Glavni meni

Kupujem ECU , Honda cbr600 f4i sport , 2001 , A12

Započeo Darko, 15 Novembar, 2018, 18:33

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Bobane , nisu to ovi ...ovih ima i u Srbiji pun dzak za stotinak evra .. mora da bude model 38770-mbw-a12   



ma drugari , hvala vam na pomoci i svemu ... ali reci kolika komlikacija oko americkog ecu-a ... za manje para bih dobio evropsko resenje , pa sutra preosutra i ako opet nesto vrisne nije toliko strasno ..



ja mislim da bi definitivno trebalo da precrtam opciju trazenja usa ecua za bajk i okrenem se trazenju majstora koji bi to prepakovao ,


Darko


Darko


Boban_m

Citat: Darko poslato 27 Decembar, 2018, 21:50
Plus 44$ shiping + 102$ carina

:(
Ne pratis na casu. Narucis na moju adresu i shipping 0$.

Hattrick

A koliko bi kostalo da od nekog ko drzi lupane motore i radi polovne delove kupis kompletnu strujnu instalaciju sa ecu i bravama od evropskog motora ? I tu nema sta da se namesta, zameni se main intsalacija, dzek u dzek, i to je to, mora da proradi.

®or¾

Darko,ako ti ne¹to znaèi,moja sestra dolazi krajem januara,mislim 23.iz Engleske.Ukoliko do tog datuma mo¾e da stigne do Londona,doneæe ti ga bez carine,veæ je vuknjarila kojekakve delove,mojim drugarima.Jedino ¹to vi¹e neæe da se jebava sa transakcijama,obavi¹ sve,stigne njoj na adresu i ona ga donese.Neæe jer je za neku jebenu masku za Hondu dva puta plaæala po¹tarinu i zajebavala se se nekim Francuskim magarcem

Boban_m

Daj ti njemu litar one radze bez secera, proci ce ga sve muke ;D

®or¾

 [rofl] Misli¹  neæe mu trebati ni ecu ni motor? ;D


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Darko

Pa sad mi unosis crva , taman sam presekao da cu da metnem evropljanina, jebem mu misa

UFF

 [rofl] boban  [kralj]

darko uzmi lepo stranca za somica prepakuj sta ti treba ostalo u oglase pa kad ode, u medjuvremenu se vozas i sta god crkne ili dotraje ili se ne daj boze olupa samo presrafis i teras dalje, trosak 0rsd a miran si jos 500.000km koliko taj agregat moze opusteno da izgura bez intervencija

Boban_m

Ajde bre muzicar, to je 200 evrica, zaradis za vece :P ;D

Darko

ovaj za 200e bih i uzeo. ajde da napravimo komb za slanje , sta predlazes ? porucim ga na tvoju adresu , i ?

Boban_m

I nista. Kupim razjebanu Hondu, popravim i vozam se ;D

Darko



Biker-Boy

Kad upali Honda, treba da se napravi jedna opstenarodna pijanka, da se to propisno proslavi :D
I feel the need..... the need for speed !!!