Glavni meni

Vencanica RDo7, jer kle je za sezonu

Započeo Damnmoto, 20 Decembar, 2018, 12:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

Nakon 10000km i cele sezone na kleu, odlucio sam da ga prodam i uzmem nesto ili novije ili udobnije. Kle ima snage i lako se vozi po gradu, na otvorenom putu je banana. Sto se potrosnje tice oko6 litara gasiranja po gradu. Dugo sam visio po 0glasima. Izbor sam suzio na vstorom650 ili rd07. Strom je indzeksn i lep i ekonomican i mladji , a trafika mi jako lezi po formatu i ima neku cudnu draz. Navuko sam dva soma za doplatu za stroma ali ne prodadoh na vreme kle. Afrike su ultra jake sa cenam, ali ova je sezonu provela kod mog druga i bila je jeftina u odnosu na ostale rd07 iz ponude.
Stoga sam ju i uzeo bez cekanja da prodam kle, koji ce lagano da saceka novog vlasnika...
Mnogima je poznata jer ima upecatljivu Martini saru, koju cu promeniti kad tad...
Presla je nezna se koliko i dosta je sjebana , zadnji amort frula, ler lampica , pinjon za brzinu, hasa ulje ili na ventile ili karike. Ali pali na cvrgu i odlicno se vozi ako se zanemari zadnji amort koji skakuce ....
Sve u svemu sam zadovoljan , i imacu volje da ju sredim i rehabilitujem.









Hurricane

meni se sviða ova martini fora

sa sreæom  [cheers]

Damnmoto

Hvala, i meni je simpaticna ali je vinil tako da mora neki airbrush da padne, tipa zulu vrac i neki nosorog ili hijene i antilopa...

Taraba

omg
Takvim motivima nije mesto na motoru... nikada.
Apsolutno ne postoji razlog da imas jebene nosoroge, zirafe i slicna sranja na enduro motoru.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Damnmoto

Realno stvar ukusa , neki africki horor motivi svakako ce biti

aæimo

Pusti estetiku, platine na pumpi odma zameni ukoliko prethodni to niie vec uradio.


Hurricane


Hurricane

takoðe i amort turi na najtvrðe dok ga ne zameni¹, bar neæe skakati po putu

Lazic

Sad èitam, pa ti si kupio le¹a jeb'o te... :o :P Ianova afrika je poèela da tro¹i ulje posle 400.000, koliko je tvoja pre¹la ??? :o

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Realno na tom motoru samo kolor ¹ema i valja a ti bas nju zapeo da menjas.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Nije da nisi u pravu... :)


Par potencionalno dobrih tema i odma' mi manje hladno... Sad æe Danilo da o¾ivljava redova le¹a... :o ;D

Damnmoto

Hahah videcemo Sad je kimav pojam brate Lazicu

mkt

uspeo i si i neprejebivu afriku da prejebes  ;D ;D ;D ;D

Lazic


Damnmoto


mkt

Dobra je i bedevija za voznjicu
Ne lozim se na brzinu a za off zna se sta se kupuje
Na ovij cu jos i da zaradim kad je prodam

Damnmoto