Glavni meni

Kako se NE resava proklizavanje kvacila

Započeo Glava Dole, 28 Oktobar, 2018, 19:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Citat: ®or¾ poslato 03 Novembar, 2018, 12:59
Hvala Viperu,znaèi smuljam i odma lepim,ako sam dobro shvatio to posle mo¾e da se o¹mirgla?
Smirglanje te¹ko ja sam morao prvo da obrusim, bude tvrdo kao kamen.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: viper poslato 03 Novembar, 2018, 12:12
Citat: ®or¾ poslato 03 Novembar, 2018, 11:38
Milo¹e izvini ¹to pitam ovo u tvojoj temi,mrzi me da kopam po forumu,a znam da malo,malo ne¹to lepi¹ sa sodom.Elem koji odnos da sme¹am sode i super lepka,tako sam mekano krenuo da otvaram zamrzivaè da mi je dr¹ka ostala u ruci.Unapred se zahvaljujem na odgovoru

Evo da ti ja odgovorim, odnos je odokativan, nemas mnogo vremena da razmisljas posto steze malte ne trenutno.
Potpisujem... :D

Kostić

ja sam tako sklopio kutiju ruèke za gas, dodu¹e uz malo ¾ice plus i evo je radi dve godine a bila je puzzle :)

Havarisan

https://m.youtube.com/watch?v=oE5u32k6Sys&t=2s

Ne shvatas sustinu, da li ima puz sa strane koje ga nisi slikao sraf za stelovanje?

ЯЭВОЛУТИОН

evo ja sam pokusao da te nateram da razmisljas ali havarija mi rusi kulu od karata...dacu ti mali hint

http://i33.photobucket.com/albums/d52/mobedda/Garage/Lower%20Clutch%20Adjustment/PA090015.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

To nisam imao u vidu, mislio sam da pitas zbog opruge :D Secao sam se dobro unutrasnjosti dekle i znam da unutra nema nikakvih srafova al na spoljasnost nisam obracao paznju [rofl]

A nacrtano i u manualu, nisam se fokusirao detaljno na to vec samo na oprugu... Nisam iskreno ni obracao paznju na taj deo al jeste, ima cep... svakako opruga mora da se resi, da lepo vraca puza u prvobitan polozaj, da se uopste ne naslanja na osovinu, pa cu videti onda i to malo da otpustim usput, nista me ne kosta mada ne verujem da ima potrebe, nije moglo bas toliko da se rasteluje samo od sebe a na spaneru sajle ima mesta... najvise sad tipujem na ovu oprugu pa ako ona ne resi problem radim na kvacilu ono sto sam vec zamislio... ovo je svakako prostije i svakako me ceka pa me ceka tako da cu ipak prvo to, ne mora sve zajedno... hvala momci [cheers] [cheers] [cheers]

MIGE


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić


Glava Dole


ЯЭВОЛУТИОН

ma na tvom mestu sa tvojom pamecu ja bih kupio jos jedan set lamela....i nove ploce...sigurica je do njih....sigurno kvacilo ne radi i zbog te opruge.....ona je jako  bitna....nateze sujetu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Alo covece, 15 puta sam rekao da to samo hocu da eliminisem... gde si ti video da sam tvrdio sa sigurnoscu da je bitna?! Setio sam se da sam kvacilo hteo da menjam zbog sajle jos odavno... na kraju pukla, s drugom motor poludeo, lepio... preventivno sam i tu ispravnu vec ranije skinuo i ostavio za rezervu(bila je polovna) a kupio drugu novu al se nije nista promenilo... a nedostatak opruge ima efekat zapinjajuce sajle pametnice... nemoj vise da pomazes gluperdi molim te...

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 05 Novembar, 2018, 16:02
I eto ga, Milo¹ ka bum... ;D

pa kazem ja da jebe opruga...nateze...nego se pitam sto postavlja teme (citaj dupe) ako ne prima savete (citaj kurac) i jos se ljuti...a ko se ljuti ulete mu....staaaaa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

Zbog ovakvih glupih tema se ljudi zaglupljuju po forumima. On pita zato sto ne zna i onda se pravi pametan kao da sve zna a pita kako! Tako je bio trvdoglav i one zime kada nije hteo da upali a mogu da se kladim da nije trebala glava da se skida.

CBRR1

Citat: Havarisan poslato 05 Novembar, 2018, 21:52
Zbog ovakvih glupih tema se ljudi zaglupljuju po forumima. On pita zato sto ne zna i onda se pravi pametan kao da sve zna a pita kako! Tako je bio trvdoglav i one zime kada nije hteo da upali a mogu da se kladim da nije trebala glava da se skida.


Amin!


®or¾

 [rofl] Alja,firca ne vadi,neka ga uèi na te¾i naèin ali bar uèi za razliku od njegovih vr¹njaka,a i voli to da podeli sa manijacima.Ima i mnogo blentavijih tema pa ih èitamo.Pravda za Milo¹a!!! [zvizdi]  ;D

MIGE

Citat: Havarisan poslato 05 Novembar, 2018, 21:52
Zbog ovakvih glupih tema se ljudi zaglupljuju po forumima. On pita zato sto ne zna i onda se pravi pametan kao da sve zna a pita kako! Tako je bio trvdoglav i one zime kada nije hteo da upali a mogu da se kladim da nije trebala glava da se skida.
pa zbog toga sam gore napisao da zajebava..aj sto nas zajebava,nego zajebava i krstene majstore koji hoce da mu pomognu  [thumb_up]

Glava Dole

#118
Jbte havarija procitaj post iznad, uvazio sam savet(koji sam dobio iako nista nisam pitao, onako gratis, nije pitanje bilo namena teme, vidi se iz napisanog) i zahvalio se, naveli ste me da sklopim kockice i sta uradim pre nego sto opet diram desnu deklu... uvazio sam to, motor nisam pipnuo od prvog posta, sednem i teram, meni se jednostavno vise ne zuri(proslo me), ja sam pazljiv vozac(citaj picka), prokliza samo za probu kad ja hocu... al me mori kad znam da nije u redu... pa samo prikupljam i istrazujem ovako usput... nista nisam detaljno istrazio a takve mehanicke stvari se ne uce preko neta nego pomocu srafcigera i kljuceva... dovoljno me zabolela lova za lamele i opruge, samo mi jos vasa podjebavanja fale...
I nista nisam pitao nego odgovarao vama... nagovestaji su ocigledno dobro dosli i na tome sam zahvalan, a procitaj revov ironican post... suvo podjebavanje, redovno me tera da se razocaravam zato sto ga iznova i iznova uvazavam umesto oteram u 3 lepe... nije takvo ponasanje od juce...

Sto se one starije teme izgubio bi opkladu... aj reci sta mu je falilo, kako objasnjavas nisku kompresiju, tri blokirana ventila, karike debelo iznad tolerancije? Bukvalno je prljavstina zablokirala izmedju vodjica i ventila, cekic, krpe, poluge... nisam valjda lud... ni start sprej, gurka, svecice, benz direktno itd mu nisu pomagali mesecima, posle sastavio odma... ne teraj me da se ponavljam po 100ti put... ne, nije trebalo da se skida... trebalo je da se gleda... ok.

@zorz [ljubav] :-* [srce]

@mige... znam znam, nikad mi neces oprostiti... znas ti vec sta... negodovanje na predloge kakve ni kosta ne bi dao...

Hattrick