Glavni meni

Kakve lazi

Započeo Andjelo, 06 Novembar, 2018, 21:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Andjelo

Auto i delje stoji na Nemackom sajtu a i kod nas je na oglasima vec 15 dana

Andjelo


Laki-zr

Drugaèije su slike 😂

Andjelo

Na 6 -toj  slici na polovnimautomobilima  se vidi naziv placa gde se auto nalazi

Laki-zr

Skontao sam, al bar ima drugaèije slike i skinuo tablice. 😂

Laki-zr

Rade to dosta njih kod nas, koji se bave prodajom auta...

Darko

ali na nasim oglasima pise da je auto "u dolasku"
ne mora da znaci da je prevara
mozda ga nemac nije skinuo sa oglasa jos uvek

snimio sam ga i ja ... poceo sam sa 2010- god , pa zavrsih na 2015-o ...   ;D

Andjelo

Onog trenutka kada je auto isplacen , prodavac ga skida sa oglasa

Andjelo

Ovde znaci da auto uopste nije pazaren

Andjelo

Evo jednog primera sto se meni desilo...
Odlucim da kupim auto i sve ugovorim u cetvrtak da dolazim u ponedeljak sa kesom za auto.Sve bilo u redu potvrdim u nedelju da dolazim u ponedeljak.U ponedeljak ujutru javim se da stizem u toku dana sve u redu

Andjelo

Na pumpi oko 1 sat popodne stize mi poruka od sina da slikam auto , jer vise nije na oglasu on mislio da smo stigli .U to okrecem broj telefona prodavca a on mi kaze njegov golega prodao auto.......doslo mi je da mu razbijem glavu , a ja na 200km do placa

isterivac

Moze da bude i to ali moje iskustvo pre 2 nedelje. Faca naruci ATV iz Amerike. Ja ga nadjem kpd jednog dilera, sve vrhunski.. Dogovorimo da se dodje po atv, sve super... I kad se otislo po isti, diler u fazonu "ej kao ne mozemo da ga prodamo, ima kvar"
Dobro, jel mozemo bar da ga vidimo? Pa kao ne moze, kupci nemaju pristup nasem servisu. Opet dobro, pa ajde slikajte ga vi, nije problem, samo da ga vidimo?
Opet, ne moze... Ali imamo mi drugih atv-ova u ponudi..
Svi lazu i mazu samo da bi dosli do kupca.. Navlakusa na bilo kojoj strani sveta...
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Andjelo

A ima i ovakvih situacija , vecina prodavaca automobila kod nas radi preko Slovenije ili Madjarskih firmi koje nisu ciste , zbog mnogo manjih placanja dadzbina .Tako evo jednog primera kada sam isao za auto .Brat zove za  jednog prodavca iz Srbije za auto , sve u redu ...prodavac u Nemackoj trazio racun firme u Madjarskoj da proveri
Posle kraceg vremena zove i kaze da nece da posluje sa tom firmom

eclipse4

pa ovde pun kurac oglasa placeva u srbiji....znaju da je puna nemacka srbia (plac = kuca)

sremac

Osman Göktepe gazda placa dosta za preksok, turèin i pazarac, prosto ne zna¹ koje je bolja kombinacija za biznis :D

dosta kuæa ostavi auta jer su plaæeni oglasi pa kao reklama za plac, da pogleda¹ ostalu ponudu.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Gavrolini

Pazarci, siptari i svi ostali dole sa kosova ce te deset puta manje zajebati nego neka nasa dzukela odavde. Mnogo mojih prijatelja je saradjivalo sa njima dole i svi ih samo hvale. Kod njih je i dalje rec zakon.

Andjelo

Za Turke i Albance imao sam skoro 100% pozitive za posao a  za Pazarce i Bosnjake ne bi rekao da su od reci

Kanarinac

Siptari ko siptari mozda, pazarci su uglavnom ozbiljni varajici

eclipse4

Citat: Andjelo poslato 07 Novembar, 2018, 16:32
Za Turke i Albance imao sam skoro 100% pozitive za posao a  za Pazarce i Bosnjake ne bi rekao da su od reci

slazem se sa tobom,meni albanac iz DHL-a stalno donosi posiljke na kucnu adresu i jos me nikad nije zajebo i uvek mi kaze sljusa radio serbia,skodra,sretna nova godina......ja ga naucio "i svi bozicni praznici" i sad kaze "sretna nova godina i svi bosnici praznici" al polako jos malo pa ce on i to da nauci :)