Glavni meni

VRATITE NAM ZMAJA BEZ NJEGA JE DOSADNO

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Mart, 2011, 21:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Da mogu da dam po 10 pluseva, toliko bih dao pit-u i aci-pn  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Havarisan

Zmaju kad ces da castis za novi nadimak ispod nick-a?    [rofl] [rofl] [rofl]    [cheers] [cheers] [cheers]

dzimika

zmaj je na svakom forumu banovan ili nepozeljan u potpunosti, sto nije uopste cudno sobzirom kakvo mu je ponasanje
nisam admin niti bi to zeleo da budem jer bi ga jednostavno po kratkom postupku banovao bez neke suvisne price i objasnjavanja, sigurno ne bi kao sszgo ga lepo molio da ukloni potpis i slicno.
svi smo ovde zbog motora a jedino je zmaj ovde da bi nervirao ljude i isterivao svoju pravdu, tudje teme spamuje a u njegovoj temi govori da ljudi odjebu pa jos i na FB proziva na najkurvinskiji nacin
na forum dolazim da bi video sta ljudi pisu i da bi eventualno pomogao ako mogu, pokazao da uz osnovni alat moze svako da napravi ili popravi nesto na motoru, a ne da me proziva ili odjebava iskompleksirana osoba
sto se mene tice nemam nista protiv da se zmaj banuje

mi¹ko_kolo

Ja lepo rek'o da svi kojima se ne dopada Zmajevo pisanje kliknu na "IGNORI©I KORISNIKA" i-problem re¹en! Neka pi¹e i èita sam za sebe i svima lepo.

BANE BROTHERHOOD

JA SAM TU OPCIJU ODAVNO PRIMENIO!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

MotoManijak

Zmaj se opet nakupio minusa i dobio automaski ban
nego hocemo u ovoj temi da trazimo da ga vrate ili drugu da otvaramo svaki put?

i posto mu je ovo PETI automatski ban jel ima neki limit posle kojeg dobije ban na 6 meseci ili slicno ili ne?


Laki-zr

Gle ovo jedan obican post koji je napisao bez uvrede i bilo cega sto se smatra krsenjem pravila "kako nema brisanja ... :0)" i zasto je sada taj post dobio -4 ??? pa to su dokoni ljudi koji nemaju sta drugo da rade nego vode Zmajev zivot...Dizu rejting i popularnost :D i ocekujem o5 i ja "automacki" ban zbog ovog posta ali nema veze NEPRAVDA boli pa sam izneo sta sam ima na nacin da ne uvredim i prozovem nikoga ;)

jager

Ki¹a radi svoje.... Jo¹ samo sutra, pa æe u utorak lepo vreme. I boleæe vas Q za Zmaja i njegovo smaranje ;D

WOLVERINE

Citat: SSZGO poslato 20 Mart, 2011, 13:56
ja sam banovao zmaja jer sam mu 10 puta rekao da ne stavlja sranja u potpis
- vredja druge clanove

meni iskreno puca Q za zmaja
mislim da mu nije mesto ovde, davno bi ga ja obrisao

ne doprinosi nicemu a nervira druge ljude

ovde treba da se skupe ljudi koji imaju znanja a ne smaraci...

trosim svoje vreme i zivce na budalu
imam pametnija posla u zivotu

brisem mu teme u kojima ponavlja istu stvar i vredja druge clanove
cak ga nisam ni banovao zbog toga, samo sam mu obrisao teme

moje je misljenje - nek napravi svoj forum smarac.org pa idite svi tamo pa se druzite vi koji volite zmaja
i da se samo ja pitam to bi tako bilo odavno...


i ne znam samo odakle nekome ideja da ovde vlada demokratija
ko vecini smeta ima da leti ekspresno, jedino se uzdrzavam jer ostali admini nesto brinu o 'reputaciji'
pa kao ne smemo da brisemo, ne smemo da ljutimo zmaja, te nije po PS-u te po pravilima



Sto se ne pomiris sa time da je zmaj drkadzija? Ovako ispadas TI veci drkadzija od njega.  [ludak] Ima opcija IGNORE. Kome smeta zmaj kilkne, koga boli q za zmaja on cita i smeje se.


p.s.  cemu si ti doprineo na forumu? To sto si admin drkadija? NE ....To ti je obaveza.   

