Glavni meni

Prevoz motocikala - iznajmljivanje prikolice

Započeo Bishke, 06 Novembar, 2018, 10:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Citat: Hurricane poslato 07 Novembar, 2018, 12:05
Citat: Gavrolini poslato 07 Novembar, 2018, 11:10
Citat: zagadjenje poslato 07 Novembar, 2018, 09:14
To ti mega jeftino. Verovatno neki zbirni transport
pa da, vuce desetak auta, motor stavi popreko iza kabine. I ne prijavi gazdi da ga je nosio, cista kinta vozacu ostane.


vozaèu mo¾e èista kinta da ostane samo ako nije izvozno ocarinjen i ne prijavljen na ulasku, a u tom sluèaju skaèe raèunica za jo¹ glavu dve

nekom je i to u interesu, nije ni isto ni slièno ako se motor dotera za stazu, njivu ili delove i motor koji treba uredno,

napominjem uredno (nama iz 015 mora da se naglasi) ocariniti  ;D


uredno iz italije je oko 250 eur

ja mogu da zavr¹im oko 200

plus tro¹kovi na¹a granica, ¾ica i ostalo ¹to i ne moram ja da carinim
Loznicanin ne kenjaj. Doteran mi uredno ktm exc napravljen ulaz i sve regulara. Jebe se gazdi sto je ovaj natovario jedan motor koji ne zauzima mesto ni jednom autu. Covek mi istovario na auto placu i ja preterao do spedicije. I dan danas se taj ktm vozi po srbiji registrovan.
Biske sve je to u rok sluzbe. Ako pazarim neki motor u kragujevcu sto treba da pogledam, cimam te da iznajmim pri¹u.

VR 46

Мене интересује има ли негде повољно чварци и кавурма?
Twist of wrist!

Gavrolini


UFF

Citat: Bishke poslato 07 Novembar, 2018, 14:06
Jebes ti ovakav oglas

postovani korisnice komentari dolaze besplatno uz vas besplatni oglas., u slucaju da zelite oglas bez komentara kliknite molim vas na opciju placeni oglas :)


Gavrolini

Poastovani administratore u slucaju da kliknemo na placeni oglas, koliko isti placate? :)

UFF

placam 50% od onog sto dobijem od google ads kad resim da ih konacno uvedem na 4um

Gavrolini

Uvodi jasta. Ali samo neke sa erotskim sadrzajem.

Taraba

Ja sam zadovoljna musterija gosn' Bishketove slep sluzbe.
Pitajte sta vas interesuje :)

Iscima sam ga u utorak u 5 popodne, da u sredu ode u Temerin, pogleda motor i ako je ok kupi, spakuje i dotera.
Kako smo se dogovorili tako je i bilo - i jos preko toga... covek se iscimao da se cenka za moj motor, spustio cenu (nije standardna usluga) i pozurio nazad za BG.

Meni je bilo najbitnije da se sve detalje lepo dogovorimo i da sve bude po dogovoru - tako je i bilo.





Vezao ga kao u SM tamnici.  [djavo]

Komunikacija:
Dogovor:
Usluga:

Ukupno:
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

pa jesi castio bar pola od toga sto ti je spustio cenu....nisi...jajaro.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Jos nije naucio da veze enduro motor sa dva spanera i da ne mrda :)

Taraba

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Mart, 2019, 11:38
pa jesi castio bar pola od toga sto ti je spustio cenu....nisi...jajaro.

Hteo, nece covek. Mora ga vodim na klopu neku.
A tebe ceka jedan lepi SXC uskoro - tvoje omiljeno sokocalo :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

sta ces sad sa kantasakijem?
ako je nekretnina jos uvek kod tebe

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Citat: Taraba poslato 22 Mart, 2019, 10:29
Jok. Prodao prosle godine jos.
daj malo info o ktm...jel pali? Ide? Kakav je?

Taraba

Krepo frajlauf, ide isto kao stari SM 640, al bolje kida u startu... ima FCR41 karburator.
Vozi se kao bicikla - lagan.
Sve tecnosti i filteri su za zamenu i semerinzi viljuske.
Upisao je prednji disk i plocice uljem iz viljuske i kocenje nije ni malo prijatna rabota trenutno.
Dobio sam i rezervoar od 21L za duze voznje.
Sediste je, u odnosu na 640, duplo gore... ima sundjera cisto da ne bude da ga zovu fosna.
Nema copavu - samo centralni. Dok ne provalim kako da podignem na centralni stoji naslonjen na policu u garazi :D
Plastike su matirale nacisto - mozda cu da probam sredim kao na SM-u sto sam ili cu da ih jednostavno prelepim nekom folijom - videcu.
Far je go kurac  Kao hrcak sa rodjendanskom svecicom.

Ispod plastika - zadivljujuce cist i citav... nema kasapljenih zica, razdrkanih nosaca i slicno. Sve je utegnuto i gde treba da bude.
Ima neki trip computer by Joska ako se ne varam - nisam impresioniran nesto - pise Dobrodosli kad se upali :D
Videcu da li cu ga menjam ili ostavljam kasnije.

Juricu u nekom trenutku zadnju glavcinu ili ceo tocak od 640 sa gumama jer je ovom vec pukla glavcina od voznje po asfaltu.
MIslim da je spusten jedno 2-3 CM u odnosu da na fabricki jer su viljuske spustene i video sam na oglasu da ima dodatni set koski.

Trenutno se motor rasklapa, menja sve sto mogu ja da zamenim pa onda ide kod gosn. Revolucije da ga utegne - frajlauf, ventili itd.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Koja je finalna cena bila ako nije tajna?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11