Glavni meni

Rukavice....

Započeo Charuga, 27 Oktobar, 2018, 14:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Zeznuo se kod narucivanja malo su mi velike....  6500 din.
Tel. 065/9888995



















Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

Ajd sto su ti velike, kako ti se svidja kvalitet izrade i tako to? Planiram i ja da ih narucim. Jel prava koza? I kakve su za hladno vreme?

Charuga

Velicina je L mislim.... mene zeza sto mi je mala ruka....narucicu ih opet samo manji broj....odlicne su rukavice i za te pare nemogu da verujem da su tako napravljene.... ja sam ih platio 55 dolara.
Ko god da dodje videce kada ih obucem zasto ih prodajem, da nemislite da sam se pokajao sto sam ih uzeo...
Nisam ih nosio ni na putu po Maroku mada su bile samnom ...velike...sto mozete proveriti i na slikama iz putopisa... a neznam za hladno kakve su...koza je...

bigbad86


Lazic

Ubacio sam te u MM grupu na Viberu, nemo' se ljuti¹... :o ;D :-*

Charuga

No problem....
Ove rukavice mogu i za trenutnu cenu po kojoj mogu da se kupe....odavno nisam proveravao

bigbad86


Lazic

Ne prati¹ na èasu, bilo 55$... :P :)

Charuga

Evo ih na snizenju za 40 dolara...ko hoce ima ih za te pare bez cekanja a ja cu naruciti manje,,,,



Lazic

Ja sam L... Sad me baca¹ u bedak... :D

Charuga

Non comprendo...jel trebaju...

UFF

da ali na rate  



u stvari ne trebaju mu ali voli da trosi novac koji jos nije zaradio vise nego leba da jede [rofl]

Lazic

 I da skuplja rukavice i jakne... :o ;D Ludak potpuni... :D A realno mi ne trebaju za sada, ali ona dva gangstera æe mi sve pootimati... ;D Samo èekam Anitu kad æe da krene da kuka za jaknu i rukavice, kacigu mi veæ otela... ;D

Lazza

Sad ne kapiram oko velicine, na etiketi pise 10, to je xl ili xxl... jesi li siguran da je to L?
I may be dumb, but I'm not stupid.

Charuga

Citat: Lazza poslato 01 Novembar, 2018, 01:06
Sad ne kapiram oko velicine, na etiketi pise 10, to je xl ili xxl... jesi li siguran da je to L?
Nisam vise nista siguran...ja sam narucio L a ovo stiglo...treba probati...

jevta

Ja gledam pa ne mogu da ukapiram ,a ne bi da kupim èetvrte rukavice i da mi ne odgovaraju.A ba¹ mi se sviðaju [facepalm]

Charuga

Citat: jevta poslato 01 Novembar, 2018, 12:31
Ja gledam pa ne mogu da ukapiram ,a ne bi da kupim èetvrte rukavice i da mi ne odgovaraju.A ba¹ mi se sviðaju [facepalm]
Ako si u BGD dodji ...probaj...kafu i rakiju ne naplacujem....mogu i da ti posaljem pa ako ti odgovaraju ti plati...ako ne...vrati....

bigbad86

Jeste li probali rukavice, koja je velicina?