Glavni meni

VRATITE NAM ZMAJA BEZ NJEGA JE DOSADNO

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Mart, 2011, 21:34

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo


goranvojska

...............ma nema ga zmaj ognjeni.do kad mu traje taj ban?

UFF

revolution nemoj administratore da molis
zamoli sszgo-a
meni je zmaj ok, a i ostali admini su se navikli na njega :D

serbduck



  Aj skinite Zmaju te minuse i ukinite tu opciju. Nije u redu.

  Ako ti se ne svidja njegovo pisanje - stavis ga na ignore i zdravo...

  ...a ako hoces s njim u neku raspravu - racunaj unapred da ce te naguziti - dakle nemoj... ili budi spreman da prihvatis posledice.

  Ovo vazi za sve i ne odnosi se  ni na koga konkretno.

  Ja sam jednoga stavio na ignore - a i on mene ( verovatno ) ... i sve je ok.

  Svi koji poznaju Zmaja licno znaju kakav je, a to je daleko od ovoga sto se moze procitati na forumu.

  Ne zamerite na komentaru.

     [cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

SSZGO

zmaj je sam sebe oterao, jel ga neko terao da kenja po onoj temi o humanitarnoj akciji...

ban mu je 15 dana, uskoro istice...

neko bi naucio iz 10 puta da ne treba da preterano sere, i van rupe...

sledeci ban mu je 30 dana ako ga dobije...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kengur

Svi smo mi malo drugaciji u stvarnom zivotu...
Ali ovo je virtuelno druzenje, a mnogo ljudi se zali na njega, pune nam pp itd...
Zmaj sam bira da drka ljude, i to radi od kada se pojavljuje na forumima i to traje, ljudi pamte... To je njegov izbor...

On je definitivno lik koji najvise cima ljude na forumu, i na njega se najvise zale, zbog njega najvise ljudi ode...

To je znaci samo njegov izbor sta ce da lupi po tastaturi... Kad previse lupi, ljudi ga izminusiraju i dovidjenja...
Niko se nije zapitao zasto stalno bas on? Zato sto smara vecinju clanova i nece da ga trpe...

Meni licno ne smeta, ali se ovde ne pitam Ja, nego vecina...

WOLVERINE




1.  VLAST JE CUDO.........  pogotovo kad udari u glavu pa cak i ona naj manja-bezvredna.........

2.  Ti koji salju PP i cimaju se na zmajevo pisanje i cimanje, ti imaju jednu vijugu vise od kokoske, neseru po dvoristu... 

Dzigi Boy

Stvarno zale se adminu??? hohohohohoh......uciteljice, uciteljice?????? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

prpa_zr

#188
Citat: Dzigi Boy poslato 20 April, 2011, 10:10
Stvarno zale se adminu??? hohohohohoh......uciteljice, uciteljice?????? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

vaspitaèice, vaspitaèice.. bio sam nevaljao  [rofl] [rofl] [rofl]

Dzigi Boy


prpa_zr


jbt, koliko je Zmaj u izgnanstvu postaæe kao Dalaj Lama

Havarisan

Citat: SSZGO poslato 20 April, 2011, 09:33
zmaj je sam sebe oterao, jel ga neko terao da kenja po onoj temi o humanitarnoj akciji...

ban mu je 15 dana, uskoro istice...

neko bi naucio iz 10 puta da ne treba da preterano sere, i van rupe...

sledeci ban mu je 30 dana ako ga dobije...
Sta je zmaj kenjao za akciju? nisam bas upucen.

serbduck


  Ma napisali ljudi da ovo nije forum humanitaraca... Zmaj se nadovezao...  [neampojma]


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

mkt

dok je banovan mozete da mu napravite jednu temu tipa `zmajevo gnezdo` ili sl. pa da bar tu moze da se javlja covek i da prica sta hoce,koliko hoce i s` kim hoce bez da nekog nervira
a mozda je zapalio na neku daleku voznju i boli ga uvo za forum

ЯЭВОЛУТИОН

Evo ja obecavam da kad sledeci put banuju Zmaja, ni ja necu postovati po forumu za to vreme. Cisto kao vid solidarnosti. Ne mislim da je njegovo pisanje uvredljivo, ali se slazem da ume da se nasere nekome po temi...ali ako neko to dozivi kao napad na licnost...virtuelnu...serem mu se ja na ton film....kurcina (ovde nema zvezdica koje remete smisao reci i cine je previse finom) me zabole da li se neko vredja ili ne ...kako mene nike ne moze da uvredi...ne padam tako nisko....kome se ne svidja nek IGNOR klikne i ne misli vise...
Opet naglasavam da BANOVANJE cak i automatsko nije resenje za probleme doticnih, jer moze se Zmaj registrovati pod drugim imenom (mrsavi zmaj) i da im sa naserava po temi koliko god hoce...pa onda crveni zmaj, pa crni zmaj...paleta zmajeva je ogromna...a na kraju  NADRKANI ZMAJ...CISTO DA SHVATE DA BORBE NEMA SA LUDACIMA...ILI IH IGNORISES ILI SE SMEJES POSTOVIMA....ja radim ovo drugo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dzigi Boy

Citat: revolution poslato 20 April, 2011, 10:49
.ILI IH IGNORISES ILI SE SMEJES POSTOVIMA....ja radim ovo drugo

I ja to drugo....

Kengur

Pa ajde onda da ukinemo automcki ban, pa pozovemo UnijuSmaracaSrbije, pa da nas sve smaraju a da ih niko ne dira i da preimenujemo forum u PROSERAVANJE/SMARANJE.COM  ?
Jednostavno, ne moze svako da ti odgovara, ali ko remeti vecinu mora da se skloni, ili da se jednostavno uklopi...

Meni je recimo strasno zao sto je otisao Zeljko sa foruma... Lik je NEVIDJENA LJUDINA!
I necemo dozvoliti da kvalitetni ljudi odlaze zbog sake smaraca... Ipak to ne ide... Forum je izgradjen pomocu kvalitetnih ljudi od kojih se ima sta cuti i nauciti.
Zamislite recimo forum bez fabacha? Meni bi recimo njegovi postovi nedostajali strasno...


UFF

ja ne mogu da zamislim forum bez lazica

ostali su svi zamenljivi  [rofl]

Havarisan

Citat: UFF poslato 20 April, 2011, 11:44
ja ne mogu da zamislim forum bez lazica

ostali su svi zamenljivi  [rofl]
Mislis na Juniora?  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Da li neko moze da te smara ako ti to ne dozvoljavas....Ignore dugme je iz raja izaslo...nema opravdanja za banovanje, a ako se noko nadrka zbog necijih postova, taj je i onako budala...prima k srcu reci izskucane na qwerty govnetu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11