Glavni meni

Drzac navigacije,tableta.mini pc-a 7 incha

Započeo gixxer, 20 Decembar, 2018, 14:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Nov nekoristen drzac Tableta, Navigacije, GPS-a ,7 inca, raspon 20-25 cm, cena je 1500 dinara, moze slanje na adresu,063-177-05-08











gixxer

Ovo sto si poslao je za sipke naslona za glavu,ovaj moj je za soferku da se pricvrsti,ja sam ga platio 3000 dinara,ali to nema veze,bila je namera da mi tablet od 7 inca sluzi kao navigacija da ne moram u toku voznje da stavljam naocare da bih video navigaciju,sve je to funkcionisalo,dok mi na benzinskoj ganci nisu maknuli tablet a nosac ostao,jbga,nisam zakljucao auto na minut

gixxer


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: gixxer poslato 20 Decembar, 2018, 15:20
Ovo sto si poslao je za sipke naslona za glavu,ovaj moj je za soferku da se pricvrsti,ja sam ga platio 3000 dinara,ali to nema veze,bila je namera da mi tablet od 7 inca sluzi kao navigacija da ne moram u toku voznje da stavljam naocare da bih video navigaciju,sve je to funkcionisalo,dok mi na benzinskoj ganci nisu maknuli tablet a nosac ostao,jbga,nisam zakljucao auto na minut
kupi novi tablet....dete nekog radnika na pumpi place za njim :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gixxer

 Kupio sam posle navigaciju za motor i koristim je i u autu ,i od tada zakljucavam auto [nono]

gixxer