"Ko vecini smeta ima da leti?"   Ovo je glupo do 0, skupi se ekipa iz kraja i pocisti pola foruma... [ludak] 

ЯЭВОЛУТИОН

Mene ne mora niko da banuje...ja se obicno samobanujem sa nekih foruma.....uglavnom se to desi kada banuju nekog bez razloga...Za Debelog Zmaja ima razloga, ali su oni nedovoljni za banovanje...on je takav kakav je i meni ne smeta...ja se ne pecam u njegovu mrezu....on jednostavno uiziva u provokacijama i suptilnom podjebavanju...nisam video neke uvrede osim nekih opstih mesta....koje mogu da se tumace kako hoces, odnosno ko  se nadje u tome..nasao se.
SSZGO....moj savet je da ga iskuliras, a ako je nekog uvredio nek se javi...onda mozemo da glasamo...demokratski
UFF....ti si iskulirao ....a i ti volis da peckas
WOLVERINE....TI SI UPRAVO UVREDIO ZMAJA ...REKAO SI DA JE DRKAZIJA
REVOLUTION....ja sam revolution
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mohikanac

#152
Zmaj na forumu= opste rasulo,svadje..........

Zmaj banovan=harmonija na forumu,nesto se pametno pise/desava osim svadji

Zmaj= duboko iskompleksirana osoba,po mom misljenju i sa nekom vrstom psihickog oboljenja(nadam se da ovo necete shvatiti kao vredjanje,jer mislim da bi ovakvu ili slicnu dijagnozu dalo i strucno lice tj. psihijatar).

BANE BROTHERHOOD

ma zabole me   bre bash za debelog  i ne znam sto mu ljudi daju minuse  [neampojma] [neampojma]  [djavo] [djavo] [djavo]  ali verovatno ima kivnih na njega  zbog svega sto je rekao i srao po forumu!!! [djavo] [djavo]   O pretnjama i da ne govorim!!! [djavo] [djavo] Moje misljenje je da  on ne treba da bude na forumu jer smatram da steti  i da konstantno ispravlja krive drine i da je njegov bolesni stil da nervira ljude i da se on time hrani, a i ako neko napise nesto dobro i kvalitetno on je tu da usere i potkopa to sa svojim prozivanjem i proseravanjem!!! [djavo] [djavo] [djavo]  Zato sam i napisao da sto se mene tice komotno moze da dobije i  TRAJNI BAN!!!smatram da je do sada dovoljno kenjao po forumu i vredjao ljude a ako smo ovde da se druzimo i pomazemo onda on nije za ovaj forum a sto se tice voznje eee pa za to sam uvek !!!a da ga ignorisem pa ignorisem ga !!! [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

jager

Ignore je iz raja iza¹ao. Nervira vas neko? Smeta vam? IGNORI©ITE GA! Ovo va¾i za sve, bez izuzetka, ne samo za Debelog Zmaja.
Mene lièno on ne nervira, ali eto, ima ljudi kojima je nekako iza¹ao na Q.... Svako podjebavanje, ako naiðe na reakciju, stvara samo jo¹ veæu ¾elju za podjebavanjem kod onoga ko podjebava... Ignore znaèajno umanjuje volju za pravljenje sranja. Jer, kome i za¹to praviti sranja ako se niko ne peca na to? Prestaje da bude zanimljivo ....
Mislite o tome...

WOLVERINE


@Jager

   Imas pivo..............+

Kengur

Problem je samo nas mentalitet...

Stavis IGNORE, pa onda pojedes svoje dupe sta je taj neko napisao... cccc

pit

Citat: Kengur poslato 21 Mart, 2011, 15:18
Problem je samo nas mentalitet...

Stavis IGNORE, pa onda pojedes svoje dupe sta je taj neko napisao... cccc


                   G ubis kontekst...

jager

Nisam mislio da ukljuèi¹ IGNORE opciju za bilo koga. Ja to ne koristim, veæ jednostavno ne odgovaram na ono ¹to me nervira i ne upliæem se nepotrebno u budala¹tine.

misa-pei

IGNORE u mozgu ukljuèi¹, ni¹ta te se ne dotièe, smeje¹ se kako se ljudi prime na glupost, pa ti bude jo¹ veselije.
Država je najveći neprijatelj naroda