Glavni meni

Honda cx500 prepravka

Započeo Andjelo, 26 Novembar, 2018, 17:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

Evo pomazem prijatelju oko prepravke motora Honda cx500  cafe racer .Posto on nije toliko strucan obragio se meni za pomoc .Pa krenulo ovako ......njegove su ideje a ja sam tu da sprovedem  delo .Zamenjena prednja viljuska sa felnom , klestima , trokut i felnom od Gsxr 750 W .Odradjeno je to veci deo posla a ja ga nagovaram da odradi i zadnju felnu od gsxf 600 1996g koja je slicna kao i prednja felna

Andjelo


Andjelo


Andjelo

Rezervoar je Njanja sredio pre par meseci a ostalo ce mo videti kako budu tekli radovi

Andjelo

U pocetku je bilo da se orginalna felna uklopi na ovim stapovima sa diskovima i klestima od gsxr 750 , ali posle par dana gledanja i merenja nije moglo to da se uklopi .....pa smo se pozabavili samo da uklopim trokut u vrat , sto za mene nije predstavljalo neki problem uz pomoc strugara

ЯЭВОЛУТИОН

moras naci zadnju felnu za kardan sa tri kraka...da lici na gsxr-ovu prednju...nazalost zadnja od vx800 i gsx1100g su sa vise krakova....mislim da je jedino xj900 poslednje generacije imala trokrake kardan tockove
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

Ja nesto drugo imam na umu , ne kazem da ce pasovati vec da cu probati da uklopim felnu od gsxf600 95,96,97 g koja je ista kao i ova prednja i mehanizam kardana da probam da ubudzim u nju  , posto je od gsxf uza felna da bi usla na viljusku a posle da se sredi osovina 

Andjelo

#7






Havarisan

Imam ja felnu sa zadnjom vilom komplet od vx800

ЯЭВОЛУТИОН

samo sam cekao kad ces da se javis....a ja sta god trazim ti nemas..... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Citat: Havarisan poslato 26 Novembar, 2018, 18:52
Imam ja felnu sa zadnjom vilom komplet od vx800
Havarija imas neke felne pogodne za preradu za sm? Tipa gs500, neki stariji R koji nosi pozadi 160 itd?

Havarisan


Lazic


Andjelo

Evo da postavim jos koju sliku radova .......i od mene toliko za sad .Decko ce sam dalje da uklapa i sredjuje motor .Ako zatreba ja sam tu .......odradjeni fuzasteri od GSXR 750 i napravljen je mehanizam za menjac i kocnicu




Andjelo

Sto se tice zadnje felne to ce da vidi , a ja vise necu biti navalentan da ga ubedjujem ........