Glavni meni

VRATITE NAM ZMAJA BEZ NJEGA JE DOSADNO

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Mart, 2011, 21:34

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MIGE poslato 15 Septembar, 2011, 21:04
Citat: revolution poslato 15 Septembar, 2011, 19:57
28 jun 2011 12 inesto sitno...bese zadnja poruka debelog zmaja...osto je danas oterao lesinu (hvala Lazicu) nadam se da ce vreme provesti u ucenju upravljanja istom kako bi polozio vozacki ispit, a manje vremena provoditi u provociranju nadleznih i.
a ja ne verujem da ti sa doticnim komuniciras a neces samnom da popijes  [cheers] u semaforu  [thumb_down]
U SEMAFORU retko pijem pivo, uglavnom mlatim po DUNJI, pa ako resis da se otvoris za rajku...moze dve i cola da isperem grlo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE


MIGE

Citat: revolution poslato 15 Septembar, 2011, 21:39
Citat: MIGE poslato 15 Septembar, 2011, 21:04
Citat: revolution poslato 15 Septembar, 2011, 19:57
28 jun 2011 12 inesto sitno...bese zadnja poruka debelog zmaja...osto je danas oterao lesinu (hvala Lazicu) nadam se da ce vreme provesti u ucenju upravljanja istom kako bi polozio vozacki ispit, a manje vremena provoditi u provociranju nadleznih i.
a ja ne verujem da ti sa doticnim komuniciras a neces samnom da popijes  [cheers] u semaforu  [thumb_down]
U SEMAFORU retko pijem pivo, uglavnom mlatim po DUNJI, pa ako resis da se otvoris za rajku...moze dve i cola da isperem grlo
[thumb_up]

zmiya

I da vidimo koji to majstor za pola sata radi generalnu.. [zvizdi]

ЯЭВОЛУТИОН

Pri tome Zmaja videh dva puta u zivotu....
Po mom misljenju je on, plagijator, provokator, virtuelni domonstrator....elem , nekima ide na kurac, ali meni je baz takvih dosadno u zivotu...bitno da nije depresivan.....i ne pominje ozbiljne majstore i servise koji rade generalku za dva sata... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 15 Septembar, 2011, 21:40
I da vidimo koji to majstor za pola sata radi generalnu.. [zvizdi]
Valjda ce mi u cetr oka otkriti tajnu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: zmiya poslato 15 Septembar, 2011, 21:40
I da vidimo koji to majstor za pola sata radi generalnu.. [zvizdi]
eeee ne pamtis postove,nije za pola sata nego za 15 minuta,druze zmyu-ga veliki  :D

zmiya

izvinjavam se nisam pratio na èasu,po dunja za kaznu..

MIGE

Citat: revolution poslato 15 Septembar, 2011, 21:42
Pri tome Zmaja videh dva puta u zivotu....
Po mom misljenju je on, plagijator, provokator, virtuelni domonstrator....elem , nekima ide na kurac, ali meni je baz takvih dosadno u zivotu...bitno da nije depresivan.....i ne pominje ozbiljne majstore i servise koji rade generalku za dva sata... :)
2 sata?ja to  [nono] rekao

MIGE

Citat: zmiya poslato 15 Septembar, 2011, 21:44
izvinjavam se nisam pratio na èasu,po dunja za kaznu..
dunja?pa......moze,mada pijem i pivo  :)

jager

Dunja+pivo=ubistvena kombinacija  [rofl]

Nego do kad Debelom traje ban? Nije valjda do komunizma?

Landser


3006

Pazite se te dunje, kod nas se dunjevaèa prodaje na svakom koraku, a ja skoro ne videh drvo negde... Drugo, dunja je suv plod i treba je mnooogo za litar rakije, tako da je èesto peku od svega i svaèega pa samo u prepicanju naprave aromu sa pet kila dunje iz zamrzivaèa. Zato ja preferiram kajsiju, toga bar ima more po Srbiji...

cika zuba

#253
jabuka pun kazan + prokuvana rendana dunja (3-4 kg) i onda malo arome dunje na kraju = rakija od dunje...

al i ja kao 3006 mislim da je kajsija pun pogodak...
sljiva mi se nesto ne djasvi,a do pre 2 god Viljamovka Takovo je bila No. 1 ;) ;)

PS: al bez drinkica nema nista,bar po meni,najbolji sam sutradan...

PSS: a da otvorimo temu o rakijama.... mislim da ce biti pun pogodak....
[/

3006

©ljiva se èuje na tri metra od tebe.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja pijem samo dunju od jednog proivodjaca u srbiji...a njega znam , bio kod njega, gledao kazane, gledao burice sa mlevenim plodom koji fermentira 12 meseci, probao rakiju sa izvora....dakle samo RAJAL...provereno, popio sam litar i kusur, omlatio se jedva dosao kuci, povracao celu noc, a ujutru glava ne boli.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

3006

E ljudi, ¹to volim ¹to nema nikoga da sere "nemojte da offujete" kad odlutamo ovako, pa pojma nemate...

MIGE


Lazic

@revolucija:
Hmm, nije trebalo celu noc da peglas... Sumnjivo je tu nesto, sta je kila za tolikog coveka...?


Citat: 3006 poslato 16 Septembar, 2011, 17:15
E ljudi, ¹to volim ¹to nema nikoga da sere "nemojte da offujete" kad odlutamo ovako, pa pojma nemate...

A tema je bas ozbiljna, ubilo se... [rofl] [rofl] [rofl]

Mortisha

Citat: cika zuba poslato 16 Septembar, 2011, 12:21
PSS: a da otvorimo temu o rakijama.... mislim da ce biti pun pogodak....

[thumb_up] [thumb_up]
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...