Glavni meni

2003 Aprilia SR50 D-tech problem

Započeo Boban_m, 01 Decembar, 2018, 20:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Citat: Hurricane poslato 11 Februar, 2019, 16:32
ma znam, nego jel u kvalitetu na to sam mislio?

to Delco viðam svuda..
Kupio sam i mehanicki moment metar 25-190 Nm sa tacnoscu +/- 4%. Tako da imam duplu kontrolu da ne pretjeram sa silom, ali i zato sto je onaj hepek na njemu 1/2 pa da izbjegnem adapter izmedju digitalnog i analognog. A i bio skoro pa dzaba, $19.99 a ako napravis nalog na sajtu onda 9.99. I onda revolucionarni Aleksandar kaze da smo poklekli pred potrosackim mentalitetom. Pa kako da ne kupis ;D

Elem, odgovor za Uragana. Podesim digitalni na 40 lb/ft (oko 50 Nm) na oba alata i probam na brezonu tocka. Kad je mehanicki kliknuo digi je zapistao i pokazao 40.1 lb/ft. Dakle perfect. Evo slika za red velicina, cigare su 100s.

20190213-181034" border="0

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Boban_m poslato 11 Februar, 2019, 14:45
Citat: bogdan poslato 11 Februar, 2019, 07:59
a sta ga je zealo
Kaze da je neki kompresorcic koji gura gorivo bio pun emulzije ulje/vlaga pa je to iscistio. Ima turbo jbt, 50cc a 12 KS. Svasta.
toj mehanicki kompresor koji pogoni radilica je sastavni deo di-techa....gak ima i dve dizne koje su elektroniski pogonjene...jednu za gorivu a druga za vazduh....za gorivo je plava a za vazduh zelena....klip na kompresuru ima karike i lisnate ventile....inace i dalje stojim iza toga da je sistem vrhunski osmisljen i jadno napravljen....jebeni siemens...mozda prave dobre aparate za medicinu ali laptopovi su djubre a o sistemima ubrizgavanja goriva necu ni da pricam.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole


Boban_m


El Jefe

Али су Сименс шпорети супер.
Друштво за заштиту од животиња