Glavni meni

VRATITE NAM ZMAJA BEZ NJEGA JE DOSADNO

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Mart, 2011, 21:34

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Milos

Sta je on korisno doprineo forumu?
Sta su ostali naucili od njega?
Koji putopis je napisao?
Bilo koji osnovan razlog da se zmaju skine ban? :)

nije njega banovao tamo neko, nego "mi" (clanovi foruma).

Samo da se zna, da mu ja ni jedan minus nisam lupio, jer ne mogu da dajem ocene.

zVuk

Sta je on korisno doprineo forumu?

Pa evo tema za jedan dan tri strane o njemu.

Sta su ostali naucili od njega?

Kako da koriste ignore opciju.

Koji putopis je napisao?

Reko je jednom u nekoj temi da mora da ide da baci djubre.

:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

pit

Citat: aca-pn poslato 10 Mart, 2011, 10:34
Pit, sam je to zasluzio, mene ne pogadja sta pise jer je davno kod mene na ignore, jer nikad nisam video toliko zlobe u jednom coveku. Mislim da ne postoji moto forum gde nije banovan, nije to bez razloga.

      Nisam mislio da cu ikad da branim zmaj od banovanja jer je mene bas iritirao ali sam skapirao da se on samo zeza ...pa ko ga shvati pogresno i primi se najebo je.Sto kaze Wolverine treba se izdici iznad situacije .
        P.S. slazem se da treba da mu se da popust na minusiranje tj za njega da vazi namanje dupla tarifa za banovanje.

gmum44

@milos


korisno mislim nista
ostali su naucili kako da iritiraju osale clanove foruma
putopis od kreveta do frizidera!!



razlog da mu se skine ban praktocno ne postoji ali 10 drkosa moze  i mene i tebe da banuje tako da  svi mozemo biti banovani zbog od ekipe sa coska   a  njega ne podnosi barem 20 ljudi  tako da je dozivotno banovan.


forum ne treba  da bude samo edukativan i da pisemo putopise ,kako  smo sklapali ili rasklapali motore ....itd ima i zezanja ako ti njegovo izlaganje smeta ignorisi ga.

ja sam medju prvima hteo da odem sa foruma zbog njega,to znaju i admini i vecina likova ali ALI zasto da me zmaj banuje bli me cosak ...on sere ja se smejem i o je to!!!



a ocenio si ti zmaja samo tako , inace nebi komentarisao u ovoj temi !
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

UFF


Milos

Citat: gmum44 poslato 10 Mart, 2011, 12:05
@milos


korisno mislim nista
ostali su naucili kako da iritiraju osale clanove foruma
putopis od kreveta do frizidera!!



razlog da mu se skine ban praktocno ne postoji ali 10 drkosa moze  i mene i tebe da banuje tako da  svi mozemo biti banovani zbog od ekipe sa coska   a  njega ne podnosi barem 20 ljudi  tako da je dozivotno banovan.


forum ne treba  da bude samo edukativan i da pisemo putopise ,kako  smo sklapali ili rasklapali motore ....itd ima i zezanja ako ti njegovo izlaganje smeta ignorisi ga.

ja sam medju prvima hteo da odem sa foruma zbog njega,to znaju i admini i vecina likova ali ALI zasto da me zmaj banuje bli me cosak ...on sere ja se smejem i o je to!!!



a ocenio si ti zmaja samo tako , inace nebi komentarisao u ovoj temi !

Kada sam rekao da ga nisam ocenio, mislio sam na to da minusima nisam doprineo njegovom banovanju.
U potpunosti se slazem da forum ne treba da bude SAMO edukativne prirode, ali molim te, kako okarakterisati njegov post gde prica kako bi mucio nekoga? O kakvom zezanju ti pricas kad je u pitanju covek koji je potrosio vreme razmisljajuci kako da MUCI NEKOGA?
A druga stvar, navedi bar JEDAN njegov edukativan post?
Isto kao sto ne treba da bude samo edukativan, ne treba da bude ni samo zajebancija, a za njega samo to i jeste...

