Glavni meni

VRATITE NAM ZMAJA BEZ NJEGA JE DOSADNO

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Mart, 2011, 21:34

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

jager


mkt

svega ovoga ne bi bilo da je zmaj OBAVEZNO POGLEDAO  :o

WOLVERINE

Citat: mohikanac poslato 21 Mart, 2011, 01:10
Zmaj na forumu= opste rasulo,svadje..........

Zmaj banovan=harmonija na forumu,nesto se pametno pise/desava osim svadji

Zmaj= duboko iskompleksirana osoba,po mom misljenju i sa nekom vrstom psihickog oboljenja(nadam se da ovo necete shvatiti kao vredjanje,jer mislim da bi ovakvu ili slicnu dijagnozu dalo i strucno lice tj. psihijatar).

Pa ti si gori od njega, posto se pecas na njegove fore....

DebeliZmaj

nemogu otvorim novu temu ... pih ...
:( ... a imam jedan skroz zanimljiv domen an prodaju ... :)) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Imam jedno pitanje,ko je i zasto dao minus kolegi Zmaju,nije da ga branim ili nesto,ali sam cisto znati¾eljan?! Ili neko razumije nesto  sto ja ne razumijem ili ¹ta? Covjek napisao da ne moze da otvori  novu temu! Za¹to minus? Nije valjda provokacija koju ja oèito ne razumijem. Hvala unaprijed na odgovoru.
jin-jang

UFF

verovatno je neko hteo ranije da mu ga da ali je sve potrosio pa je sad dobio retroaktivno :)

ili taj neko ne voli teme koje zmaj otvara :D

eto nadam se da sam ti pomogao da razjasnis misteriju

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

kawa ninja

Citat: mali_zmaj poslato 31 Mart, 2011, 15:06
Imam jedno pitanje,ko je i zasto dao minus kolegi Zmaju,nije da ga branim ili nesto,ali sam cisto znati¾eljan?! Ili neko razumije nesto  sto ja ne razumijem ili ¹ta? Covjek napisao da ne moze da otvori  novu temu! Za¹to minus? Nije valjda provokacija koju ja oèito ne razumijem. Hvala unaprijed na odgovoru.

  haa ...evo i ti dobi -  mozda  neko to iz preventivnih razloga da se i ti kojim slucajem ne inficiras pa postanes veliki zmaj ....a onda zna se pocnes da bijes sve oko sebe  :)

p.s.    nisi od mene dobio minus
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

mali_zmaj

AAAA to je znaci!!! a ¹ta æe¹ i minusi su za ljude!!!    ;)
jin-jang

Lazic

Zmaj opet banovan...? Dajte bre ljudi, uozbiljite se...

prpa_zr

Citat: Lazic poslato 18 April, 2011, 23:05
Zmaj opet banovan...? Dajte bre ljudi, uozbiljite se...

eto vraga.. a taman je zaradio par po¹tenih pluseva na pojedinim postovima

mi¹ko_kolo

Citat: Lazic poslato 18 April, 2011, 23:05
Zmaj opet banovan...? Dajte bre ljudi, uozbiljite se...

A kakvu ozbiljnost oèekuje¹ od manijaka?! Mis'im stvaaaarno!!! ;D ;D ;D

Lazic


®are

Citat: UFF poslato 31 Mart, 2011, 15:11
pa je sad dobio retroaktivno :)

Ma bolje i retroaktivno nego rektalno. :) :) :)

3006

Ovo sa zmajem me podseæa na Perkinsona i onog drugog iz crtaæa ©ilja - hokej. Èim uðu povataju se za gu¹e i odmah nazad na klupu za ka¾njene  :D.

Mikijeva radionica: Silja - Hokej

ЯЭВОЛУТИОН

Ja ponovo molim administarator a da takvima kao sto je zmaj daju neki bonus...ovako nije realno.
Mislim da generalno niko ne zasluzuje takav vid banovanja....jos jednom razmislite da li ima svrhu, jer njegovi postovi vise nisu tako provokativni a i dalje ga minusiraju do bana....ne svidja mi se cela situacija...kada je zadnji put bila takva prica ja sam se autobanovao jer necu da ucestvujem u tome.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

+1
Ima vise zmajova na ovom forumu...

goranvojska

.........al ga jebete ko kauboj konja.jeste MANIJACI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mi¹ko_kolo

A ja mislim da je ovo samo reakcija na akciju. Ko je prvi poèeo?! ;) Jo¹ jednom napominjem, ja sam iskoristio opciju "ignori¹i korisnika" i od tada me ba¹ briga ¹ta pi¹e i samim tim mu i ne dajem minuse.

Lazic

Misko, taman posla da ignorisem zmaja, obozavam kad tresne nesto sumanuto, pa se raja popali za linch, tad izbijaju najbolje svadje i samobanovi pljuste... [rofl] [rofl] [rofl]