Glavni meni

Kupujem ECU , Honda cbr600 f4i sport , 2001 , A12

Započeo Darko, 15 Novembar, 2018, 18:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole


Darko

Citat: UFF poslato 27 Decembar, 2018, 22:27
[rofl] boban  [kralj]

darko uzmi lepo stranca za somica prepakuj sta ti treba ostalo u oglase pa kad ode, u medjuvremenu se vozas i sta god crkne ili dotraje ili se ne daj boze olupa samo presrafis i teras dalje, trosak 0rsd a miran si jos 500.000km koliko taj agregat moze opusteno da izgura bez intervencija

imam odlicnog i to ne stranca nego naseg sa sve papirima za 800e na lastis ... olupan napred , a agregat presao nesto bas malo km

®or¾

Pa gde gori onda,kupuj to i re¹en problem i ima¹ delova za dok ti ne dosadi [cheers]

UFF

idealno, lupio sam stranca misleci nekog donora organa iz kog god razloga
a izvuci ces dosta vise od tih 800e kad sve rasprodas, ima da se nacekas posteno doduse ali to je najpametnije

Slaninar

Ova Honda deluje puno zabavnije od one Yamahe ¹to si imao...  :)

©alim se malo - kontam da je OK sad kad si na¹ao donora za delove.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Boban_m poslato 27 Decembar, 2018, 22:33
I nista. Kupim razjebanu Hondu, popravim i vozam se ;D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se]

Pa jbt Bobane, zagrcnuh se na pivo... :o ;D ;D ;D

Darko

Narucen ecu !

Igranka ide dalje ..

Pre ugradnje hocu da ga oteram kod elektricara , da proveri instalaciju za svaki slucaj , da metne neki osigurac pre ecua , da metne jedan voltmetar , da kupim nov akomulator , i da posaljem ziki regler na ponovnu proveru..

Mislim da ce to biti to

El Jefe

ЕЦУ и реглер имају свој осигурач то је сигурно, али је и сигурна једна ствар да опет поновим. Паљење мотоцикла преко каблова а коме струја има побуду преко сталног магнета, контра од аутомобила , у случају лошег акумулатора, може да спали електронику брже него што осигурач реагује.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ne znam kako da ti kazem....600rr i 600f4i nisu bas isti motorcikli
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Darko

Stigao je ecu sa servisa . Nije pipnut ! Opet , da ne gresim dusu , ne znam da li je lik mogao da ispita ispravnost bez otvaranja , preko ovih pinova , ili pomocu neke alatke, ali malo sam sumnjicav da je ista radio

@revolution , o kom 600rr govoris ?! Narucili smo ecu za moj model , f4i i po serijskom broju istim kao i moj






viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

a sta ako se ispostavi je ispravan a upravo je puko pare za drugi iz usa koji mu ne treba?  [rofl]
posle ne moze ni da ga proda ovde jer ovde to takodje nikom ne treba
lepo sam rekao da je bolje da si dao 800 za ceo slupan motor nego 200 za jedan jebeni deo (koji takodje moze da bude neispravan pa se ti zali u amerikama i salji ga nazad)

Darko

Ako se ispostavi da je moj ispravan , ovaj mogu da prodam za koliko oces , bas zato sto ga nema niko. Na ebuy smo cekali potvrdu da je deo testiran , ocena prodavca je 100% positive.

Drugo , ipak postoji sansa da se ispita ispravnost ecu-a , a da se ne otvori , to malopre saznadoh :)

Ako tako gledas , znas koliko “ako” postoji

feelgod

Jebo ga motor vise, pa ti vise guras nego sto vozis.

Bas zelim da sto pre popravis da se ne mucis ovako.

Lazic

Lo¹ mu bio Kavasaki...




Citat: El Jefe poslato 28 Decembar, 2018, 12:39
ЕЦУ и реглер имају свој осигурач то је сигурно, али је и сигурна једна ствар да опет поновим. Паљење мотоцикла преко каблова а коме струја има побуду преко сталног магнета, контра од аутомобила , у случају лошег акумулатора, може да спали електронику брже него што осигурач реагује.

"tranzistor za¹tiæen brzim osiguraèem æe u sluèaju kratkog spoja izgoreti i time od izgaranja za¹tititi brzi osiguraè"... :o :D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

od nije ni pipnut, nije ga ni pogledao la¾e, to je samo ¾ièica za¹to je skupo, pa do, èuo sam da mo¾e da se pregleda i bez otvaranja, a izmeðu stoji jedno mar¹ iz radionice, ako majstor ima imalo karaktera jer u zemlji u kojoj svi sve znaju jako je te¹ko biti ilija èvoroviæ kao mu¹terija ... :)


El Jefe

Каква срања потурају као модерну литературу, Коста заслужује све похвале за овакве зен приче.  За копље је бољи од оног кувара што серу да је модеран писац.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

kole je budala ali nije glup....majstor sa rentgenom ...mozda....supermen....ja i dalje mislim da nije do ecu, vec do neceg drugog, ali mora na osciloskop.....dovoljno je da ne dobija signal sa pickupa ili da je zabagovao flip over senzor i nema paljenja...ali sta ja znam ja sam prioceni freza majstor....CRKLA ELEKTRONIKA...tako je
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11