Glavni meni

Moto GP 2019

Započeo Hurricane, 19 Decembar, 2018, 04:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hidraulic

Pa odprilike 10-ak krugova i onda se situacija vrlo malo menja do kraja trke. Moglo bi malo vi¹e borbe da bude. Jo¹ 2-3 trke pa æe biti i vi¹e akcije nadam se. Bilo je trka kad sam vi¹e nokte grizao nego kiki riki...😂

stilgar

Citat: Biker-Boy poslato 06 Maj, 2019, 08:49
Meni bas zao mladog Quartarara, opasno ga poterao maler, decko ima potencijal da pomrsi konce Markezu jer smorio je vec, nek sisa predje u Ducati ili neki drugi tim, u Hondi nema vise sta da dokazuje...
ma bolje da ode da peca sa stonerom a da ostali mogu da se trkaju :) jer ako sedne na ducati nece nikom biti milo da se trka sa njim :)
ajd sad ozbiljno. Kad uzme 10  tu titulu i prestigne Rosija na listi vecitih, siguran sam da ce za masne pare  da ode il u ducati il u yamahu, mada ni suzuki nije los. Ustvari otici ce tamo gde mu ponude najdeblji novcanik :)

Darko

Evo ih : “Rosi 6-i , ja zadovoljan”
Hahahahahahahhahahahahahaha . Top !

Kanarinac

Sta kazes Dare? Lorenco do jaja odvezao?  [rofl] [rofl] [rofl]

FANTOM

    Dare nemoj da busim gume  [prebicute]

Hurricane


Darko

Ja nisam spomenuo Lorenca. :)   Ko god iole prati i zna ista o ovom sportu zna sta znaci prelazak u drugi tim i voziti drugi motor. Siguran sam da znate , nego se sprdate. Sad govorimo o Rosiju , sto ubacujete Lorrenca u pricu?! Samo sam rekao da mi je smesno ovo “rosi 6-i , ja zadovoljan” , ono , jeste realni ?!

FANTOM

    Pa ja sam zadovoljan gde je bio u dupetu dole na kraju je dobro i proslo . Markez leti covek i vozi i leti dal je taj motor superiorniji ili sta ne znam slina mi je jer je prljavo vozio i nije fer pley . Ovi ostali mi i nisu interesantni pa me ne interesuju .

VR 46

Ја не видех Лоренца целу трку,али буквално.Јел он возио? [zvizdi]
Twist of wrist!

Darko

Hahahah ... pricamo o Rosiju koji se nije kvalifikovao ni u Q2. 😂

To je ono o cemu pricam , nije bitno sto je Rosi bio los , daj da komsiji crkne krava , pa pobogu gde je Lorenco.
Jeste, bio je los , prvi cu to da kazem , ali ja znam zasto je los . Opet , znate i vi ali necete da priznate. Dok je god rosi bolji od lorenca - dobro je, neka je i 6-i . Hahahahaha

mazzi

Jedan covek je ipak uspeo da u dve sezone osvoji dve titule na dva razlicita motora ;)

https://en.wikipedia.org/wiki/Valentino_Rossi

Darko

Jeste. I za to kapa do poda ...
samo , sad je 2019-god , sad je 6-i , sad je los.
E to su cinjenice sa kojima se ne mire , nego “ja zadovaljan” 😂

Kanarinac

Pa sto se nisi javio proslu trku kada je bio drugi, nego sad kada je 6ti? Znaci i ti bi da komsiji crkne krava?
Objasni nam zasto je Lorenco los?

Darko

Javio sam se i proslu trku kad je bio drugi i napisao sam , “ok, mada mu je drasticno smanjeno da kazem , radovanje i sve ostalo samim tim sto je markez pao” ... i nista vise od toga nisam rekao.
Lorenca ne spominjem ni proslu trku , ni ovu , ne znam zasto komentarisemo Lorenca ? Ko je od nas poceo i ubacio Lorenca u temu ?!? I ovu trku sam prokomentarisao samo Fantomovu izjavu “ja zadovoljan” jer mi je simpaticno smesna... i posle ste vi Rosijevci poceli o Lorencu ... ne znam cemu prica o Lorencu ?

Biker-Boy

Deda uzima 10-tu titulu sta se bre sekirate, samo ih sad malo pusta na pocetku da bi posle bilo zanimljivije kad zavuce karinu Markezu u zadnjoj trci u zadnjoj krivini  :P  :P  :P
I feel the need..... the need for speed !!!

stilgar

Citat: Biker-Boy poslato 08 Maj, 2019, 17:29
Deda uzima 10-tu titulu sta se bre sekirate, samo ih sad malo pusta na pocetku da bi posle bilo zanimljivije kad zavuce karinu Markezu u zadnjoj trci u zadnjoj krivini  :P  :P  :P
hoces da kazes da je Rosi derpe? Markeza u pedu? a Ucio :)  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [flashing]

ЯЭВОЛУТИОН

ti si ljubomoran....tako deluje....mislio je figurativno....ostavlja drugo vama pohotnim starcima.....

p.s.
ne diraj rossija to mi je heroj iz detinjstva.....neki se pale na zagora, neki na teks vilera, neki na blek stenu a neki su balavili na rossija....kao da mi kazes da je katana 1100 kurac motor jer se ne pale svetla automatski i jer nema efi.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Citat: stilgar poslato 08 Maj, 2019, 19:41
hoces da kazes da je Rosi derpe? Markeza u pedu? a Ucio :)  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [flashing]
Mozda je derpe, ali najbrzi derpe ;D :P
I feel the need..... the need for speed !!!

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Maj, 2019, 10:13
ti si ljubomoran....tako deluje....mislio je figurativno....ostavlja drugo vama pohotnim starcima.....

p.s.
ne diraj rossija to mi je heroj iz detinjstva.....neki se pale na zagora, neki na teks vilera, neki na blek stenu a neki su balavili na rossija....kao da mi kazes da je katana 1100 kurac motor jer se ne pale svetla automatski i jer nema efi.....
ja ljubomoran? samo da mi Rinsa ne natakne na karinu u zadnjoj krivini, ove godine navijam za Suzuki sa mladjanim i zgodnim Rinsom :)  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
p.s. katana 1100 je extra, vozim joj mladju sestru gsf 1200 :) odo da uplatim loto, pa ako dobijem idemo zajedno preko bare u nabavku. ja cu jednu RD350, H1, RG500 da se vozim i ocu CBX i Z1300 sestake za u dnevnu sobu :)

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti