Glavni meni

VRATITE NAM ZMAJA BEZ NJEGA JE DOSADNO

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Mart, 2011, 21:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

a jesi èuo juèe da ti je neko dobacivao: æelaviii,æelooo...?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 20 April, 2011, 22:12
a jesi èuo juèe da ti je neko dobacivao: æelaviii,æelooo...?
Ja kada bi slusao svaku budalu sta vice...ne bih imao vremna nizasta drugo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

prpa_zr

Ja sam odu¹evljen èinjenicom da je ova tema do¹la do strane br 11 ..
jo¹ jednom potvrðeno pravilo da ne postoji negativan marketing ako je krajnji cilj ostvarivanje publiciteta.. ostaje zakljuèak da Zmaja Debelog neki mrze, neki ¾ale, mnogi ignori¹u ali ne ostavlja ljude ravnodu¹nim!!!

Objektivno gledano, ovo je ogroman uspeh za nekoga ko se uglavnom "proserava"
potseæa me na nekada¹nju reklamnu kampanju Pall Mall-a: "vidite li psa?"

:D :D :D

ЯЭВОЛУТИОН

Uopste nije u pitanju Zmaj, vec princip. da li je neko ko kenja prema svemu losiji od nekoga ko ne forumu ne postuje uopste. U prvom slucaju bi se moglo diskutovati ko je u pravu , u drugom slucaju to je beskorisni clan koga banovali ili ne nema razlike. Ja licno sam protiv banovanja bilo koje vrste. prihvatio sam automatski ban jer je pitanje stava vecine, ali kada bolje pogledamo, ko garantuje da je vecina u pravu samo zato sto je vecina....
Ukinite automatsko ili bilo kakvo banovanje, brisite teme koje mislite da vredjaju bla bla bla, i objasnite ljudima da postoji dugme IGNORE, pa kako se kome svidja.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Pop

Da je vecina u pravu, motori bi bili zabranjeni :D

A za siroke narodne mase... To se lako manipulise....

"Грме танки џефердари..."


WOLVERINE



  Debeli Zmaj ima najacu email adresu na forumu.............  mozda zato i nije na forumu...........

UFF

ja sam i dalje pre za auto ban nego za brisanje tema

Dzigi Boy

Jeste zvali Zmaja da ide u psecaru?????

mkt


Kengur

Ne znam zasto tolika buka oko bana, kad ban dobija samo debeli zmaj?
To valjda znaci da nije do bana, nego do debelog zmaja?

Uvek prvo podji od sebe i svojih gresaka, a nemoguce da se svi na forumu mentoli, a samo debeli popije ban?
Pa jel vam nesto to govori?

Njemu ocigledno ne....

Brisanje...? A ko da sudi o brisanju, nas cetvoro? Aaa to ne....

ЯЭВОЛУТИОН

 
Citat: Kengur poslato 21 April, 2011, 10:52
Ne znam zasto tolika buka oko bana, kad ban dobija samo debeli zmaj?
To valjda znaci da nije do bana, nego do debelog zmaja?

Uvek prvo podji od sebe i svojih gresaka, a nemoguce da se svi na forumu mentoli, a samo debeli popije ban?
Pa jel vam nesto to govori?

Njemu ocigledno ne....

Brisanje...? A ko da sudi o brisanju, nas cetvoro? Aaa to ne....
A ko odlucuje o banu...sszgo...koliko vidim samo se sa njim potkacio i od tada je banovan svaki cas...realno me ona stvar zabole i za debelog, ali ne postoji opravdanje za ban..i ma kako to izgledalo kao anarhija to je demokratija...sloboda pisane reci
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Danas sam sa WOLVERINOM i Debelim Zmajem proveo dva kvalitetna sata, i bez njihove pomoci, qrac bi uspeo sa 9 prstiju da spakujem motor da mogu da se odvucem na VMA kod ortopeda, a da bude u okviru zakonskih 24h koliko imam fore za odstetni zahtev... HVALA DARKO i HVALA PETRE na pomoci, oduzicu vam se jednog dana, nekako,  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] a ti Ivane, pusti Zmaja da leti, ne ljuti se... [cheers]

[attachment deleted by admin]

WOLVERINE



    I sa ovakvim motor ti planiras sutra....  cccc

Lazic


markodjurovic

Reci mogu biti ubojitije od maca. Vazno je docekati ih kako treba . A uzivo je druga prica ;)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Lazic

Mene recimo mnogo vise nervira, sto mi je crkao balast od xenona kad sam pao, nego sto me je bilo ko na forumima iznervirao ikada...

UFF

Mene nervira kad hocu a ona mi neda :D

mi¹ko_kolo

Dobro je dok nisi u situaciji da ona hoæe-a ti ne mo¾e¹!   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

pit

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 April, 2011, 12:33
Dobro je dok nisi u situaciji da ona hoæe-a ti ne mo¾e¹!   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

     To vec ide s godinama a UFF je jos mlad decko ...mada ima leka i za to ...sve se moze kad se hoce.
   

mi¹ko_kolo

Ma jeste mlad, al' godine brzo proðu! ;D ;D ;D