Ako je tebi lepo da se zezas s njim, samo izvoli...

zVuk

Meni nije jasno kako je neko taj post o mucenju mogao da shvati ozbiljno, taj ima veci problem nego zmaj.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

gmum44

@milos


prijatelju ,prijtelju...ccc pa to ti kazem "OPSTE TEME"su za sviranje k...
657 strana su jerej i noam i jos neki potrosili na prepucavanje o veri i neveri,
kurta i murta su pisali jos o 500 razlicitih tema a da nisu bile edukativne,ah da but&guz mozda ima nekog smisla hm daaaaaa!!!
zmaj je klasicni provokator,i ko zna sta jos ali kazem ti drugi put 10 ljudi ce i tebe i mene da sjebe sa minusima,on kako se pojavi BAN
desetorica ga osakate odmah
ako si pazljivo procitao moj post JA SAM SE SA NJIM KACIO ODAVNO HTEO SAM DA GA ZAPALIM DA SAM MOGAO ALI...bole me k... i za zmaja i za njegova proseravanja "IGNORISI KORISNIKA" I MIRAN SI!
opet kada prodje njegovih 10-15 dana sjebace ga neko MALO SEBICNO!



TO JE MOJE MISLJENJE!



a ocenjujem ljude na osnovu razgovora oci u oci ne preko tipki!!!


uputi me u tvoje EDUKATIVNE postove ili teme!
interesuje me da nesto naucim !! [hello]
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

mali_zmaj

Ne znam dali sam dao par minusa ikome. Mozda stvarno kad sam vidio da tema stvarno nije za ovu vrstu foruma! Meni su u par navrata zviznuli minus,dali na ovom ili onom forumu,mada nikad nisam skontao zasto! Ali nikad nisam zamjerio nikome...Imate gomilu  nacina da ne proèitate ili da ignori¹ete osobu koja lupa gluposti...Ali ¹to bi rekli kazali sad æe ljeto dvadeseto pa kad nam i debeli zmaj opravi ma¹inu i osjeti drogu oktansku,necete vi njega vi¹e èuti....,do zime a onda jovo-nanovo....
jin-jang

Milos

Citat: gmum44 poslato 10 Mart, 2011, 13:54
@milos


prijatelju ,prijtelju...ccc pa to ti kazem "OPSTE TEME"su za sviranje k...
657 strana su jerej i noam i jos neki potrosili na prepucavanje o veri i neveri,
kurta i murta su pisali jos o 500 razlicitih tema a da nisu bile edukativne,ah da but&guz mozda ima nekog smisla hm daaaaaa!!!
zmaj je klasicni provokator,i ko zna sta jos ali kazem ti drugi put 10 ljudi ce i tebe i mene da sjebe sa minusima,on kako se pojavi BAN
desetorica ga osakate odmah
ako si pazljivo procitao moj post JA SAM SE SA NJIM KACIO ODAVNO HTEO SAM DA GA ZAPALIM DA SAM MOGAO ALI...bole me k... i za zmaja i za njegova proseravanja "IGNORISI KORISNIKA" I MIRAN SI!
opet kada prodje njegovih 10-15 dana sjebace ga neko MALO SEBICNO!



TO JE MOJE MISLJENJE!



a ocenjujem ljude na osnovu razgovora oci u oci ne preko tipki!!!


uputi me u tvoje EDUKATIVNE postove ili teme!
interesuje me da nesto naucim !! [hello]


Otvori podforume motori, moto oprema, voznja, ne secam se tacno koji jos, pa ces naci moja iskustva u vezi sa motorima, opremom, voznjom...
Mozda nisu edukativni, ali u svakom slucaju imaju veze sa MOTORIMA.

Ako mene neko izminusira sa namerom da me banuje, tj. totalno neosnovano, mislis da cu da dolazim jos ovde...da potrosim vreme pisuci nesto, a da me neko drka... U svakoj kafani postoji drustvo, a ne moram da se druzim sa onima koji mi jasno daju do znanja da to ne zele... jednostvano, odem u drugu kafanu.

Necu vise da se nastavljam, jer je ovo rasprava u prazno, a to ne volim.

