Glavni meni

Renault Clio 2 (prodaja ili zamena za motor)

Započeo lukac, 18 Decembar, 2018, 21:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lukac

Prodajem ili menjam za touring ili sport touring motor auto mog sina koji nam je visak.Renault Clio 1.5dci 2005god, pravih 300000km, ocuvan servisiran, uglavnom garaziran, nove zimske gume, dobre letnje, registrovan do februara.Radnim danima vozen od Bataje do N. Bgd, par puta godisnje na duze rute. Cena za forumase je 1600e ili motor i moja doplata.Auto je pristojno ocuvan uz uobicajene gradske ogrebotine, imam i farove za maglu-treba da se ugrade. Lukac0649760896 ili 0118484211












lukac

Posto me niko odavde nije nazvao za auto (za bilo koju kombinaciju) molim skinite oglas, verovatnije cu prodati auto na polovnim automobilima ili ostalim sredstvima za oglasavanje, hvala

despic

Mogu ti dam tri TA peci ako oces u zamenu. Jedna ima i tockice.
klasican divljak

Gavrolini

 Bas me cudi da niko nece djubre od auta (i to sa 3 vrata) sa najvecim djubretom od dizel motora ikad napravljenim. A i za ostale motore je bas cudo da se niko nije interesovao. Bili su bas povoljni. U proseku 50% skuplji od najskipljeg na oglasu

®or¾

Mene je vi¹e zaèudilo,¹to je èovek,bar meni zazvuèao vrlo uvreðeno, ¹to se niko ne interesuje za 13 godina starog,glibavog klija,sa pravih 300000km za soma i ¹esto evradi [neampojma]

Gašpar

Ja se interesujem, ali:

- Da je 1.6 16v
- Da je do 1.200 EUR
- Da hoæe¹ Alfu 159 u zamenu i da doplati¹

Eto, ako nudi¹ to, zainteresovan sam.

Darko

mogao si da das 20e da skinu kilometrazu na 160-180,000 , spustis cenu za 100e i da vidis kako bi otisao ...

srbija    [samoubistvo]

Ivicat


Darko

Ma sprdao sam se. Naravno da je ovo realna kilometraza , nego ljudi vise vole da se zaludjuju

dzimika

Kum kad je pre par godina prodavao u to vreme popularnu lagunu 2, oglasio sa pravom km, 280k, niko ga nije pozvao, skine km na 180k i oglasi ponovo i proda u roku od 2 dana

despic

klasican divljak

Gavrolini

Da su ST i AT peci pa ajde...kome treba TA :)

despic

Pa rekoh da jedna ima tockice. Znaci mos se vozi. Nista, posto mi se niko odavde ne javlja za kombinaciju mozete skinuti oglas. Verovtno cu okaciti na kupujem prodajem, ebay ili tako neku platformu za oglasavanje.
klasican divljak


Lazic

Citat: lukac poslato 16 Januar, 2019, 15:14
Posto me niko odavde nije nazvao za auto (za bilo koju kombinaciju) molim skinite oglas, verovatnije cu prodati auto na polovnim automobilima ili ostalim sredstvima za oglasavanje, hvala
Dobro bre, k'o sa Marsa da si pao... :o ;D

1. Nema brisanja oglasa ili bilo èega drugog (osim u ba¹ ba¹ retkim sluèajevima).
2. Oglas si stavio pre mesec dana, ja ga recimo danas video prvi put. Ovo doba godine i nije idealno za trgovanje kolima.
3. Realno su kilometra¾a i cena malo jaèe (D¾imika objasnio).
4. Kako si sroèio poruku zvuèalo je kao da te na MM hejtuju pa niko nije zvao za auto... :o
[cheers]

CBRR1


Glava Dole

A ni moj fon niko nece, kako vas samo nije sramota... sad cu sve da vas pobijem :)

lukac

Nisam znao da se oglasi ne brisu, i nista lose nisam mislio.Auto nije moj, (ja vec 11god vozim Stila karavana),a nadao sam se da cu naci zamenu za motor-za mene uz moju doplatu.Znam da je za cash sve tesko prodati, no svaka roba nadje svog kupca,pozz svim manijacima

nesic1

А оно што бележе киломертаже на техничком, а ти вратиш па одеш опет на технички и они убележе мању, после казна нека или?

ЯЭВОЛУТИОН

pa kazes da je obrnuo sat od prosle registracije....ili da je crkao sat pa si stavio drugi...mogu da ga duvaju...nije ovo svajcerska..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11