Glavni meni

MotoGP Malezija

Započeo ®or¾, 03 Novembar, 2018, 10:51

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

Kako koje,pa pao je jebiga. [cheers]

zagadjenje

Citat: sasafilipovic poslato 05 Novembar, 2018, 14:32
https://vimeo.com/298984918


U ovome i jeste poenta kad ka¾em èist marketing. nema tu ni H od te njegove toliko spominjane harizme. Samo tim ljudi iza njega. A nekad malo popusti i zaboravi na instrukcije, jbg, svi smo ljudi.
Èovek je èobanin neopevani, samo lepo upakovan.
Markezu svaka èast, a Ianonea mi ba¹ ¾ao. Bar je Rins ostao do kraja da poka¾e da je Suzuki veoma ozbiljani da æe biti sve ozbiljniji!
A Yamahi kao da je neko stisnuo ON dugme u poslednje vreme.
Tjuning bud¾ing

mi¹ko_kolo

#22
Citat: Darko poslato 05 Novembar, 2018, 17:18
gde su ovi Rosijevci sa foruma ? NIste videli temu ? Koje je opravdanje sada ? Na prosloj trci ? Na preprosloj ?
Ne komentarisete ni Lorencovu izjavu posle Malezije ?

ccccc
За  разлику од љубитeља кревељка, ми не бранимо неодбрањиво. Зато је некада боље ћутати него ишта рећи.

zVuk

Citat: mi¹ko_kolo poslato 05 Novembar, 2018, 18:05
Citat: Darko poslato 05 Novembar, 2018, 17:18
gde su ovi Rosijevci sa foruma ? NIste videli temu ? Koje je opravdanje sada ? Na prosloj trci ? Na preprosloj ?
Ne komentarisete ni Lorencovu izjavu posle Malezije ?

ccccc
За  разлику од љубитља кревељка, ми не бранимо неодбрањиво. Зато је некада боље ћутати него ишта рећи.


kako bre tako misko..??.. sad si me razocarao....ovako s' to radi....covek je imao pad desetak minuta pre toga i verovatno ga jos sve boli kao posledica tog pada, a ovaj redar navalio na njega kao da je dzak krompira...svako normalan bi u takvoj situaciji tako reagovao....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

®or¾

 [rofl]  [rofl]  [rofl] Tako je zVuèe,izgleda se od najboljih uèilo.zVuka za preCednika. [rofl]  [rofl]  [clapp]

Darko

Citat: zVuk poslato 05 Novembar, 2018, 18:28
Citat: mi¹ko_kolo poslato 05 Novembar, 2018, 18:05
Citat: Darko poslato 05 Novembar, 2018, 17:18
gde su ovi Rosijevci sa foruma ? NIste videli temu ? Koje je opravdanje sada ? Na prosloj trci ? Na preprosloj ?
Ne komentarisete ni Lorencovu izjavu posle Malezije ?

ccccc
За  разлику од љубитља кревељка, ми не бранимо неодбрањиво. Зато је некада боље ћутати него ишта рећи.


kako bre tako misko..??.. sad si me razocarao....ovako s' to radi....covek je imao pad desetak minuta pre toga i verovatno ga jos sve boli kao posledica tog pada, a ovaj redar navalio na njega kao da je dzak krompira...svako normalan bi u takvoj situaciji tako reagovao....

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]   sigurno je to

VR 46

Ах ти антиросијевци,нема их нигде и онда се деси нешто и одмах креће пљување... [zvizdi]

Роси имао добар темпо,претерао мало и јебига,дешава се,криво ми је што није дошло до крљања,да опет избаци малог. [flashing]

Даре,ти кад год Лоренцо мало исплива ето тебе,кад га нема,нема ни тебе  ;D

Ма и треба да гура малог смрдљивог малезијца,шта га који к грли и смара  [yahoo]

Мени је ипак победник трке Хафис,човек се толико радовао као да је освојио шампионат,искрена срећа и радовање.

А исто тако кревељково клањање публици немам потребе да коментаришем,жао ми га некад. [doh]


Twist of wrist!

Darko

Ma nema veze to nema Lorenca - nema ni mene .. nisam bio na forumu generalno , radio sam na svojoj firmi bas dosta ...

