Glavni meni

VRATITE NAM ZMAJA BEZ NJEGA JE DOSADNO

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Mart, 2011, 21:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Ja mislim da æemo da otvorimo rakiju..
ali sutra..

jager

Citat: 3006 poslato 16 Septembar, 2011, 17:15
E ljudi, ¹to volim ¹to nema nikoga da sere "nemojte da offujete" kad odlutamo ovako, pa pojma nemate...

Kolega, sa du¾nim po¹tovanjem, moram da vam saop¹im da ste, po mom mi¹ljenju, preterali. Ovo prevazilazi sve granice dobrog ukusa. Va¹a rasprava i bespotrebno upu¹tanje u diskusiju o rakijama je u potpunoj suprotnosti sa temom u kojoj se diskusija vodi.
Ljubazno vas molim da Va¹e pona¹anje na forumu dovede u red, a da se u buduænosti suzdr¾ite od nepotrebnog i suvi¹nog teksta.
Hvala.


P.S.
ZAJEBAV'O SAM SE, BRE!  :P

UFF


®are

Citat: revolution poslato 16 Septembar, 2011, 17:09
Ja pijem samo dunju od jednog proivodjaca u srbiji...a njega znam , bio kod njega, gledao kazane, gledao burice sa mlevenim plodom koji fermentira 12 meseci, probao rakiju sa izvora....dakle samo RAJAL...provereno, popio sam litar i kusur, omlatio se jedva dosao kuci, povracao celu noc, a ujutru glava ne boli.

RAJAL ... usvaja se ... jednoglasno. Probao i tro¹io preko nekoliko puta. [thumb_up]

Za 3006 ... RAJAL tro¹i samo "¾ensku" dunju, ona je mnogo soènija od "mu¹ke"...

Ali, da ne offujem previ¹e  :-[  ...  imaju i odliènu kajsiju,  odmah pored prostora za preradu i skladi¹tenje je preko 800 stabala "©vabice".


cika zuba

Citat: zmiya poslato 16 Septembar, 2011, 19:21
Ja mislim da æemo da otvorimo rakiju..
ali sutra..

Hmmmm ja do ponedeljka na antibioticima... :( :(
a ovog vaseg offovanja mi se nesto pripila rakija,ma bar jedna casica...   [balavi]  [balavi]  [cheers]  [cheers]
jaoooooooooooooooooo zivote......  [glavazid]  [glavazid]  [glavazid]

Mozemo sad malo o antibioticima a??  :'(  :'(  [rolleyes]
[/

zmiya

 to sranje ne treba piti,pogoduje stvaranju gljivica.. :P

Lazic

koliko ja znam, a znam, dobra domaca je najbolji antibiotik...

Landser

Aj kad smo kod rakije... Auuuuuu kako pijes svaka ti cast  :) Djekna - Radosav i Petko

WOLVERINE

Citat: Lazic poslato 16 Septembar, 2011, 21:45
koliko ja znam, a znam, dobra domaca je najbolji antibiotik...

Vutra ili radza?

jager


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

joka

I posle vam se priviða Zmaj, a u stvari ovo je tema o Zmaju, i to velikom!      [joint]

zVuk

s obzirom da su otkljucane sve teme.....bio bi red da nam vratite debelog zmaja pa da sve bude u fullu.....  :P :P :P :P
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

Bio bi red i da serijske ubice puste na slobodu

Tema nema veze sa ljudima

Svakom po zasluzi

Vratice se on al kad odsluzi svoje

Lazic