Glavni meni

VRATITE NAM ZMAJA BEZ NJEGA JE DOSADNO

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Mart, 2011, 21:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gmum44

SVI SMO MI ZMAJ!!! :P :P :P :P :P :P :P

osilila se vlas!!!



Lazicu spremaj vozilo ce bude buna protiv dahija bice posla!!!





[unistenje]









[djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]











sve je isto samo njega nema!!! NIJE ISTO !!! :P :P :P
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Lazic

 [obesiose]

[attachment deleted by admin]

gmum44

VASE JE SAMO DA RIKNETE OSTALO JE NAS PROBLEM!!! "SUZA"





U JEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!





Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Lazic


SSZGO

Video sam ovo vozilo, Lazicu, jesi bio u petak u kosutnjaku?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

#25
Ivane, ovo je moje vozilo...

cek da nadjem sliku... Suzu sam slikao, inspirisan novopostavljenjem za Topalovica...



[attachment deleted by admin]

mi¹ko_kolo

Citat: Lazic poslato 10 Mart, 2011, 00:43
Misko ne kapiras, da su ljudi u sustini mazohisti, i ako ga stave na IGNORE, jedan razlog manje za nerviranje, a to ne valja...

Narodu nikad ugoditi... Njihov problem.

gmum44

na topciderskom groblju!!!hahaha
ima i u Vinci "suza"


svi se zovu suza  sto se neko ne zove npr  veseli vencic?
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

MotoManijak

Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Mart, 2011, 00:19
A ¹to, lepo, ne stavite èoveka na opciju "ignori¹i korisnika" i onda vas bole u¹i ¹ta zmaj pi¹e. Ja tako uradio i uop¹te me vi¹e ne nerviraju njegovi postovi.

Pa i stavljen je na opciju ingnorisi korisnika 

Stavljen je (po sistemu glasanja) od strane celog foruma na narednih 10 dana ;D

Lazic

#29
@gmum:
veseli plamicak... [rofl] [rofl] [rofl] Da li se iko seca tog vica...?

Citat: MotoManijak poslato 10 Mart, 2011, 01:32
Pa i stavljen je na opciju ingnorisi korisnika  

Stavljen je (po sistemu glasanja) od strane celog foruma na narednih 10 dana ;D

Za prosli njegov ban sam cudnom igrom sudbine ja kriv, a da nije prosli put banovan, sad ne ga bi na 10 dana, pa se osecam krivim... [doh] [doh] [doh]

zVuk

Zmaja treba izuzeti od pravila autobana.

A  i broj poruka koji omogucava pluseve i minuseve bi trebalo dici na 1000.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zmiya

aaa,znaèi kriv sam ¹to nisam vi¹e stotina puta napisao dobrodo¹ao ili R.I.P.   [doh]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 10 Mart, 2011, 08:15
aaa,znaèi kriv sam ¹to nisam vi¹e stotina puta napisao dobrodo¹ao ili R.I.P.   [doh]
Ne ne to su i meni objasnjavali, to se ne racuna, samo 1+. slazem se, i ja, takodje, odlican post, smajlic, i ostale krajnje jednostavne tvorevine mozga koje se mogu iskoristiti za nabijanje postova,
A ako urednistvo misli da ja za radi zajebancije nemogu da izorganizujem minusiranje nekog....lose mislite.
Nego posto smo ovde svi ravnopravni, jel moze SSZGO ili UFF da bude automatski banovan posle 10 minusa....mislite o tome
VRATITE NAM DEBELOG
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

#33
Citat: zmiya poslato 10 Mart, 2011, 08:15
aaa,znaèi kriv sam ¹to nisam vi¹e stotina puta napisao dobrodo¹ao ili R.I.P.   [doh]
Ne kriv si sto si kasno dosao i nisi sve citao pa ne znas kako funcionise ;)
idi pozeli dobrodoslicu desetak puta pa pobledaj broj svojih poruka na forumu

@ revolution nema sta mi koga da vracamo vrati ce on sam cim mu isteknu zasluge - ova tema je bez veze otvorena jer kod nas ne postoji trajni ban

SSZGO

moze i uff da bude banovan sa 10 minusa...

evo lupite mu svi minus pa da probamo

:)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

gmum44

uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

stvarno a???


hehe evo od mene jedan



NAGOVORIO ME SSZGO
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

pit

Citat: revolution poslato 10 Mart, 2011, 08:58
Citat: zmiya poslato 10 Mart, 2011, 08:15
aaa,znaèi kriv sam ¹to nisam vi¹e stotina puta napisao dobrodo¹ao ili R.I.P.   [doh]
Ne ne to su i meni objasnjavali, to se ne racuna, samo 1+. slazem se, i ja, takodje, odlican post, smajlic, i ostale krajnje jednostavne tvorevine mozga koje se mogu iskoristiti za nabijanje postova,
A ako urednistvo misli da ja za radi zajebancije nemogu da izorganizujem minusiranje nekog....lose mislite.
Nego posto smo ovde svi ravnopravni, jel moze SSZGO ili UFF da bude automatski banovan posle 10 minusa....mislite o tome
VRATITE NAM DEBELOG


                   To grupno minusiranje uz dogovaranje je radio jedanklan na forumu koji se na srecu razjebo ...tako da ti sad zoves 10 coveka i d im kazews da minusiraju nekog bilo mao bezveze bar ja mislim.
                  Inace i meni je bez veze stoje zmaj ''van peska'' ali vratice se on ....samo je problem sto su ljudi sad navikli da mu daju minuse za sve sto napise pa bilo to opravdano ili ne.

gmum44

#37
EVO I TEBI JEDAN
ZBOG RAVNOTEZE!!! HEHE
SAD CE ME ZIGUJU!!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

aca-pn

Pit, sam je to zasluzio, mene ne pogadja sta pise jer je davno kod mene na ignore, jer nikad nisam video toliko zlobe u jednom coveku. Mislim da ne postoji moto forum gde nije banovan, nije to bez razloga.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: pit poslato 10 Mart, 2011, 10:26
Citat: revolution poslato 10 Mart, 2011, 08:58
Citat: zmiya poslato 10 Mart, 2011, 08:15
aaa,znaèi kriv sam ¹to nisam vi¹e stotina puta napisao dobrodo¹ao ili R.I.P.   [doh]
Ne ne to su i meni objasnjavali, to se ne racuna, samo 1+. slazem se, i ja, takodje, odlican post, smajlic, i ostale krajnje jednostavne tvorevine mozga koje se mogu iskoristiti za nabijanje postova,
A ako urednistvo misli da ja za radi zajebancije nemogu da izorganizujem minusiranje nekog....lose mislite.
Nego posto smo ovde svi ravnopravni, jel moze SSZGO ili UFF da bude automatski banovan posle 10 minusa....mislite o tome
VRATITE NAM DEBELOG


                   To grupno minusiranje uz dogovaranje je radio jedanklan na forumu koji se na srecu razjebo ...tako da ti sad zoves 10 coveka i d im kazews da minusiraju nekog bilo mao bezveze bar ja mislim.
                  Inace i meni je bez veze stoje zmaj ''van peska'' ali vratice se on ....samo je problem sto su ljudi sad navikli da mu daju minuse za sve sto napise pa bilo to opravdano ili ne.
zato i kazem da treba da mu daju popust. Nema decko lose postove vec samo iritirajuce....sto moze biti ...hhmmmm zanimljivo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11