Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: FANTOM poslato 25 Maj, 2020, 23:30
   Au bre Cbr al si ti negativan lik . Registracija je 53 000 jer je 2.7 a nije 3.5 kao sto sam rekao i da otkaze invalid platicu regularnu registraciju . Tako da ne moras da se brines .

Ma mene savrseno boli stojko, ali vec kada se frljas sa ciframa, model koji ne prelazi starost 20+godina i ne spada u luksuz njima su smanjene rege..

Ovako od 200-2499ccm je rega do 70tak soma dinara

od 2500-2999ccm je rega od 95-do 120 soma zavisi od modela

od 300ccm-pa gore rega je 180somapa na gore

Ne radi se o pozitivi vec o tome sto nisi lepo informisan

ja licno ne bih pozeleo nikome da se bakce sa tudjim invalidom, invalid umre i ti ides na ostavinsku, notar advokat porez na  ostavinsku...Voleo bih da vidim tu pozitivu za ne daj Boze da se desi...

FANTOM

    Ti si dobekle upravu sa smrtnim ishodom . U pitanju je mladja devojka koja ima ostecen vid .
    A auto je 1999. Tako da je preko 20 god i rega je oko 53 000din . Kao sto sam rekao ja sam spreman i to da platim u slucaju da nesto ne bude funkcionisalo oko ovakve registracije. [cheers]

CBRR1

Citat: FANTOM poslato 27 Maj, 2020, 19:45
    Ti si dobekle upravu sa smrtnim ishodom . U pitanju je mladja devojka koja ima ostecen vid .
    A auto je 1999. Tako da je preko 20 god i rega je oko 53 000din . Kao sto sam rekao ja sam spreman i to da platim u slucaju da nesto ne bude funkcionisalo oko ovakve registracije. [cheers]

Srecna kupovina bruda..

Lazic


dzimika

Ali sto je isla sunce ti

milomir22

U yarisu 1.0 kad preticem spora vozila (brzo vozilo jos nisam uspeo da preteknem) obavezno ugasim klimu na nekoliko trenutaka dok zavrsim preticanje. Pritisnem dugme, sta mi tesko.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: dzimika poslato 27 Maj, 2020, 20:37
Ali sto je isla sunce ti
Prvih par meseci sam bio odu¹evljen, sledeæih 3 godine mi je stalno falilo od 50-100 konja... ;D ;D ;D

FANTOM

    Tema je bika Golf i da nije mi radila klima falio presostat ili kako se vec zove  [rofl]

SSZGO

a sta mislis, naprimer, u srbiji, da uzmes toyotu yaris, ili slicno, mazda 2 itd, znas, kao normalni ljudi...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MIGE

volim ovakve teme...gledam kako ljudi uzaludno bacaju pare a za te iste pare moze da se kupi dosta mladji auto i da se navozas kao covek...

dzimika

Ti si samo ljubomoran sto i ti ne mozes tako :P

MIGE

 :P
Citat: dzimika poslato 01 Jun, 2020, 07:53
Ti si samo ljubomoran sto i ti ne mozes tako :P

despic

Sto je najjace, onaj ko i moze, to ne radi sigurno
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

gresis decace gresis....znam dosta ljudi koji imaju jako mnogo para.....jedna ima toyotu ae86 u koju je sprcao 40000 evra....ne vozi je uopste.....znam neke koji imaju gomilu motorcikala, gomilu automobila....nekima je to pasija imali para ili nemali.....vlada ima golfa syncro sa vr6 motorom unutra, ,,,,ne radi onaj ko moze vec onaj ko hoce.....problem nije nivac vec vreme....oni koji nemaju vremena oni to ne rade....ali nemaju ni zivote.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

E pa i ja znam gomilu ljudi koji imaju para i bole ih kurac da se jebavaju sa krsevima. Lepo si reko, nekima je to pasija...a kojih je vise? Tvojih ili mojih?
Kapiram ja pasiju, al kapiram i da posle 10 godina sprcavanja para u kola i motore skapiras da je mozda bolje da si odma kupio pravu stvar a ostalo ili sprcao na nesto drugo ili evenutalno kupio stancic...na primer...i ne pricam iz tudjeg iskustva
klasican divljak

FANTOM

    Jel vlada GTi , sto ima servis za Toyote ? [cheers]

Ivicat

Razumem da nije lako ljudima koji imaju nadimke Smrda, Slina, Seronja, ali zamisli kako je tek njemu kad je dobio nadimak po golfu.  ;D

Gašpar

Uh ¹to bih ja voleo da imam kr¹inu koja nosi oznaku 964, mada mo¾e i AE86. Kr¹ine matore stare po 30-35 godina ;D

I ti ljudi koji uzmu da sreðuju kr¹a ili "kr¹a", obièno imaju drugi auto koji je par godina star i slu¾i ih, a ovo je hobi. I naravno da se zna ¹ta se sreðuje, takozvana vozila - ®al za mladost  :D
Ja sam npr sa 12 godina prvi put video crvenu Alfu 147 sa crnim sedi¹tima, kad sam polo¾io - crko puko da je kupim. Nekad je npr Golf kec GTI bio vi¹e nego pojam, onda si imao period kada su se terali na otpad, a sada su im cene vi¹e nego kad su bili novi. Treba znati i ¹ta sreðivati, svakako.

Najsuludija stvar u poslednje vreme su npr 924 i 944 koji nisam hteo da kupim za 750 evra pre 6-7 godina, jer obièan volkswagen. Sada se isto stanje prodaje za 5.000 evra, a dobri primerci po 12.000. A pre dve godine nisi mogao da dobije¹ 2.500 za top stanje.

despic

#1098
E, ako ces svoje vreme (da zanemarimo pare) da utrosis u sredjivanje 924 ili 944 onda nemam sta da ti kazem.
Bolje da to vreme provedes....sa decom na primer :P
I ovaj revolucija, kao stariji i iskusniji gospodin i majstor, umesto da savetuje momka da ne traci vreme i novac na svasta on ga jos i podstice.
Sto si mi onda pre 10 godina reko da ne uzimam 996 (edit) jer je krsina? Mozda mi je to pasija?
Mislim, evo sad ti se javno zahvaljujem.
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

ima svako pravo da odluci na sta ce da potrosi pare koje je zaradio...ako ga radi da sredjuje ficu nek sredjuje....nije u pitanju kolicina skrckanog novca ni vrednost proizvoda na kraju, vec zadovoljstvo koje oseca dok ga sredjuje i ono sto se desava u njiegovoj glavi dok ga gleda zavrsenog.
moze i venu da se saspe puno para, i u jetru...nekoga rade krpice i parfemi, nekoga kurve, neko hoce sve najnovije pa makar crko...to sto je neko u vecini ne cini njegov stav ispravnim vec masovnim....cak ovi sto su u manjini su cesce u pravu jer se ne vode onim sto je popularno vec onim sto misle da je ispravno....

podsticem svakoga da razmislja svojom glavom i da radi ono sto ga cini srecnim bez obzira na misljenje vecine....pod uslovom da nije nemoralno, nazakonito i da ne goji.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11