Glavni meni

Da li danas novije mora da znaci i ruznije?

Započeo UFF, 03 Decembar, 2018, 21:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

evo klasican primer:




2018, svi bi da lice na multistradu:


Biker-Boy

Uopste ne lici na Multistradu, 10x je lepsi Caponord, i nema onaj retardirani kljun
I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot


UFF

meni stari odvratan

a na predhondoj strani jedino sto valja na onom kantasakiju je rep  [rofl]

despic

zamalo da povratim kad sam vido na sta lici kanta... al zato nova lada niva kida
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

rep nema veze sa vezom i nedostaju ona creva na rezervoaru....to je davalo takvu draz tom motoru....zxr750 druge generacije je verovatno najlepsi sportski motor tih godina....emocije me vuku ka gsxr-u ali je kawa lepsa...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

A kad prièam da niko n'ume napravi lep¹i (a ni ru¾niji) motor od Kawe, svi me èudno gledaju... :o ;D

Gavrolini

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Januar, 2019, 14:37
rep nema veze sa vezom i nedostaju ona creva na rezervoaru....to je davalo takvu draz tom motoru....zxr750 druge generacije je verovatno najlepsi sportski motor tih godina....emocije me vuku ka gsxr-u ali je kawa lepsa...
Ako je samo estetika u pitanju mislim da ni kawa ni suzana ne mogu da pridju ducatiju 916 mada mi je i 900rr tad bila prelepa. Ustvari bre sve je bilo lepse od suzukija

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 24 Januar, 2019, 18:55
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Januar, 2019, 14:37
rep nema veze sa vezom i nedostaju ona creva na rezervoaru....to je davalo takvu draz tom motoru....zxr750 druge generacije je verovatno najlepsi sportski motor tih godina....emocije me vuku ka gsxr-u ali je kawa lepsa...
Ako je samo estetika u pitanju mislim da ni kawa ni suzana ne mogu da pridju ducatiju 916 mada mi je i 900rr tad bila prelepa. Ustvari bre sve je bilo lepse od suzukija
NE MESAJ JAPANSKI I ITALIJANSKI DIZAJN....dve vrste voca su u pitanju....pri tome pricamo o pocetku devedesetih a dukati je sredina...pricamo o zxr750J i gsxr750L oba sa upside down prednjim viljuskama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11