A sto se tice GP, Lorenco je ozbiljno savladao dukati , i postigao je na njemu ono sto Rosi nije uspeo , to je cinjenica...
Nisam mislio na Lorencovo klanjanje , nego na njegovu izjavu na twiteru posle trke

eclipse4

odlican uspeh postigao sad je 16ti nije vise zadnji svake trke...ponekad se uplasi kad mu neko upadne u putanju i padne sam.... :)

mi¹ko_kolo

Citat: Darko poslato 05 Novembar, 2018, 23:18
Ma nema veze to nema Lorenca - nema ni mene .. nisam bio na forumu generalno , radio sam na svojoj firmi bas dosta ...

A sto se tice GP, Lorenco je ozbiljno savladao dukati , i postigao je na njemu ono sto Rosi nije uspeo , to je cinjenica...
Nisam mislio na Lorencovo klanjanje , nego na njegovu izjavu na twiteru posle trke
Дукати који је возио Роси и овај ког вози Џеј Ло, су као дупе и око. Немају везе један с другим.

Darko

Svaki motor u to vreme kad je Rosi vozio Dukca u odnosu na ove danas su dupe i oko ...

Ma nek ste vi izminusirali ove momke sto nisu Rosijevci , pogotovo decka sto je samo postavio link do videa , i nije prokomentarisao nista :)


sasafilipovic

Mo¾da sam dobio minus jer ni¹ta nisam komentarisao?  [neampojma]

Darko

Pa to to ... trebao si da stavis video i prikladan komentar , tipa :

“Ovo sto vidite je montaza”

“Ovaj crnja sto je pokusao da zagrli Rosija je imao noz u ruci , pa se Rosi samo branio”

“On je u stvari bacio petaka crnji , ali ovaj nije shvatio”

:)


mi¹ko_kolo

Citat: Darko poslato 06 Novembar, 2018, 09:37
Svaki motor u to vreme kad je Rosi vozio Dukca u odnosu na ove danas su dupe i oko ...
Није поента у поређењу ондашњих и садашњих мотора већ у међусобном односу моотора исте генераије. Тадашњи Дукати није могао да се трка. И о томе су више пута говорили и Стонер и Роси, а и Џеј Ло им је нешто слично причао на почетку сезоне (резервоар) па су га једва послушали и после тога добили сасвим нешто друго и од возача и од мотора.
А о навијачима, па ви сте много пута доказали да више мрзите Росија него што волите оне за које навијате.

Gašpar

Ma¹ite poentu... Nije poenta opljuvati tuðe, nego hvaliti svoje. Svoj vam ovog puta nije bio konkurentan za pobedu, pa je èekao Rossijev pad da bi pobedio. A vi opleli po na¹em. Pa majku mu.


Sve u svemu, mnogo mi je drago ¹to sam u¾ivo gledao verovatno poslednju Rossijevu pobedu.

https://www.instagram.com/p/BVxULIdgW6x/


VR 46

Citat: Darko poslato 05 Novembar, 2018, 23:18
Ma nema veze to nema Lorenca - nema ni mene .. nisam bio na forumu generalno , radio sam na svojoj firmi bas dosta ...

A sto se tice GP, Lorenco je ozbiljno savladao dukati , i postigao je na njemu ono sto Rosi nije uspeo , to je cinjenica...
Nisam mislio na Lorencovo klanjanje , nego na njegovu izjavu na twiteru posle trke

Лоренцо вози добро кад му се поклопе коцкице,ту нема приче. А поређење Дукатија сад и онда кад је Роси возио нема поенту. Нисам мислио на Лоренцово клањање него Маркезово после трке..
Twist of wrist!

zagadjenje

Citat: Ga¹par poslato 06 Novembar, 2018, 10:34
Ma¹ite poentu... Nije poenta opljuvati tuðe, nego hvaliti svoje. Svoj vam ovog puta nije bio konkurentan za pobedu, pa je èekao Rossijev pad da bi pobedio. A vi opleli po na¹em.

Pa upravo si napisao ono ¹to navijaèi Rosija rade cele sezone....

A i komentar na ovu dvojicu ¹to su se borili za prvo mesto, ma èiji bili.... da l' si realan? Jadan taj Markez (èiji god bio), kad mora da pobeðuje zahvaljujuæi tuðim padovima.
Tjuning bud¾ing

Gašpar

Ja za Markeza ka¾em da je vrhunski vozaè, nezavisno od toga ¹to ga ne podnosim.

Ali oèigledno je da u Maleziji nije imao tempo za pobedu....

zagadjenje

Pa stizao je Rosija i ovaj je popustio pod pritiskom. I to mo¾e biti jedno viðenje. (?)
Tjuning bud¾ing

Gašpar

Svako ima svoje viðenje, svake trke u Maleziji since 2015