Glavni meni

Moto GP 2019

Započeo Hurricane, 19 Decembar, 2018, 04:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Ovo je veci poraz za Rosija nego da je Markez dobio...

VR 46

Даре,где је Лоренцо?  [zvizdi]
Twist of wrist!

srbac


Biker-Boy

pop nitnom  [rofl]
siroma covek, neko mu opasno podmece nogu, bar tako izgleda
I feel the need..... the need for speed !!!

mazzi

Ja mislim da ga maler tera od 2015 kad je zajedno sa Markezom osvojio titulu ... sad mora da otrese neku cigancicu da razbije maler ;)

Odlicna trka u Teksasu ... Ne vidim sto bi Rossija trebalo da bude sramota sto ga je pobedio Rins? Da ga deru sve Yamahe redom pa da se zapita da li je za penziju, ovako dok god je on prva Yamaha treba i dalje da vozi.

Markez ispao indijanac ... popustaju zivci, stizu ga godine :D

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 15 April, 2019, 00:24
Dobio na dlanu? Sjebao stvar? Sta ti decko pricas?  Nije on nista dobio na dlanu vec je i u kvalifikacijama i u trci jedini prisao markezu.  Mislis da bi markez toliko rizikovao i pao da rosi nije imao dobar tempo?  A posle su Rins i suzuki jednostavno bili brzi. Mislim da je Rosi izvukao maksimum iz jos uvek bedne yamahe.
Markez imao 3 secunde prednosti nad Rosijem kad je pao, a pao je zato sto je mnogo drcan, dobro da mu se to desilo na njegovoj stazi da se malo spusti na zemlju. Rosi je vec prestao da juri MM i zadovoljio se 2 gim mestom jer je Dovi vozio ko baba, Miler je dobar al nije klasa za trku sa Rosijem, Cal se isto naostrio da pokaze sta zna i videlo se iz aviona da ce da omasti. Cal pada, MM pada, Rosi ima sekundu prednosti ispred Milera Rins je iza milera. Niko ga ne ugrozava otvoren put do pobede i koje je tvoje objasnjenje - imao je tempo da pridje markezu a kasni za njim 3 sekunde i pritiska ga? Rins na suzukiju koji se vratio u GP ga dere? Yamaha je losa il je deda u godinama kad mu fali ona lucidnost i hrabrost koju imas kad imas 20 godina kad mislis da mozes sve i ne razmisljas o posledicama? Ako MM bude vozio do Rosijevih godina isto ce mu se desavati, drace ga klinci jer sto si stariji to si mudriji vise kalkulises oprezniji si a tako se trke ne dobijaju. Svo njegovo iskustvo koje ima sad su mu smetnja jer zna sta sve moze da se desi i kako da se zavrsi.
p.s. licno mi je zao sto nije pobedio Deda, bio bi to dobar vetar u ledja a sampionat bi bio interesantniji al ne mogu da verujem koliko ste neobjektivni ko da ne gledamo istu trku :)

Gavrolini

Cek cek pa vinjales je lucidan i mlad i extra vozac...pa gde je on sa tom mocnom yamahom? Ajde bre da nema aprilie i ktm, yamaha bi bila najgori motor u gp

stilgar










evo tacnih podataka :) Markez pao 12 krugova do kraja sa skoro 4 sekunde prednosti, Rosi prolazi kroz cilj otvara 11 krugova do kraja, u sledecem krugu Rins nadoknadio 4 desetinke, sedi iza Rosija cuva gume i ceka. Ako ta Yamaha posle svih ovih godina i osvojenih titua ide tako lose onda je nesto trulo u drzavi japanskoj :)

Darko

Hahaha , spomenuo sam Rosija i odmah “gde je Lorenco” ?
Pa sta je on kriv sto je pukao lanac ?!
Bice on dobar , sledece sezone , sigurno
Ja navijam za Dovija i Lorenca ... dovi je od 13 do 4 , to je posao , Rosi je truba pa truba , ne-vezano za sve ovo sto napisah

Kanarinac

Hahahaha Rosi je truba, au bre Dare da li si realan. Pa sta su ostali onda ako je on truba majke ti?

Darko

Pa dobro , tako se kaze  😂

Gavrolini

Sa 40 godina drugi na trci i drugi u generalnom...stvarno je truba

Biker-Boy

Trubetina, ja bi bas voleo da budem truba kao Rossi sa 40 leta :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Hurricane

Neam pojma sve su to majstorcine

Slazem se Yamaha slaba, ali ljudi moji ja sam se pogubio kako su nafurani maks motori, strasni strojevi

Bolesno jaki, jos bolesnije podeseni, gubljenje maks

Samo sam gledao motore, trku nisam pratio

Hurricane

Pratio sam na hrvatskom kanalu, mnogo mi se vise svidja njihovo komentarisanje

Malo vise tehnickih detalja, boli me paja ko je koga pogledao i ko je kome se nasmejao ili pruzio ruku

milomir22

Objektivno, dukac, honda i suzuki idu vidno bolje od yamahe, mozda je Rosi omatorio i izgubio ostricu, ali da bi se to dokazalo, mora da ima konkurentan motor, a nema ga.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

®or¾

©to bre tako roðaci?Vale ne valja i zaboravio da vozi?Pa iz te govnjive Yamahe je izvukao sve ¹to je mogao.Rinsu svaka èast i jako mi je drago,¹to je tako odvezao trku,sada se malo zagu¾valo.Markez je pao zato ¹to je idiot,a ne zato ¹to nume da vozi ili ¹to Revolucija ka¾e zbog ¾iroskopa   ;D .Kal je isto vozio kao sulud,dok nije omastio.Za mene junaci juèe upravo prva trojica [cheers]

srbac

Rosija je ubila kalkulacija sa motorima ( ne mo¾e i jare i pare )
Honda ne valja
Dukati ne valja
Yamaha ne valja
Jo¹ Suzuki da proba !!!


Gavrolini

Ljudi jel mi pratimo isti sport?  Rosi truba, rosija je ubilo, rosi ovo rosi ono...ej bre covek ima 4 banke i jos uvek je u top 3 konstantno. 

®or¾

Gavro,ko god u njegovim godinama ima takvu,volju i ¾elju da se trka,mo¾e da ima samo respekt,a ne da sa njim poku¹avaju da se sprdaju ljudi koji,krug na stazi u ¾ivotu nisu napravili,a ni po ulici ozbiljno [cheers]