poslato 27 Decembar, 2018, 14:58
Bilo je tu dosta dobrih momaka, srcanih I hrabrih. Mnogi posle zavr¹ili u skroz nekim drugim pricama. Sve u svemu ima nas raznih al kao mlad je to uvek neka agresivnija muzika koja se slusa nego nakon 10,15 Godina, ukusi se malo primire.
pa kad ce prodje tih 10 .15 godina za mene....nikako da pocne da mi se svidja neke mirna muzika....mislim jazz i blues volim od 15 jer je super za kuliranje uz cirku...sve to paralelno uz to sto ti zoves agresivnom muzikom...volim i alternativu osamdesetih....nekako u pozadi dok pricam sa drugarima....ali kad cujem du hast, ili seek and destroy onda urlam ko tinejdzer....jel to normalno...
a pevam ikad cujem tomu zdravkovica....to je verovatno oponent u mojoj glavi...nema sta drugo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Æelavi, ja tebe vooolim... [srce]