Glavni meni

VRATITE NAM ZMAJA BEZ NJEGA JE DOSADNO

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Mart, 2011, 21:34

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 April, 2011, 13:58
Ma jeste mlad, al' godine brzo proðu! ;D ;D ;D

Oce kazes mlad  je al ima veliku kilometrzazu....sto mu u prevodu znaci da je malkice istrosen.

mi¹ko_kolo

Ni¹ta ja nisam rekao! Neko je ukrao moju ¹ifru i logovao se pod mojim nadimkom! 'De da se zameram vlastima?! :D

prpa_zr

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 April, 2011, 12:33
Dobro je dok nisi u situaciji da ona hoæe-a ti ne mo¾e¹!   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

a zamisli ona hoæe, ti mo¾e¹, gajba prazna .. a onda ti padne na pamet: "èemu sve to ?"

[rofl] [rofl] [rofl]

¹tampar

Citat: prpa_zr poslato 22 April, 2011, 16:38
Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 April, 2011, 12:33
Dobro je dok nisi u situaciji da ona hoæe-a ti ne mo¾e¹!   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

a zamisli ona hoæe, ti mo¾e¹, gajba prazna .. a onda ti padne na pamet: "èemu sve to ?"

[rofl] [rofl] [rofl]

...a sa godinama ti sve èe¹æe ba¹ to pada na pamet  [rofl] [rofl] [rofl]

WOLVERINE

4

  A zMAJ   sta bi sa njim.............  zaboravili ste ga..............

joka


goranvojska


mi¹ko_kolo

Citat: WOLVERINE poslato 22 April, 2011, 21:27
4

  A zMAJ   sta bi sa njim.............  zaboravili ste ga..............

Pa kakvi bi ovde bili manijaci kad ne bi izofovali svaku temu?! :D

Lazic

Citat: prpa_zr poslato 22 April, 2011, 16:38
Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 April, 2011, 12:33
Dobro je dok nisi u situaciji da ona hoæe-a ti ne mo¾e¹!   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

a zamisli ona hoæe, ti mo¾e¹, gajba prazna .. a onda ti padne na pamet: "èemu sve to ?"

[rofl] [rofl] [rofl]

Dosao i prosao taj stadijum, nimalo nije lep osecaj, kao da ti je neko ukrao u mom slucaju 18 godina zivota, a pun si uspomena i nadanja koja se nikad nece ostvariti jer to vise ne zelis sa tom osobom... Al`ko ga jebe, danas sam se navukao na pesak... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Ah da, pustite Zmaja da leti...

goranvojska

ma vi niste MANIJACI vi stejagnjad u vucjoj kozi.manijak ne kaze nemogu i ne razmislja tako.

DebeliZmaj

da se ne zaboravi ... moj pravi email je: serem.se.na@sszgo.com
na isiti mi mozete pisati posto slabo svracam po forumu ... na gore navedenom
domenu u mom vlasnistvu mogu svima otvoriti prigodne emailove .... ;)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

sad si gotov... [rofl] [rofl] [rofl] Iskreno, mislim da jos samo Ivan da postane otporan na tebe i bicemo potpuni manijaci... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Maj, 2011, 02:32
da se ne zaboravi ... moj pravi email je: serem.se.na@sszgo.com
na isiti mi mozete pisati posto slabo svracam po forumu ... na gore navedenom
domenu u mom vlasnistvu mogu svima otvoriti prigodne emailove .... ;)


Daj da ti uradimo lobotomiju, da vidim sta imas umesto mozga...zivo me zanima...pa decko i treba da te drka kad si budala..nemas mere...ne podrzvam banovanje po bilo kom osnovu...ali batine podrzavam....a da zasluzujes :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

28 jun 2011 12 inesto sitno...bese zadnja poruka debelog zmaja...osto je danas oterao lesinu (hvala Lazicu) nadam se da ce vreme provesti u ucenju upravljanja istom kako bi polozio vozacki ispit, a manje vremena provoditi u provociranju nadleznih i.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

joka

Zar jo¹ nije, polo¾io?   [neampojma]    [prebicute]       [cheers]

MIGE

Citat: revolution poslato 15 Septembar, 2011, 19:57
28 jun 2011 12 inesto sitno...bese zadnja poruka debelog zmaja...osto je danas oterao lesinu (hvala Lazicu) nadam se da ce vreme provesti u ucenju upravljanja istom kako bi polozio vozacki ispit, a manje vremena provoditi u provociranju nadleznih i.
a ja ne verujem da ti sa doticnim komuniciras a neces samnom da popijes  [cheers] u semaforu  [thumb_down]

Lazic

Mislim da vise voli Zmaja nego tebe...

MIGE


Lazic


joka

Jednostrana ljubav!   :-[                    [cheers]