Glavni meni

Ponuda za docek Nove 2019-e

Započeo Darko, 28 Novembar, 2018, 10:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Drugari , ko je raspolozan da se provede vrhunski za Novu godinu , evo ponude od mene...

Ujedno bih zamolio sve clanove , s obzirom da je forum dosta aktivan , da lajkuju moju stranicu , i tako pruze malo podrske ;) . Hvala svima unapred.

https://www.facebook.com/MedinoBend/







Splav restoran Amsterdam, sme¹ten na najlep¹em delu reke Dunav, sa prelepim pogledom, autentiènog enterijera, savr¹eno je mesto gde æete provesti nezaboravne trenutke u novogodi¹njoj noæi.

NA©A ALL INCLUSIVE PONUDA

Muzika
Doèekajte Novu 2019. uz sjajni MEDINO BAND, a potvrdite je 1.1.2019. uz fenomanalnog SLOBU RADANOVIÆA!
Uz kartu kupljenu za doèek Nove godine, ulaz za reprizu besplatan!
Piæe
U cenu karte je uraèunata tokom cele noæi neogranièena konzumacija sledeæih stranih i domaæih piæa:

- Viski - Johnnie Walker
- Vodka - Smirnoff
- Rakija: ¹ljiva, dunja, jabuka
- Martini
- Vermut
- Piva: Zajeèarsko, Heineken
- Pelinkovac
- Gin
- Campari
- Vina – kvalitetno domaæe vino

Set meni (na ovalima):

- Hrskavi ¹tapiæi sa maslinama i ajoli dipom
- Menati pr¹uta
- Svinjska u¾ièka pr¹uta
- Svinjska peèenica
- Kulen
- Beli i dimljeni sir
- Tortilje sa piletinom
- Proja
- Ruska salata
- Prebranac
- Masline
- ©pikovan svinjski but u sosu od di¾on senfa
- Grilovana aromatièna piletina
- Æevapi
- Aromatièni krompir
- Me¹ana salata
- Crvena salata
- Hleb i pecivo

stilgar

a sokovi se placaju, nista za maloletnike? :)

jevta


®or¾

 [rofl] Pi¹e Jefto,ovi bli¾e Daretu 50-60 evra,oni kod Baba Sere 35 ;D

jevta

A to tamo na dru¹tvenoj mre¾i

®or¾

 [rofl] Ma jok brate uveæaj fotografiju ;D

Major


Darko

na drugoj fotografiji su cene i raspored sedenja ... ;)

hvala majore


jevta

Na telefonu mi ne otvara slike.
Sad vidim da ima

Kanarinac

Ali fenomenalni sloba radanovic :D Boze me sacuvaj  [rofl] [rofl]

Darko

Jes jes ... trenutno je najtrazeniji vokal , zbog zadruge i cele price oko lune i tih sranja

A samo brat da ti kaze , pobednica tog rijalitija , dobije  2.500e samo da dodje u lokal , da se pojavi na par sati i popije pice

Znam sigurno frizerski salon koji joj je platio 3.000e da se taguje na insta da je u tom salonu , pa ti vidi

Kanarinac

Ma znam da su popularni, brinska slava nek koriste. Ali on i fenomenalno :D

Hattrick

Ovamo niko ne gleda, a onamo 3k€ za tag. :D
A frizerski salon zna da ce na ulozenih 3k€ visestruko da povrate novac.
Koliko je onda ljudi samo videlo tag, ako samo od onog malog procenta najzagrizenijih koji ce i doci u salon, ovi budu u debelom plusu na ulozeni novac ? :D

Boban_m

Koliko ste platili pjevaca, ako smije da se kaze?

Darko

Kog pevaca ?
Mi sa Slobom nemamo nista. Medino bend je moj bend , mi smo tu za docek , a bratic Sloba radi sutradan , i ne znam koliko kosta

Boban_m

Aha, nije vas aranzman. Znam da je Medino tvoj, pa citam forum majka mu stara :)

Darko

Ma sto kaze kanarinac , on sad koristi trenutnu slavu , ko zna koliko je naplatio

ЯЭВОЛУТИОН

jel zna neko gde ima docek sa nekom normalnom muzikom....dzez, blues, rock standardi...ne ova seljana....a da je blizu sela beograda...ne mora all inclusive...platicu ono sto pojedem i popijem....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: jevta poslato 29 Novembar, 2018, 16:07
Izgleda samo kuæi [rofl]
nije smesno....ima da otvorim klub zbog takvih stvari....bice pederbal uglavnom, ali ce bar svirka da bude takva da mogu da slusam....i nece da zavija kao sa lose kasete


e da,,,i da ne bude bajkersko mesto....smorise me ejmeni i slicni
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11