Glavni meni

VRATITE NAM ZMAJA BEZ NJEGA JE DOSADNO

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Mart, 2011, 21:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pjero

E stvarno,kad ce? [blahblah]
Mislim zmaj...debeli....da se vrati...medju nas [yahoo]
Malo je dosadno bez...NJEGA. [zzz]
Ni snjim nije bas puno bolje...al ipak bolje da nam je pred ocima...ko zna sta radi sad  [policaja]
Samo opusteno i pun gas,ako se drugacije ne naredi.

gmum44

evo nema debelog nema chata,nema...eeeeeeeeeeeeeeeeeee a nekad su bili cool likovi!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

BANE BROTHERHOOD

kako bre nema chata pa imamo chat u temi PRODAJEM OBAVEZNO POGLEDAJTE!!!mi smo manijaci i moramo biti snalazljivii brate gmume  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Ucinilo mi se da sam video debelog zmaja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

:)
cek da napishem sta imam....
pa cu vratim svoj potpis, onaj posvecen onima sto odu, pa se vrate ...
pa ce da me sszgo iz nekog razloga banuje ali skroz da nemogu ni da citam
poruke :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

evo ti ban 24h zbog nepostovanja odluke admina
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

goranvojska

desi zmaje el izdrza tu kaznu d dosao ponovo.sad pamet u glavu i dupe uza zid.

Laki-zr


UFF

haha glisto jel ti je zmaj idol po spamu ili to tezini?
U oba je duplo bolji od tebe ali vidim da se trudis da ga stignes :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 19 Mart, 2011, 10:29
haha glisto jel ti je zmaj idol po spamu ili to tezini?
U oba je duplo bolji od tebe ali vidim da se trudis da ga stignes :)
Jedan je ZMAJ
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Laki-zr

Citat: UFF poslato 19 Mart, 2011, 10:29
haha glisto jel ti je zmaj idol po spamu ili to tezini?
U oba je duplo bolji od tebe ali vidim da se trudis da ga stignes :)
Naravno da se ne trudim zmaj je jedan,LEGENDA

Lazic


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic


DebeliZmaj

evo opet sam tu ... da istutnjim sta imam forumom pa opet vracam svoj potpis koji
nekim iz uprave ne odgovara i ako nikoga ne pominje :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

uprava se slaze da tvoj potpis nikome ne smeta i mozes slobodno da ga ostavis kakav jeste...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

Da znas da sebi pripisujem zasluge za tvoj povratak. Od sada da nerviras ljude kao i do sada.....a ja cu u kriticnim trenutcima da ti lupam pluseve....cisto da se duze nerviraju...a i to banovanje mi i de na kurac....a najstrasnije je sto sam u nedoumici jer ga zovu automatsko, pa ne znam ko je zasluzan i zaduzen za to....mada krivce vidim u koaliciji SSZGO/UFFoja perfidno i kvarno prebacuje banovanje na automatiku. Ja i dalje apelujem da tebi daju dulu kvotu do banovanja i krace banovanje...fiksno 24 casa za 20 minusa...ti i mas poremecaj licnosti a to se mora uzeti kao olaksavajuca okolnost :P :P :P :P :P :P
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Ja do sada jos nikog banovao nisam

A ako neko ima poremecaj licnosti za njega nema posebnih uslova - nek ide da se izleci pa onda moze da se vrati medju normalan svet

Nisam za banovanje i meni licno zmaj i njegove poruke (vise) uopste ne smetaju ali u pravilima koje zmaj stalno pominje lepo pise ovo:

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2010, 01:08
Kod nas svi ste dobrodosli, pravila nema i niko nece da vas cenzurise niti banuje dokle god se ponasate ko ljudi jer mi nismo drzava niti politicari da pisemo pravila na nekoliko strana koja niko ni ne cita (pa onda neki zlonamerni da traze rupe u istom i da se sa nama ganjaju ko deca)

To je izmedju zmaja i sszgo-a ali ako ga je sszgo lepo zamolio da u potpis ne stavlja to sto stavlja onda on tako treba i da uradi a ne da filozofira o tome da li to nekom smeta ili ne smeta!

Sta te bre zabole Qrac da li to nekom smeta? Admin te ko coveka zamolio da promenis potpis, za to sigurno postoji razlog i to sto te je zamolio je sasvim dovoljno da to i uradis

E sad to sto je tvrdoglav i sto hoce da tera inat ja ga razumem jer dosta nas je takvih ovde ali brate onda kad popijes ban nemoj da kukas niti da tvoji prijatelji otvaraju teme o povratku kad si sam znao sta ce da se desi i opet si uradio to znaci da si tako i hteo

cao-zdravo ne bih te vise zadrzavo :)

GhostMile


Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2010, 01:08
Kod nas svi ste dobrodosli, pravila nema i niko nece da vas cenzurise niti banuje dokle god se ponasate ko ljudi jer mi nismo drzava niti politicari da pisemo pravila na nekoliko strana koja niko ni ne cita (pa onda neki zlonamerni da traze rupe u istom i da se sa nama ganjaju ko deca)

Citat: UFF poslato 20 Mart, 2011, 10:28
...
To je izmedju zmaja i sszgo-a ali ako ga je sszgo lepo zamolio da u potpis ne stavlja to sto stavlja onda on tako treba i da uradi a ne da filozofira o tome da li to nekom smeta ili ne smeta!

Sta te bre zabole Qrac da li to nekom smeta? Admin te ko coveka zamolio da promenis potpis, za to sigurno postoji razlog i to sto te je zamolio je sasvim dovoljno da to i uradis
...

Pravila nema, osim kad se "lepo zamoli". Kad se "lepo zamoli" onda je svako objasnjenje suvisno.
Ovo podsjeca na onu staru "demokratsku": Slobodan si da radis sta god ti ja kazem. :)
Pa sta bi sa crvenim i plavim pilulama?

UFF

GhostMile sto tebe niko ne treba nista da zamoli?

Pravila su da nema pravila a ako pocnes previse da kenjas i smetas celom forumu skrenucemo ti paznju da to nije ok i da prestanes, dalje je sve na tebi

Jel ti imas bolje resenje?