Zelim ti sve najbolje, i viidmo se na drumu.

zmiya

Citat: UFF poslato 10 Mart, 2011, 09:45
Citat: zmiya poslato 10 Mart, 2011, 08:15
aaa,znaèi kriv sam ¹to nisam vi¹e stotina puta napisao dobrodo¹ao ili R.I.P.   [doh]
Ne kriv si sto si kasno dosao i nisi sve citao pa ne znas kako funcionise ;)
idi pozeli dobrodoslicu desetak puta pa pobledaj broj svojih poruka na for

èitao sam dosta toga,recimo u kuænom redu nema ni reèi o tome kako funkcioni¹u plusevi i minusi..

gmum44

 
Ukupno vreme provedeno na forumu: 2 dana, 8 sati i 45 minuta.
Ukupno poruka: 52 poruka
Ukupno pokrenutih tema: 5 tema
Broj napravljenih glasanja: 0 glasanja
Broj glasanja: 0 glasova


                           


Najpopularniji forumi po porukama Najpopularniji forumi po aktivnosti
Ostale teme  15
Motori  13
Moto oglasi - Prodajem  8
Razni oglasi  4
Predstavljanje  3
Honda  3
Uradi sam  3
Vo¾nja i padovi  2
Moj dnevnik  2
Yamaha  1
  Motori  0.6439%
Yamaha  0.5051%
Razni oglasi  0.4119%
Honda  0.3947%
Moj dnevnik  0.3460%
Moto oglasi - Prodajem  0.2820%
Uradi sam  0.1709%
Vo¾nja i padovi  0.0797%
Ostale teme  0.0779%
Predstavljanje

ah da vidim statistiku !
ok necemo se nastavljati  poz i vidimo se na drumu od sutra!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam temu otvorio kako bi zmaja vratili na forum i promenili nacin i  uslove bana u odnosu na minuse. Neki ljudi moraju imati neki poust.....jednostavno nismo svi isti...a nemamo mi ni isti prag tolerancije za gluposti a i pogadjau nas sve gluposti podjednako...evo racimo mene najvise pogadja kad neko daje pogresne savete i konstatacije iz moje struke, a ja ga par puta upozorim da ne daje dezinformacije a on nastavlja.
npr:
slilo se gorivo u karter posle deset dana stajanja u garazi. Onda neko kaze ne drzi ti iglica u karburatoru. Ja mu objasnim da karburator nema veze sa ti vec slavina, a on opet pusta ti iglica. Naglasim da u karburatoru ima 50 grama goriva i da iglica regulise nivo, a slavina drzi gorivo da ne ode u karter...a on opet iglica te iglica...tu onda prsnem i svasta iskucam....boli bre
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gmum44

JA MISLIM DA JE TU PROBLEM IGLICA!!!!!!!!!!! :P :P :P
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

gmum44

a iglicu je tu stavio i pokvario ZMAJ!!! :P :P :P :P [cheers]
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

BANE BROTHERHOOD

mislim da nije problem u slavini   ipak je iglica ta koja tu reshava stvar  kako moze bre neka slavinica da sprecava gorivo da curi u karter  i oc emu mi ovde pricamo o iglama za HEKLANJE ILI.... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

ne zmaj je heklao dzemper i on je pokvario iglicu ....ZMAJ JE KRIV BRE!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

gmum44

IGLICA ILI SLAVINA PITANJE JE SAD ?
DAL DA BUDEM DOBAR IL DA BUDEM GA
DAL DA SLUSAM PESME IZ RODNOGA KRAJA ? IL ZMAJA DA OBESIM ZA JAJA???
:P :P :P :P
KA CE SE VOZIMO???
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: gmum44 poslato 10 Mart, 2011, 18:39
IGLICA ILI SLAVINA PITANJE JE SAD ?
DAL DA BUDEM DOBAR IL DA BUDEM GA
DAL DA SLUSAM PESME IZ RODNOGA KRAJA ? IL ZMAJA DA OBESIM ZA JAJA???
:P :P :P :P
KA CE SE VOZIMO???
ovih dana samo da se malkooo proshushi staza da moze makar malo da se skace a ne da se valjamo ko divlje mangule  po blatu ....ko je bio proshli put  ...ma znash o cemu pricham ccc..cc.c [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

gmum44

ma zna se ko je zahebo stazu!!!ZMAJ!!! [rofl] [rofl] [rofl]
Stvarno je bre nenormalan lik ,ode da zapisava stazu i mi posle STA???kako da se vozamo ???
Ma trajni BAN ili to bese CRVEN BAN??
ma nema veze !!!
jebota ispade da ja branim debelog a W.zna sta se sve desavali izmedju nas!
I POSLE ZMAJA ZMAJ!!!


[talas]
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!